امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ و همفکری برای ساخت زیورآلات دست ساز
سلام دوستان تو رو خدا یکی جواب منو بده
می وام بدونم نخ مخصوص بافت مونجوق چیه؟تو قسمت اموزش مونجوق یه ستاره هست که هرچی نگاش میکنم نمیفهمم نخش چیه؟
من اون ستاره رو با نخ ماهیگیری درست کردم
سوزنشم مخصوصه آیا؟
مرسی
سلام عزیزم برای منجوق دوزی از نخ لی استفاده میکنند وسوزن مخصوص دارند از سوزنهای معمولی بیشترشون رد نمیشن موفق باشی گلم (1782)
پاسخ }
(۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۰۳:۲۶ ب.ظ)پارمیدا ایوبیان نوشته:  سلام به همگی Wavesmile
خسته نباشید یه سوال دارم لطفا جواب بدید (1782)
من می خوام بدونم کجای تهران میشه وسایل ساخت زیورالات مثل میخ گوشواره میخی یا حلقه های کوچیک و زنجیر؟
و آویز و... ؟؟ با قیمت مناسب
خیلی ممنون
دوست عزیز در پیام خصوصی هم از من سوال کرده بودید فرصت بدین تا پاسختونو بگیرید...مراجعه کن به این صفحه....
الهي من در كلبه حقيرانه خود چيزي دارم كه تو در عرش كبريايي خود نداري.......
من چون تويي دارمو تو چون خودي نداري......
پاسخ }
(۲۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ ب.ظ)sara1376 نوشته:  سلام.میخواستم بدونم برا رنگ کردن سنگ از چی باید استفاده کنم؟ ماژیک هایی هست که بشه رو سنگ و ... نقاشی کرد؟ سیم مفتول برا ساخت انگشتر و ... از کجا باید تهیه کرد؟

بله با ماژیک هم میشه.با رنگ گواش هم میشه
آخه بستگی داره چه اندازه سیم مفتولی بخواید؟ینی چه سایزی؟معمولا نازکاشو از خرازیها میشه تهیه کرد
پاسخ }
دوستان عزیز درمورد خرید وسیله از کرج یه دوستی سوال کردن پاساز جاوید طبقه زیر یه مغازه است کاملا مشخصه از نظر قیمت نمیدونم به نظرم با تهران که خریدم زیاد متفاوت نبود بعضی چیزها مثل پایه گوشواره اینجا دونه ای می دن تهران بسته ای این آقا اصلا اموزش هم داره خودش من که قسمت نشده برم تاحالا درمورد چسب 123 باید بگم اگر به دستتون هردوش بخوره جزعاله می شید ولی من چون از فاجعه باخبرم با ترفند کارم رو راه انداختم کلی هم چسبوندم روش کار اینه که سنگ مورد نظرتون رو بزارید روی زمین یا میز کارتون وسیله ای که باید اسپری بخوره رو به این شکل بگیرید که دستتون رو داخل کیسه فریزر کنید و اون وسیله رو نگه دارید حالا یکم از چسب مایع روی سنگتون بزنید و سریع یکم اسپری روی پایه مورد نظر و با یه ابزاری مثل دم باریک سنگ رو بردارید و بزارید روی کار و یکم فشار بدید من هم جزعاله شدم هم دستم به هم چسبیده هم کارم کج و کوله شده اما بعدش به این نتایج رسیدم و الان دیگه مشکلی ندارم حجم کارهم مهم نیست اگر هم سنگتون مثلا یه شکل پروانه باشه که دیگه اصلا ابزار نیم خواد یکم احتیاط کنید دستتون به چسب نمی خوره اما واقعا از هرچسبی مطمئن تره Flowerysmile
پاسخ }
بچه‌ها چسب ۱۲۳ عالیه من خودم ۱ ساله دارم باهاش کار میکنم هیچ مشکلی نداشتم به شاگردام هم همین توصیه را کردم اونها هم راضی بودند.اگر به انگشت هم بچسبد با آب که چند بار بشوری پوسته میشه و میره
پاسخ }
(۱۴-۰۵-۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ق.ظ)maji نوشته:  اينم دستبنداي من البته به شيوه بافت خودمhih

عزیزم میشه اموزششو بذاری
ممنون میشم ازت Flowerysmile
پاسخ }
سلام
میشه منو راهنمایی کنید که ابزارهای مورد نیاز برای این کار چیه و چطوری می تونم از طریق اینترنت ابزار ها و وسایلش رو تهیه کنم(آخه من شهرستانم و هیچی اینجا پیدا نمی شه)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ }
سلام یه سوال دارم این زنجیر ها که به صورت حلقه نیستند چطور میشه استفاده کرد از انها ؟ میخام مثل بقیه زنجیرا که بینشون مهره میشه گذاشت اینطوری استفاده کنم.
پاسخ }
(۰۳-۰۸-۱۳۹۳, ۰۲:۳۹ ب.ظ)فرازیان نوشته:  پریسا جون من امروز این تایپیک رو دیدم و خیلی از کارهای شما خوشم اومده لطف بزرگی میکنید اگه آموزش کارهاتون رو برای ما بذارید ممنونFlowerysmile

مرسی دوست عزیزم
راستش من تا حالا هیچ آموزشی ننوشتم، و میدونم که نوشتن آموزش کار راحتی هم نیست Hanghead
ولی اینجا دوستان دیگه ای هستن که این کارو می کنن و حتی کلاس آموزشی هم دارن
فکر کنم اونا بتونن کمک بزرگی بهت بکنن
یا اینکه اگه در مورد موضوع خاصی میخوای بدونی میتونم کمکت کنم که آموزشش رو برات پیدا کنم
Flowerysmile(1782)
هر خرابی رو میشه درست کرد، جز ذات خراب
پاسخ }
سلام دوستان
من یه سوال داشتم برای اینکه رنگ زیورآلاتی که با مفتول درست می کنیم بمونه از چه چیزی استفاده کنیم بهتره ؟
من از یه فروشنده شنیدم که روش اسپری کیلر بزنیم خوبه حالا شما که وارد هستین لطفاً راهنماییم کنید(1782)
پاسخ }