تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ شمع سازی
(۲۰-۰۸-۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ ب.ظ)somina421 نوشته:  سلام ممنون میشم کمک کنید من برای شام غریبان می خوام شمع درست کنم یه قالب فلزی بلند خریدم ولی موفق نشدم که انتهای آن را سوراخ کنم چه جوری باید فیتیله را جا بار خواهش می کنم کمکم کنید

سلام . شما برای این کار اصلا نیازی به سوراخ کردن انتهای قالبتون ندارید . فتیله موم زده رو در مسط قالب قرار داده و از بالا به وسیله مثلا 1 مداد آنرا نگه میدارید و مواد را داخخل قالب میریزید مثل تصویر زیر :

[عکس: 20131112044909_Beeswax-and-Palm-Candles.jpg]
پاسخ }
(۱۴-۰۹-۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ ب.ظ)belfy نوشته:  
(۱۴-۰۹-۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ ب.ظ)robinia نوشته:  دوستان ا/ه اسید استئارین نریزیم مشکلی پیش میاد؟ بدون اون اصلا نمیشه؟

Wavesmileمن که اصلا استفاده نمیکنم عزیزم Dunnofمگر اینکه بخوام خودم فتیله درست کنم.
فکر نکنم مشکلی پیش بیادhih

این اسید برای استحکام شمع شما استفاده میشه . در صورتی که استفاده نکنین مشکلی پیش نمیاد فقط شمع در زمان کمتری میسوزد و تمام میشود
پاسخ }
ببخشید یه سوال داشتم من با پارافین کریستالی شمع قالبی درست کردم کمی استئارین ریختم ولی نمی تونم از قالب خارج کنم . میشه کمک کمید ممنون میشم
پاسخ }
دوست عزیز قالبتو چند لحظه ای بزار داخل آب گرم خودشو ول میکنه وراحت خارج میشهhih
Flowerysmile
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام طفا مراحل شمع سازیه با تصویر اموزش بدین
پاسخ }
سلام دوستان ، من شمع جامد درست کردم اما سطح شمعم پر از حباب های ریز شده ؟؟؟ باید چیکار کنم که موقع شمع ساختن حباب ایجاد نشه ؟؟؟
پاسخ }
سلام دوست جوناFlowerysmile
من تا حالا شمع درست نکردم ولی امسال میخوام واسه کنار سینی چای شمع درست کنم. کسی آموزش و ساخت شمع های کوچولوی فانتزی رو بلده برام بذاره؟
بسیااااااااااااااااااااار ممنون میشم(1782)
به یک عدد Shift جهت همکاری با Delete برای پاک کردن کمی خاطره نیازمندیم...!!!

پاسخ }
(۲۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ب.ظ)girl rain نوشته:  سلام دوستان ، من شمع جامد درست کردم اما سطح شمعم پر از حباب های ریز شده ؟؟؟ باید چیکار کنم که موقع شمع ساختن حباب ایجاد نشه ؟؟؟

عزیزم اگه ایطوری میشه احتمالا شما قالبتو خیلی چرب میکنی کمتر چرب کنی درست میشه Wavesmile (1782)
هر چقدر می خواهی به من پیله کن دوست دارم پروانه گی را…
Dancegirl
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام ميخوام شمع ژله اي براي اشپز خونه درست كنم از چه تزييني استفاده كنم كه به اشپزخونه بخورهDunnof
پاسخ }
دوست جوووووووووووووونام توروخدا کمک....Dash2
من با چشب چوب به شمعام اکلیل زدم. چیکار کنم خوب فیکس بشه. اخه میریزه یا جای انگشت میمونه..... اسپری یا چیز دیگه نیست بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Dunnof
همتی بدرقه راه کن ای طایر قدس / که دراز است ره مقصد و ما نو سفریم
92/1/29 Heartshape2
پاسخ }