امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 1.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در مورد تاج های دست ساز خودمون
(۳۱-۰۶-۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ ب.ظ)مامان علی مرتضی67 نوشته:  تورو خدا اگه کسی هست جوابمو بدهDunnof

سلام . به انجمن خانوم گل خوش امدید . لطفا قبل از هر چیز قوانین رو مطالعه بفرمایید .تمام ارسالهای شما تا اینجا اسپم بوده و حذف کردم . در ضمن شما سئوالی در ارتباط با تاجها مطرح نکردید که دوستان پاسخ بدن
پاسخ }
سلام دوستان
من خمیر سلیکنی تو شهرمون قیمت کردم یه دایرست به اندازه یه بشقاب و ضخامتش تقریبا 2 سانت یا 2.5 گفت 25 هزار تومن
خیلی گرونه
هرکی خواست میتونم ادرسشو بدم تو اهواز
تقصیر ما نیست که بر روی حرفهایمان نمی مانیم، ما بر زمینی زندگی میکنیم که هر روز خودش را دور میزند...
پاسخ }
عزیز دلم میتونی نصفشو یا یک چهارم هم بگیری که ارزانتر میشه.من رفته بودم مشهد دایره بزرگش 37تومن بود نصفشو گرفتم 5/17 یکمی هم باوردنه کشیدم روش بزرگتر شدhih
Flowerysmile
پاسخ }
شقایق جون از کجای مشهد خریدی منم می خوام Dreamyeyesf
پاسخ }
بلوار قرنی.پاساژ مجد.طبقه پایین.خرازیاش همشون دارن .Flowerysmile
Flowerysmile
پاسخ }
سلام دوستان عزیز کسی مدل تاج کمری یا ایستاده داره. بچه های عزیز همون طور که گفتید چسبی که استفاده میشه باید مات و زرد رنگ باشه من گرفتم البته از دو جا یکی سفت و انعطاف پذیریش سخته و دیگری نرمه از هر دو استفاده کردم ولی بعد از مدتی نگینا میفته با این که چسبم داغ داغ ریختم روی نگینا ولی بازم نگینا جدا میشه مشکل چیه تور رو خدا کمکم کنید آبروم جلوی دیگران دارهangelic0angelic0
پاسخ }
من 1تاج درست کردم اما بعد خیلی از نگیناش افتاد!
نمیدونم چرا ،با اینکه کامل همه جاش رو هم چسب زده بودم.
کسی میتونه راهنماییم کنه؟
ممنون.
پاسخ }
عزیزم چسبت خوب داغ نشده یا اینکه از نوع مات نبودهFlowerysmile
پاسخ }
دوستان کسی پیدا نمیشه جواب منو بده.Laie_70 کارای من بعد از یک مدتی نگیناش میفته بااین که نوع چسبم مات بوده و هم چسبم داغ داغ بوده مشکل کارم کجایی؟؟ نوع چسبای شما نرم و انعطاف پذیر یا سفته؟؟ چرا کسی جواب منو نمیده؟؟؟DunnofDash2
پاسخ }
دوستان کسی بلده سنجاق شنیون توپی را آموزش بده ممنون میشم.angelic0angelic0
Flowerysmile
پاسخ }