امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ زبان انگلیسی
يكي مي تونه به من كمك كنه چجوري تو خونه زبان بخونم. من خانه دارم و اكثر وقتم آزاده. براي يك سال مي خوام برنامه ريزي كنم زبان بخونم. از كجا شروع كنم البته تا حدي گرامر بلدم
پاسخ }
سلام دوستان
دارم یه متنی رو ترجمه می کنم که راجع به بانک و مشتری و تجارته.
یه خطشو اصلا نمی فهمم . ممنون میشم اگه دوستانی که آشنایی دارن کمکم کنن.
یکمم عجله دارم.cryingDash2
ممنونFlowerysmile

(one on whose behalf the account is maintained (i.e. the beneficial owner
پاسخ }
فكر كنم ميشه «كسي كه از جانب او صورت حساب حفظ و نگهداري مي‌شود( يعني مالك ذي نفع)»
پاسخ }
(one on whose behalf the account is maintained (i.e. the beneficial owner

سلام daryayenaz
بهتر بود که جمله ی قبلش رو هم میفرستادید تا معنی بهتر مشخص میشد ولی به نظرم ترجمش ایته:
شخصی که به واسطه ی او،حساب بانکی باز شده است( که همان ذی نفع میباشد)
Flowerysmile
پاسخ }
For the purposes of a KYC policy, a Customer may be defined as :
• a person or entity that maintains an account and/or has a business relationship with the bank;
one on whose behalf the account is maintained (i.e. the beneficial owner);
• beneficiaries of transactions conducted by professional intermediaries, such as Stock Brokers, Chartered Accountants, Solicitors etc. as permitted under the law, and
• any person or entity connected with a financial transaction which can pose significant reputational or other risks to the bank, say, a wire transfer or issue of a high value demand draft as a single transaction.
این قسمت مربوط میشه به سوال من ممنون (1782)
پاسخ }
اره دقیقا معنیش همونیه که گفتم،حدسم درست بود یکی از تعریف های مشتری هستش.
شخصی که از جانب او حسابی باز میشود
Flowerysmile
پاسخ }
سلام خانوما ... نميدونم جاي سوالم درسته يا نه ؟؟؟
من الان ترم پنج زبانم (در كانون زبان) ولي هنوز نميتونم حرف بزنم خيلي دست و پا شكسته يه چيزايي بلغور ميكنم ... Dash2
نميدونم تو كانون ادامه بدم يا آموزشگاهم رو عوض كنم ؟؟؟
نظر شما چيه ؟ كسي تجربه يادگيري زبان رو در كانون داشته ؟Hanghead
كارگر خسته اي سكه اي از جليقه ي كهنه اش بيرون آورد تا صدقه بدهد ، ناگهان جمله ي روي صندوق را ديد و منصرف شد ...
" صدقه عمر را زياد مي كند. "
پاسخ }
سلام مهرنوش جان.من لیسانس زبان هستم.کانون زبان هم رفتم و تمومش کردم.4.5ساله پیش.اون طور که میگی زبان حرف بزنی باید تمرین کنی و فیلم ببینی.تنها با کلاس رفتن تا اخرشم حرف زدنت زیاد تغییر نمیکنه1 (49)
زندگی هیچ وقت اسانتر نمیشود اما ما میتوانیم یاد بگیریم که با زندگی بهتر کنار بیاییم.
پاسخ }
سلام مهرنوش جان
من به تازگی کارشناسی ارشد مترجمی پذیرفته شدم و شاید بتونم تو این زمینه کمکت کنم.کانون زبان رو تموم کردم
الان شما EL2 هستید؟ کانون موسسه ی معتبری هست و تو امر آموزش زبان خودش رو خیلی خوب نشون داده ولی از نظر من اگر به دنبال speaking هستید پیشنهاد میکنم یه سر به موسسه شکوه بزنید چون اساس کارشون روی مکالمه هست.من خودم درحال حاضر تو این موسسه تدریس میکنم.
هرچند هنوزترم 5 کانون زبان برای حرف زدن به طور روان خیلی زوده...عجله نکنید..کم کم.
موفق باشیدFlowerysmile
Flowerysmile
پاسخ }
سلام
دوست عزیز اگر به آموزش زبان علاقه مندید ارشد آموزش شرکت کنید، البته داشتن speaking خوب در ارشد زبان ضروری هستش
Flowerysmile
پاسخ }