امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ گیپوربافی
(۱۰-۰۲-۱۳۹۵, ۰۹:۳۶ ق.ظ)67Asma نوشته:  سلام واقعاً ازاموزشهای خوبتون ممنونم خیلی سایت خوبی دارید امیدوارم موفق باشید یه سوال داشتم میخاستم بدونم اون گرهایی که نخهارو بادوتا دوک به هم وصل میکنیم یا ابتدای گیپور بافی سر نخو باید چیکار کنم که تو بافت معلوم نشه یه دنیا ممنون

سلام دوست عزیز
وقتی داری می بافی سر نخ آویزنه درسته؟ موقعی که گره ت هنوز شله و داری سفتش میکنی سر نخ هات رو از داخل گره رد کن بیار رو نخ ثابتت تا دو سه گره این کارو بکن بعد با شعله آبی فندک سرنخ رو آروم بسوزون تا جم شه و بچسبه بعد باقی گلبرگ رو بباف موقع سووزندن خیلی دقت کن باقی نخات نسوزن کارت خراب شه8
کليدهای غيب نزد اوست جز او کسی را از غيب آگاهی نيست هر چه را که در خشکی و درياست می داند هيچ برگی از درختی نمی افتد مگر آنکه از آن آگاه است و هيچ دانه ای در تاريکيهای زمين و هيچ تری و خشکی نيست جز آنکه در کتاب مبين آمده است

30
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام ممنون از این که به سوال من جواب دادید یه سوال دیگه هم داشتم ایا امکانش هست درمورد بافت مربعی واین که حلقه های که مثلاً سه تا رو هم هستنو بیشتر توضیح بدید چرا دیگه اصلا اموزشهای گیپور بافی رونمیزارید تروخدا اگه میشه یکم بیشتر درباره بافتا توضیح بدید یه دنیا ممنون
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام دوستان من ميخوام تازه گيپور بافي رو شروع كنم. ميشه بگين وسايلشو از كجا بگيرم؟ و اينكه مشخصاتشون رو بهم بگين لطفا.
نياز به كلاس رفتن داره؟ با قلاب بافي هم آشنايي دارم
ممنون
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...