امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 1.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در مورد تاج های دست ساز خودمون
(۱۴-۰۳-۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ب.ظ)atiasal11 نوشته:  
(۱۴-۰۳-۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ب.ظ)فراسو نوشته:  ریحانه جان ممنون از اموزش خوبت . اتی جان اون شونه شنیو ر از کجا تهیه کنیم بگیم شونه شنیون . واگه دوستای گلم تک تک وسایل ا رااسمشونو بگیئد ممنوون میشم چو ن من تازه میخوا م شروع کنم وناشی هستم DunnofHanghead(1782)

وسایل :
تل ساده .
تور لوله ای واسه کشیدن روی تل ها.
تور فنری برای خود پاپیون ها .
نگین اتریشی برای دور مروارید ها.
مروارید نصفه .
چسب حرارتی.
روبان سفید برای تمیز کاری لبه های تل.
دیگه فکر کنم همه با این توضیحاتم متوجه ساختشون میشن.

سلام عزیزم
عکس این اموزشو کجا گذاشتی؟Dunnof
پاسخ }
ایرانا جون این هایی که نوشتم مواد اولیه ساخت تاجه
تو عکس های تاج ها که یک تاپیک دیگست میتونی عکسهارو ببینی
تقصیر ما نیست که بر روی حرفهایمان نمی مانیم، ما بر زمینی زندگی میکنیم که هر روز خودش را دور میزند...
پاسخ }
(۲۶-۰۴-۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ ب.ظ)atm نوشته:  سلام چطوری پشت کارتون اینقدر تمیز شده؟ توروخدا کمک کنین من هر کار میکنم پشت کارم اینقدر صاف نمیشه

عزیزم باید با دقت و فاصله مناسب چسب بزنی

هـــر گــــاه بـه تــو فـــکـر مـــیــکـنم ...
حـــواســم از هــمه چــیز پــرت مــیشود ...
و مـــن چـه روز هـای بــیهوده ای را ســپری مــیـکنم ...
بـا بــیسـت و چـهار سـاعـت حـواس پـرتی!!!
پاسخ }
من از فاصله کم چسب میزنم اما بازم زیاد مرتب نمیشه .حتما باید چسبش مات باشه؟
پاسخ }
عزیزم چسب مات هم محکمتره و هم یکدست تر میچسبهFlowerysmile
پاسخ }
atm عزیزم : اگر به سه نکته توی چسب کاریت دقت کنی کارت تمیز درمیاد و ضمنا به هیچ مشکلی هم برنمیخوری
یکی اینکه نگینهاتو باید تو جای خودشون ثابت کنی 3 روش داره که دوستان تو پستهای اول همین تاپیک اموزش دادند
دوم اینکه سر تفنگ به نگین ها برخورد نکنه
سوم اینکه برای تمیز شدن پشت کارت باید شعله فندک رو پشت گلبرگهات بگیری فقط درحدی که ناصافیهاش یکنواخت و یکدست بشه وبعد میداری کنار خشک بشه موفق باشی Flowerysmile
پاسخ }
بچه ها اگه بعد از درست کردن تاج دیدین که چسب از پشت کار بیرون زد میتونین چاقو رو داغ کنین و اضافه های چسب رو بگیرین Flowerysmile
تو از نژاد چشمه باش ، بگذار آدم ها تا ميتوانند سنگ باشندDancegirl]
پاسخ }
(۱۸-۰۸-۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ ب.ظ)rafighi نوشته:  
(۱۸-۰۸-۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ق.ظ)مهدیسا61 نوشته:  کارهاتون خیلی قشنگه منم چند تا ایده توی ذهنم دارم فقط نمیدونم این نگینها که روی تاج نامزدی زدین رو باید از کجا تهیه کنم؟ میشه راهنمایی کنی؟

(۱۸-۰۸-۱۳۹۱, ۰۳:۰۷ ق.ظ)irsa نوشته:  عزیزم واقعا کارات قشنگن..حالا ک گذاشتی آموزشم بده دیگه از مراحلم ک عکس بگیری متوجه میشیم فقط وسایل مورد نیازم بهمون معرفی کن واسه مدلی ک میزاری..
مشتاقانه منتظریم خانومی

سلام دوستان...در مورد تهيه سنگ من اونارو از بازار بزرگ...داخل ناصر خسرو...كوچه مروي ...تهيه ميكنم كه مركز فروش سنگه و قيمتاش خيلي مناسبه.....
در مورد آموزش كه دوست عزيز خواسته بودن چون من شاغلم و در يه گالري هنري كار ميكنم فرصت آموزش در اينترنتو ندارم و غروبا به اندازه يكي دو ساعت گشت در خانوم گل وقت دارم...ايشالا دوستاي ديگه كه در اين زمينه مهارت دارن آموزشو بذارن اگه راهنمايي هم خواستيد با كمال ميل در خدمتتونم...(1782)Wavesmile
ببخشید میشه اسم این سیمی که استفاده میکنید رو بگین؟
پاسخ }
سیم روکش دار نازک ( فکر کنم شماره 0)Hanghead
پاسخ }
(۰۹-۰۵-۱۳۹۲, ۰۷:۴۳ ق.ظ)shahrzad hadidi نوشته:  بچه ها من رفتم یه بسته چسب مات خریدم بعد فشره بود وقتی آوردم خونه بازش کردم چسبا حالت چسبناک داشتند یعنی به دست می چسبیدن .به نظرتون بد بوده چسبش؟Hanghead

گلمangelic
احتمالا جاشون گرم بوده يه خورده آب شدن fak
اين چسبا كه فكر نكنم خراب شن ولي اگه زياد بمونن يه خورده تغيير رنگ داده و كرم رنگ ميشن
در زندگي سه گزينه بيشتر نداريد
تسليم شويديا بيخيال شويد6
يا اينكه سخت تلاش كنيد:
پاسخ }