خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرشورترین دریاچه جهان در معرض نابودی

مدیر بازنشسته

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 2349

ارسال: #1
Error پرشورترین دریاچه جهان در معرض نابودی
پرشورترین دریاچه جهان در معرض نابودی

oof
كاهش سطح آب درياچه اروميه چند سالي است كه حساسيت طرفداران محيط زيست را برانگيخته است از سويي هم مردم غيور آذربايجان غربي را از بابت عواقب زيست محيطي بيش از ديگران نگران نموده كه مسلما احساسي به حق است

60 درصد درياچه اروميه تا پاييز خشك مي‌شود

عصرایران: مسوول دبيرخانه دايمي شوراي منطقه‌اي درياچه اروميه گفت: خشكي درياچه اروميه تا پاييز امسال به 60 درصد مي‌رسد. حجت جباري روز چهارشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: با ادامه روند تبخير آب تا پايان فصل آتي تراز درياچه اروميه به پايين ترين حد خود در يكصد سال گذشته خواهد رسيد
وي اظهار كرد: در حال حاضر تراز اين درياچه 37 سانتي متر پايين تر از زمان مشابه در سال گذشته مي‌باشد كه اين امر نشان دهنده عمق مشكلات در درياچه اروميه است.

رد طرح انتقال آب به دریاچه ارومیه در مجلس و احتمال جدی وقوع فاجعه ملی و زیست محیطی

در آستانه وقوع فاجعه زیست محیطی در دریاچه ارومیه که عواقب آن از جمله توفان و باران های نمکی تمام ایران و حتی کشور های همسایه را تحت تاثیر قرار خواهد داد، طرح دو فوریتی انتقال آب به دریاچه ارومیه در مجلس با رای منفی نمایندگان رد شد، که واکنش های فراوانی را در رابطه با کارآمد بودن یا نبودن این طرح و عواقب احتمالی این تصمیم مجلس در پی داشت.

دریاچه ارومیه دارد می میرد؛ نه! دریاچه ارومیه دارد به کویر ارومیه تغییر نام می‌دهد. بنابراین، مشتاقان چشم‌اندازهای کویری در شمال و باختر ایران، اینک می‌توانند به جای تحمل رنج سفری طولانی برای رساندن خود به کویر حاج علی قلی در دامغان یا دشت کویر در شمال جندق، با صرف کمترین زمان ممکن، چشمان خویش را از دیدن سیمایی کویری در همان حوالی سیراب کنند همانگونه که غیرت مندانه از خلیج فارسم دفاع کردم تا عرب ندزدتش، همانگونه که از تخت جمشیدم دفاع کردم تا خراب نشود، همانگونه که از وطنم دفاع کردم تا عرب متری از آنرا تصرف نکند، از زیباترین دریاچهٔ کشورم دفاع خواهم کرد
Hanghead

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

امضای Linda
[تصویر:  sunflower3.gif]
۱۳-۶-۱۳۹۰, ۰۴:۳۱ عصر
یافتن
1 کاربر از Linda به دلیل این ارسال سپاس کرده.
nastarann
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 2025

ارسال: #2
RE: پرشورترین دریاچه جهان در معرض نابودی
بچه ها این عکسارو دیروز انداختم.اگه دریاچه ای دیدین به منم خبر بدینDunnof
دیگه اثری نمونده.اینجاها همون قسمتاییکه یه موقع پر از آب بود ولی الان ماشین رو شدهSwear
[تصویر:  20130317064347_25122013002.jpg]
[تصویر:  20130317064510_25122013003.jpg]
[تصویر:  20130317064535_25122013004.jpg]
امضای NAHID.V
خدايا دلم گرفته
۲۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ صبح
یافتن
4 کاربر از NAHID.V به دلیل این ارسال سپاس کرده.
سمیه گلبانو, nahid24, Linda, minaarash
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 436

ارسال: #3
RE: پرشورترین دریاچه جهان در معرض نابودی
منم دلم میگیره یه زمانی منتظر تابستون بودیم تا خونواده ای بریم دریا.یادتون میاد ؟دریا بدون خیار امکانپذیر نبود.حتما تو راه خیار میخریدیم ک شوریه دریا رو تو دهنمون خنثی کنlaf
چند سالی میشه نرفتیمممممممممممممممDash2Dash2Dash2
امضای minaarash
۲۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ عصر
یافتن
موضوع بسته شده است 

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد