خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرسش و پاسخ عروسک سازی

خانوم گل هنرمند

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 1532

پرسش و پاسخ عروسک سازی
(۲۶-۱۰-۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ عصر)عروسک من نوشته شده توسط:  Wavesmileسلام من عضو جدیدم-ی سوال داشتم میشه بجای فوتر از پارچه ی دیگه ای استفاده کرد؟ممنون میشم جواب بدیدFlowerysmile

عزيزم اول اينكه اينجا فقط ايده است و پاسخ سوال نداريم راستش منم تاپيكي واسه اين موضوع نديده منظورم پاسخ و پرسش در مورد عروسك سازي هستش
دوم اينكه فوتر به خاطر ايستي كه داره عروسك هاي خاصي رو باهاش درست مي كنن ميشه درست كرد اما اون شكل خاص رو نشون نميده ميشه از مخمل يا خزهاي سوزني كوتاه هم استفاده كرد يا حتي پارچه اما انتظار نداشته باش مثل فوتر ايست خوبي داشته باشه.1 (49)
امضای يكي مثل من
خستـه ام....
نه اينكه كوه كنده باشم...دل كنده ام.... دل!!!

[تصویر:  20130619162526_IMG__.jpg]
۲۷-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۴۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از يكي مثل من به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #2
پرسش و پاسخ متفرقه در مورد عروسک سازی

دوستان سلام ...لطفا تمام پرسش های متفرقه خودتون رو در مورد کارهایی که در تاپیکهای این زیر انجمن قرار میگیره (عروسکها)اینجا بپرسید ....در تاپیکها سئوال متفرقه زیاد بود و انسجام مطالب کم شده ....Flowerysmile
امضای mamane kiana
۲۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۷:۲۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
يكي مثل من, Atefe joon
خانوم گل هنرمند

مدال ها

RE: پرسش و پاسخ متفرقه در مورد عروسک سازی
دوست عزيز خورشيد 2 از اين به بعد اينجا سوال هاتون رو بپرسين كه همه دوستان بتونن جواب بدن. پيشاپيش ممنون از همكاريتون. (1782)Flowerysmile

[تصویر:  20130214155552_20130213153213_74335577_l...iskii2.jpg]

سعي كردم توضيحات كامل و ساده باشه بازم اگه نامفهوم هست ببخشيد ديگه. روي شكل مشخص كردم قسمت هاي مختلف رو و اينم توضيحاتش
1- گوش 4 عدد دو تا از رنگ ابي دو تا بنفش همون طور كه تو عكس ديده ميشه بعد از برش و دوخت قسمت هاي ابتداي دو طرف به آن خط كوچك دوخته ميشود(از ابتداي فلش به انتهاي آن) يعني گوش حالت جمع شده به سمت داخل پيدا مي كند (تو شكل كاملا واضح هستش)
2- كف و زير پنجه هم از هر كدام 4 عدد كه زير پنجه آبي و روي آن بنفش يا بالعكس و يا هر دو بنفش (به دلخواه) روي خطوط بايد دوخته شود تا حالت فرورفتگي انگشت ايجاد شود(من با نخ كوبلن اينكارو مي كنم يعني از ابتداي خط به آن نقطه گرد وسط يك كوك بزرگ مي زنم و ميكشم براي تمام قسمت هايي كه احتياج به تو رفتگي انگشت هست من اينكارو مي كنم تو همه عروسك ها)
3- طرفين صورت و پهلوها هم مي بينين كه يك الگو هستش و بايد دوبار در بيارين كه اون قسمت هاي مشخص شده (دو تا خط روي خط الگو داره) بايد بهم ديگه دوخته بشه و قسمت چپ صورت و قسمت راست پهلو ها هست انتهاي قسمت چپ جايي هستش كه پوزه بهش وصل ميشه و اون نقطه a هم جايي هست كه پشت بهش وصل ميشه
4- قسمت پشت هم كه يكي هست از قسمت بالا كه نوشته a به قسمت چپ الگوي طرفين صورت وصل ميشه و تا انتهاي سمت بالايي الگوي طرفين ادامه پيدا مي كنه كه هم پيشاني موش هم پشت موش رو تشكيل ميده
5- زير شكم هم كه وقتي اون سه تيكه طرفين و پشت به هم وصل شد به قسمت زير اونها وصل ميشه يعني اون تا سيكما همون كه شبيه 6 انگيسي هست قسمت راست اگه نگاه كنين رو الگوي پشت موش متوجه ميشه انتهاي اون الگو هم همينا رو داره يعني به هم وصل ميشن
6- دم هم كه تو ضيح نميخواد از قسمت خط چين تا ميخوره و دو تا طرف به هم وصل ميشه
7- قسمت بالاي طرفين صورت كه به هم وصل ميشه جايي هستش كه چشم ها هم به اونجا وصل ميشه.
8- پنجه ها تو اين عروسك به زير بدن دوخته ميشه و توي كار قرار نميگيره براي ايستايي موش روي پاها
اميدوارم توضيحات كافي باشه بازم اگه جايي نامفهوم بود توضيح ميدم .
امضای يكي مثل من
خستـه ام....

۲۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
4 کاربر از يكي مثل من به دلیل این ارسال سپاس کرده.
jers, mamane kiana, خورشید 2, samira2009
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 112

بچه ها کسی هست کمکم کنه و اموزش تصویری زن محلی رو برام بذارید بیشتر پوشوندن لباس مشکل دارم اگه کسی هست تو رو خدا به صورت تصویری یادم بده ممنون میشمFlowerysmile
۲۷-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۳۱ صبح
یافتن سپاس نقل قول
خانوم گل هنرمند

مدال ها

دوست عزيز اميدوارم توضيحات كافي باشه Flowerysmile
[تصویر:  20130223083016_74335579_large_7TVKriskii3.jpg]

به ترتيب از راست به چپ شماره گذاري كردم
1- اولين قسمت الگو كه درست روبروي عكس قرار داره طرفين صورت هست كه 2 بار برش ميخوره- اون قسمت كه دو تا خط داره بهم دوخته ميشه
2- جلوي بدن يكبار
3- پشت سر دو بار از قسمت راست بهم ديگه وصل ميشه دو تيكه
4- پشت بدن يكبار مثل قبلي دو قسمت كه دو تا خط داره بهم وصل ميشه حالت نشيمنگاه پيدا مي كنه
5- دست 4 بار
6- پا چهار بار
7- گوش 4 بار از دو رنگ مختلف دو تا د و تا در بيارين
8- براي پوزه هم يه دايره كوچيك ببرين از فوتر و دورش رو كوك بزنين و بعد نخ رو بكشين شكل دايره ميشه و وصل كنين البته مي تونين از اين حاضري ها هم بخرين اما اينجوري بهتر ميشه.
يه مقدار از قسمت پشت مياد جلو كه اين واسه بهتر ايستادن موش هستش نگران نشين. يعني پهلو ها روي الگوي پشت بدن هست . موفق باشين
امضای يكي مثل من
خستـه ام....

۵-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ صبح
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از يكي مثل من به دلیل این ارسال سپاس کرده.
samira2009

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 56

سلام بچه ها کسی الگوی این مار رو نداره ؟

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

امضای FASLE
خسته از همه چیز crying
۱۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ صبح
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از FASLE به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana, Atefe joon

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد