تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ گیپوربافی
سلام Wavesmileبه همگی من یه تازه واردم میخواستم بپرسم کسی بافت هدبندای گیپوری رو بلده
پیشاپیش ممنونمممممممممممم(1782)Flowerysmile
پاسخ }
سلام.کارهاتون بسیار زیباست.من کمی گیپوربافی بلدم.اگه امکانش هست نقشه بافتها رو بذارید و یا اگه سایتی در ارتباط با گیپور بافی میشناسید معرفی کنید.با تشکر
پاسخ }
(۰۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ب.ظ)sahar123 نوشته:  سلام دوست عزیز من از کجا می تونم این دوک گیپور بافی رو تهیه کنم در ضمن طرز بافتش رو میشه بذارید.ممنون میشم(1782)

با اجازه ي استادان گرامي عزيز دوك گيپور بافي الان به سختي پيدا ميشه ولي بعضي از مغازه هاي قديمي لوازم خياطي دارن از انجا تهيه كن اگر هم پيدا نكردي و خيلي مشتاق بافتن بودي خودت درست كن خواستي طرز درست كردنش و برات توضيح بدم البته با عكس من اون دستبند وبا دوكهايي كه خودم درست كردم بافتم .
پاسخ }
شمیم جان کارهایی که برای ایده گذاشتی خیلی زیبا هستند ولی کاش پترن اون ها رو هم میذاتشی خودتم می دونی بدون اندازه دقیق گره ها نمیشه کار خوبی بافت
ممنونFlowerysmile
کليدهای غيب نزد اوست جز او کسی را از غيب آگاهی نيست هر چه را که در خشکی و درياست می داند هيچ برگی از درختی نمی افتد مگر آنکه از آن آگاه است و هيچ دانه ای در تاريکيهای زمين و هيچ تری و خشکی نيست جز آنکه در کتاب مبين آمده است

30
پاسخ }
(۲۷-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ب.ظ)neda* نوشته:  عزیزم میشه لطفا بفرماید دوکش رو چه طوری درست کنم؟
ممنون میشم.

اینجا رو ببینیدFlowerysmile
کليدهای غيب نزد اوست جز او کسی را از غيب آگاهی نيست هر چه را که در خشکی و درياست می داند هيچ برگی از درختی نمی افتد مگر آنکه از آن آگاه است و هيچ دانه ای در تاريکيهای زمين و هيچ تری و خشکی نيست جز آنکه در کتاب مبين آمده است

30
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
میخواستم بپرسم از اون مدل گیپوربافی که با کارگاه بافته میشه کسی عکس داره یا بلده؟
که روش از نگین های کله قندی و نگین های ژله ای تزیین میشه....
پاسخ }
(۱۱-۰۶-۱۳۹۳, ۰۹:۱۷ ب.ظ)maryamj نوشته:  سلام خسته نباشید...ممنون از آموزشهاتون...یه سوال داشتم.نخ مرسریزه چیه؟ از کجا میشه خرید؟ به غیر از این، چه نخ هایی مناسبه گیپوربافی هستش.ممنون

سلام دوست عزیز نخ مرسه ریزه یک جور نخ پلاستیکی نرم هست که به نظر من مناسبترین نوع نخ برای بافت گیپور هست غیر از اون هم میتونید از نخ های کتان استفاده کنید.
نخ مرسه ریزه تو لوازم خرازی ها پیدا میشه مخصوصا جاهایی که نخ ابریشم برای قلاب بافی می فروشن، اینم بگم کار گیپور با نخ ابریشم جالب درنمیادFlowerysmile

30
پاسخ }
سلام عزیزان
من تازه کار گیپپور بافی رو شروع کردم،اما مشکلم اینه که،مثلا برای یه گلبرگ باید با این پترن کار کنم7_7_7_7اما من به فاصله دوم که میرسم حلقه نخ دور انگشتام انقدر تنگ میشه که دیگه نمیتونم دوکو از توش رد کنم،به زور رد میشه
اشکال کارم کجاست؟
ممنون ازتون
پاسخ }
سلام واقعاً ازاموزشهای خوبتون ممنونم خیلی سایت خوبی دارید امیدوارم موفق باشید یه سوال داشتم میخاستم بدونم اون گرهایی که نخهارو بادوتا دوک به هم وصل میکنیم یا ابتدای گیپور بافی سر نخو باید چیکار کنم که تو بافت معلوم نشه یه دنیا ممنون
پاسخ }
(۱۲-۰۹-۱۳۹۴, ۰۱:۲۲ ب.ظ)neda* نوشته:  سلام عزیزان
من تازه کار گیپپور بافی رو شروع کردم،اما مشکلم اینه که،مثلا برای یه گلبرگ باید با این پترن کار کنم7_7_7_7اما من به فاصله دوم که میرسم حلقه نخ دور انگشتام انقدر تنگ میشه که دیگه نمیتونم دوکو از توش رد کنم،به زور رد میشه
اشکال کارم کجاست؟
ممنون ازتون

سلام عزیزم خوب نخ رو از جایی که آزاده و تکون میخوره باید به سمت داخل دستت بکشی تا حلقه دور انگشتات گشاد بشن بعد تا هر چند تا گره جفتی که بخوای می تونی بزنی8

30
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...