امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ و همفکری برای ساخت زیورآلات دست ساز
دوست عزیز این عکس هارو از اینترنت برات پیدا کردم. امیدوارم بهت کمک بکنه
اسم سایت هم کنار عکس ها نوشته شده میتونی بری تو سایتش و شاید بهتر باشه واست
Flowerysmile

فایل‌های پیوست عکس(ها)

هر خرابی رو میشه درست کرد، جز ذات خراب
پاسخ }
سلام دوستان میخواستیم برای یه خانوم 37 ساله یه سرویس درست کنم که مناسب سنشون باشه ممنون میشم اگه بهم ایده بدین
پاسخ }
سلام دوستان عزیز من میخوام گوشواره میخی درست کنم برا میخش از چی استفاده کنم؟ و با چی بچسبونم؟
بهترین چیزها زمانی اتفاق می افتند که اصلا انتظارش را نداریم
پاسخ }
سلام بهمه من از این توپکای سنگ دارم جنسش لاجورده میخوام ببینم چون سایزش اندازه بزرگترین سایز مرواریده چکارشون کنم ممنون
برای کشتن یک پرنده یک قیچی کافی ست.لازم نیست آن را در قلبش فرو کنی یا گلویش
را با آن بشکافی .پرهایش رابزن...خاطره پریدن با او کاری می کند که خودش را به
اعماق دره ها پرت کند .
پاسخ }
(۱۴-۰۶-۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ ب.ظ)`pari goll نوشته:  سلام دوستان عزیز من میخوام گوشواره میخی درست کنم برا میخش از چی استفاده کنم؟ و با چی بچسبونم؟

عزیزم میخ رو باید از مغازه که وسایل ساخت زیور آلات میفروشن بخری، بعضی‌ خرازی‌ام دارن، اینجا که جفتی ۳۰۰تومن. با چسب ۱،۲،۳ یا قطره‌ای بچسبونی، البته ۱،۲،۳ بهتره ولی‌ گرونتره ؛)
پاسخ }
دوستای گلم کسی‌ می‌دونه که کرج وسایل ساخت زیور آلات رو از کجا می‌شه تهیه کرد، که مناسب و به قیمت تهران باشه، اگه لطف کنید آدرس دقیق رو بگین ممنون میشم..
پاسخ }
(۲۷-۰۶-۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ب.ظ)عاطفه14 نوشته:  سلام من یه ساعت دارم با بند فلزی ساده میخوام تزیینش کنم میشه بگین چجوری تزیینش کنم زووووووود
سلام...برو به این آدرس
الهي من در كلبه حقيرانه خود چيزي دارم كه تو در عرش كبريايي خود نداري.......
من چون تويي دارمو تو چون خودي نداري......
پاسخ }
سلام
من تازه به این کار علاقه مند شدم
می خوام یه سنجاق سینه یه کمی حالت آویز داشته باشه درست کنم کسی می تونه کمکم کنه
ممنون
چون می گذرد غمی نیست...
پاسخ }
(۲۰-۰۷-۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ب.ظ)faezenafas نوشته:  دوستان ب جاي خمير سيليكوني خمير يا چيز ديگه اي نميشه استفاده كرد؟

چرا عزیزم از چسب نواری پهن هم میتونی استفاده کنیWavesmile
پاسخ }
بچه ها میشه بگید وسایل ساخت زیور آلات در حد معمول چیا هستنو از کجای تهران میشه خرید؟(قیمت مناسب)Flowerysmile
همه چی درست میشه من میدونم.......
پاسخ }