خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرسش و پاسخ و نکاتی در مورد اپیلاسیون

مدیریت کل

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 23859

ارسال: #1
صورتم را بند بیندازم یا شیو کنم؟!
اکثر خانمها برای از بین بردن موهای صورت ترجیح می دهند این کار را از طریق بند انداختن انجام دهند حتی اگر به جوش زدن و یا متورم شدن پوستشان بیانجامد اما عده ای هم برای اینکه ازجوش زدن پوست جلوگیری کنند یا تنها پیشانی و پشت لب را بند می اندازند و یا راه دوم که شیو یا تیغ زدن است را ترجیح می دهند.

حال کدام برای صورت یک خانم مناسبتر است؟
آیا تیغ زدن رشد موها را زیاد کرده و باعث کلفت و ضخیم شدن موی صورت میشود؟
آیا تحت هر شرایطی بهتر است موها از ریشه خارج شده و روش بند انداختن ارجحتر است؟

پاسخ:

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید طبق آخرین تحقیق محققان پوست و زیبایی بین رفع موهای زائد صورت از طریق بند و یا زدن آنها بوسیله ی تیغ تفاوتی در نحوه ی رشد مجدد آنها وجود ندارد و طبق نظریه ی همین محققان در هر دو صورت موها با یک ضخامت و به یک اندازه دوباره رشد خواهند کرد و اینکه بوسیله ی تیغ زدن موها هم زیادتر شده و هم ضخیمتر کاملا رد شده است تنها تفاوت در زمان رویش موهاست که البته بوسیله ی بند این زمان میتواند کمی طولانی تر شود که این هم برای افراد کم مو که صورتشان تنها دارای کرکهای کمرنگی از موهاست تفاوتی نخواهد داشت.

توصیه های مفید:

1- خانمهای دارای موهای زیاد و تیره و ضخیم بهتر است برای رفع موهای زائد روش اول یعنی همان بند انداختن را انجام دهند و در صورت مستعد بودن برای جوش تمهیدات قبل و بعد از بند انداختن از قبیل استفاده کردن از محلولهای ضد جوش با استفاده از پنبه به بند و پوست را در نظر بگیرند که خود در پیشگیری از جوش زدن موثر خواهد بود.

2- خانمهای با موها ی نازک اما زیاد بهتر است این کار را از طریق بند انداختن اما دیر به دیر انجام دهند که حتی در مواقعی بین این زمان میتوانند از روش شیو کردن نیز استفاده نمایند.
3-خانمهایی که موهای زیاد اما کمرنگ و بوری دارند می توانند به راحتی روش دوم یا شیو کردن را مورد استفاده قرار دهندو نگران پر یا ضخیم شدن آنها نباشند.

4- افراد با پوستهای چرب و مختلط که صورتشان برای جوش زدن، بعد از بند مستعد تر است و شاید به همین دلیل تمام صورتشان را بند نمی اندازند بهتر است بدانند که می توانند تیغ را جایگزین بند کنند .

5- روش نهایی که بیشتر برای خانمهایی است که به طور طبیعی دارای موهای بسیار کلفت، ضخیم و تیره هستند و از اینکه مجبورند زود به زود برای رفع آنها اقدام کنند و به نوعی خسته شده اند لیزر کردن است که آن هم پیشنهاد می شود حتما تحت نظر و با مشاوره ی پزشکان متخصص پوست و مو انجام گیرد که خود طی مراحلی چند تا رسیدن به نتیجه انجام خواهد گرفت.
امضای Galaxy
[تصویر:  clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&a...9&ad=1]
۲۳-۱۲-۱۳۸۹, ۰۱:۲۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از Galaxy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
reyhane banoo
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 2

اپيلاسيون با دستگاه خشابي؟هركس استفاده كرده بياد تو حتما
من يك بار رفتم آرايشگاه برام انجام داد پاهام تا زانو و زير بغل شد 20 هزار تومان حالا خودم رفتم خريدم.هر كس داره تجربياتشو بگه؟چطور ميشه راحت جاي چسبشو برد؟
۲۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول
مدیر بازنشسته

مدال ها

اعتبار: 747

ارسال: #3
RE: اپيلاسيون با دستگاه خشابي؟هركس استفاده كرده بياد تو حتما
عزیزم
من دو ساله از این موم های خشابی استفاده میکنم(دستگاشو خریدم).عالی . برای از بین بردن چسبش از لوازم آرایشی باید روغن مخصوصش را بگیری.قبلا بزرگش 13000تومان بود. من توی ظرف کوچکی در حدود3000ت گرفتم.2ساله دارمش.تازه وقتی برای خواهر شوشو موم میزنم برای اونم روغن را استفاده میکنم.بعد از موم باید کمی روغن کف دستت بزنی بعد به جایی که موم زدی بمالی.بهتر تقریبا بعد از 3-2ساعت که از روغن زدن گذشت بری حمام .
اگر در این مورد سوالی داشتی بپرسی با کمال میل جوابتو میدم.
امضای pari
[تصویر:  20130612022241_20130120225740_2012122301...2_jpg3.jpg]

به سلامتی مادر بخاطر اینکه همیشه از غمهامون شنید اما هیچوقت از غمهاش نگفت
به سلامتی لرزش دستهای پیر پدر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۰۳ عصر، توسط pari.)
۲۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۰۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

ارسال: #4
سلام میشه عکس اپيلاسيون با دستگاه خشابي رو بزاری ممنون میشم
اگه میشه کارایی و قیمتشم بگو
امضای nahid24
معبودا!
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم نا آرامم نکند.
۲۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۱۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
مدیر بازنشسته

مدال ها

اعتبار: 747

ارسال: #5
عزیزم
دستگاهم پیش خواهرشوهرم است.بهم داد ازش عکس میگیرم و میذارم.قیمتش با روغن + کاغذ موم اندازی و یه خشاب موم 30000ت شد ولی تقریبا دوسال پیش بود که خریدم.
برای زیر بغل زیاد مناسب نیست چون اگر پوستت حساس باشه ،پوستت متورم وگاهی حتی زخم میشه .من برای زیر بغل از موم معمولی استفاده میکنم که بسیار عالی.
میشه بجای کاغذهای که میخریم از برگه کاغذ A4 استفاده کرد که بازم عالی.بهتر به طول 10 یا15 سانت مثلا موم را روی دست بکشیم و موم بزنیم.به نظر من هرچی طول زدن مواد کمتر یاشه تمییزتر میکنه و درد کمتر و سریعتر انجام میشه.من گاهی تو یه ربع دستامو میزنم .
امضای pari
[تصویر:  20130612022241_20130120225740_2012122301...2_jpg3.jpg]

به سلامتی مادر بخاطر اینکه همیشه از غمهامون شنید اما هیچوقت از غمهاش نگفت
به سلامتی لرزش دستهای پیر پدر
۲۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۳۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 18

ارسال: #6
منظورتون اينه ديگه؟؟؟ 1 (49)

[تصویر:  20120214062810_23732-MedPic.jpg]
امضای ms88
Pillowfight
۲۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۵۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  طرز تهیه شیره برای اپیلاسیون hasti69 19 14,489 ۳۰-۳-۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ عصر
آخرین ارسال: مهلا21
Ksmiletris پرسش و پاسخ های آرایشی و بهداشتی sammi 0 204 ۱۶-۱-۱۳۹۵ ۰۹:۰۰ عصر
آخرین ارسال: sammi

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد