خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرسش و پاسخ زبان انگلیسی

ناظم خانوم گل

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 1456

ارسال: #1
پرسش و پاسخ زبان انگلیسی
سلام
برای خوندن کتاب 504 چه قسمت هایی رو باید یاد بگیرم؟
تعریف اون کلمه به انگلیسی هم لازمه یاد گرفته بشه؟ یا فقط معنی کلمه
یعنی مثلاً
من بدونم این کمله یعنی سختی و دشواری کافیه
Hardship

یا اینم باید کلمه به کلمه حفظ کنم
something that is hard to bear; difficulty; suffering; trouble; severe suffering or privation; misfortune; bad luck
برای کنکور ارشد می خوام بخونم
امضای reyhaneh
خدایا
دلمو دست تو دادم دلمو آسمونی کن/ همیشه مهربون بودی دوباره مهربونی کن

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ عصر، توسط reyhaneh.)
۱۷-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 5

RE: 504 لغت ضرووری
سلام واقعا ببخشید این سوالم رو اینجا مطرح میکنم ولی خیلی ضروریه اگه میشه این داستان رو برام خلاصه کنید راستش زیاد وقت ندارم ممنون می شم.

there is a prison in lceland wich allows its prisoners to go out without any guards to work every day . they work on the farms near the prison during the day، and come back to have their evening meal and to sleep every evening. before they are allowed to go out like this،they have to promise to come back every evening. if they do not promise this، they are not let out
one night one of the prisoners was invited to have a meal and a drink with the family of the farmer he was working for، so he come back to the prison very late. he had to knock at the gate several times before the guard come to let him in
the guard did not like being disturbed at this time،so he said to the prisoner angrily، if you come back so late again i wont let you in
۲۲-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 302

ارسال: #3
RE: پرسش و پاسخ زبان انگلیسی
sonia63عزیز داستان با مزه ای بودlaf.ترجمه اش را واست مینویسم.سعی کردم معنایی ترجمه کنمangelic
در جزیره ایسلند زندانی وجود دارد که در آن به زندانیان اجازه میدهد بدون هیچگونه نگهبانی هر روز به بیرون از زندان برای کار بروند.آنها در طول روز در مزرعه های نزدیک زندان کار میکنند و غروب به زندان بر میگردنند برای صرف غذای عصرانه و خوابیدن. قبل از اینکه به آنها اجازه داده شود که از زندان بیرون برود آنها قول میدهند که هر غروب به زندان برگردند.اگه آنها آن قول را ندهند به آنها اجازه خروج نمیدهد.یک روز یکی از زندانیان برای صرف غذا و نوشیدنی با خانواده ای که در مزرعه آنها کار میکرد دعوت شد.بنابرین او خیلی دیر به زندان بازگشت.او چندین بار دروازه زندان را کوبید.قبل از اینکه نگهبان اجازه ورود به او دهد.از آنجاییکه دوست نداشت در آن موقع اینگونه آشفته شود با عصبانیت به زندانی گفت اگر با دیگر انقدر دیر کنی اجازه نمیدهم وارد زندان شویlaflaflaf
امضای farideh m
[تصویر:  20131223232705_IMAG0280.jpg]
وبلاگ گل پسرم ;آرتا جونی
همه زندگی مامان و بابا
۲۲-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ عصر
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 17

ارسال: #4
ریحانه جان فکر میکنم معنی فارسی هم خود کلمه و هم مترادفاشو یاد بگیری بهتر باشهFlowerysmileFlowerysmile معنی انگلیسی لزومی ندارهHanghead
امضای سمیره
از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

[تصویر:  aFcip3.png]
۲۳-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 165

ارسال: #5
سلام. خانوم گلي هايي كه با زبان آشنايي داريد احتياج فوري به يك مقاله دارم بايد 4شنبه خلاصه كنم و سر كلاس ارائه بدم.هرچي تو اينترنت گشتم چيزي پيدا نكردمcrying موضوعش مهم نيست.فقط اگه با ترجمه باشه خيلي بهتره.اگه سايتي هم در اين زمينه بهم معرفي كنيد بازم لطف بزرگي كردينFlowerysmile
امضای niloofar70
خدایا

در ۲ راهی زندگی ام

تابلوی راهت را محکم قرار بده

نکند که با نسیمی راهم را کج کنم . . .
۲۷-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۲۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 58

ارسال: #6
ببخشید که من جواب می دم اخه سنم به ارشد نمی رسه ولی ریحانه جان تمام استادای زبان ما از همون روز اول دانشگاه مدام تکرار می کنن برای کنکور ارشد و یا هر کنکور دیگه ای برای سوالات زبان باید مترادف کلمه رو هم بلد باشیم.یعنی بیشتر همون ترجمه ی انگلیسی به انگلیسی به کار میاد تا انگلیسی به فارسی.دلیل اصلی این نوع سوالات هم اینه که داوطلبا کم تر به مترادف توجه دارن و همشون اکثرا همون ترجمه رو یاد می گیرن پس قطعا اون اقلیتی که مترادف رو هم تسلط دارن موفق ترنFlowerysmile
امضای غزال70
خدایا خودت این عشقو بی هوا تو دلم کاشتی ...تا اینجای کار پا به پام اومدی ازینجا به بعدشم دستمو رها نکن زندگی قشنگمو به تو می سپرمangelic0

هرانچه بود....هرانچه هست::
http://www.ghazal70gh.blogfa.com
۲۷-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ عصر
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Ksmiletris معرفی سایت در رابطه با آموزش زبان انگلیسی pinkgirl138 0 571 ۱۷-۶-۱۳۹۴ ۰۱:۳۵ عصر
آخرین ارسال: pinkgirl138
  جملات رایج زبان انگلیسی saeedeh92 42 3,398 ۳-۴-۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ عصر
آخرین ارسال: saeedeh92
Error معرفی کتاب های اموزشی زبان انگلیسی maria khanoom 6 2,013 ۲۵-۵-۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ صبح
آخرین ارسال: fatemeh.kha
  فلش کارتهای آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان arezou 16 7,135 ۱۵-۱۰-۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ صبح
آخرین ارسال: arezou
  ترجمه احادیث به زبان انگلیسی shamiiim 1 1,288 ۲۹-۱۲-۱۳۹۱ ۰۸:۰۱ عصر
آخرین ارسال: shamiiim
  عجیب‌ترین جمله در زبان انگلیسی! arezou 0 932 ۶-۱۱-۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ عصر
آخرین ارسال: arezou
  نکات کوچک در گرامر و مکالمه زبان انگلیسی ma5151 18 4,889 ۱۸-۹-۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ عصر
آخرین ارسال: zizo
  الفبای زندگی به زبان انگلیسی saviya 0 1,000 ۲۴-۴-۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ صبح
آخرین ارسال: saviya

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد