تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ سرمه دوزی
اساتید سرمه دوزی به دادم برسید سرمه دور گلبرگام جمع میشه مثلثی میشه
یکی میتونه توضیح بده برام چیکار کنم؟9

[عکس: 20150127210532_Photo2301.jpg]
کليدهای غيب نزد اوست جز او کسی را از غيب آگاهی نيست هر چه را که در خشکی و درياست می داند هيچ برگی از درختی نمی افتد مگر آنکه از آن آگاه است و هيچ دانه ای در تاريکيهای زمين و هيچ تری و خشکی نيست جز آنکه در کتاب مبين آمده است

30
پاسخ }
سلام
احتمالا قد سرمه هاتو بلند میگیری اگا عکسی که گذاشتی کار خودت باشه قد سرمه هاتو بلند گرفتی و نتونستی پیچشو خوب در بیاری
بلندی سرمه هارو حدود 7-8میلیمتر بگیر و وقتی رمه هارو میدوزی سوزنو از وسط سرمه قبلی در بیار که تو هم بپیچه
موفق باشی
83
[عکس: 20150415200450_images-14.bin]
پاسخ }
(۲۷-۰۲-۱۳۹۴, ۰۸:۴۰ ب.ظ)مهناز جبیره نوشته:  میتونیم از سرمه دوزی برای تزیین لباس به جای منجوق و پولک و ملیله و...استفاده کنیم؟یه سوال دیگه برای سرمه دوزی از چه نخی باید استفاده کنم ایا همین نخهای خیاطی معمولیه؟سوزنش چی سوزن منجوق دوزیه؟

سلام.
بلي ميشه براي لباس هم به كار برد.
همون نخ معمولي استفاده ميشه.
سوزنش همون سوزن منجوق دوزي و مليله دوزي هست،خيلي ظريف.
پاسخ }
سلام به دوستای خوبم من تا حالا اصلا نمیدونستم سرمه دوزی چی هست اما حالا بهش علاقه پیدا کردم شدید بنظرتون بدون کلاس رفتن میشه بدوزم؟؟؟؟هزینه وسایل چقدر میشه؟838383

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
سلام83
بله به راحتی میتونی یاد بگیری آموزشهای خانم خوشبخت و خانم امیریان و خانم مصلی نژاد در سایت تبیان رو ببین. به خوبی و خیلی راحت یاد دادن هزینه زیادی هم نمیخواد رو ترمه و مخمل و جیر و هر پارچه مناسبی که دم دست داری میتونی انجام بدی انواع سرمه رو هم از بازار میتونی تهیه کنی و کسانی که لوازم خیاطی میفروشن.
موفق باشی83
[عکس: 20150415200450_images-14.bin]
پاسخ }