تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 43 رای - 2.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلوپز،زودپز،آرام پز،بخارپز،کیک پز، تخم مرغ پز
بحث و تبادل نظر در مورد انواع پلوپز،زودپز،آرام پز،بخارپز،کیک پز، تخم مرغ پز فقط در این تاپیک
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
من پلو پز پارس خزر دارم یه بار پلو درس کردم بنظرم خوب نشد خانوما اگه قلق خاصی داره لطفا بگین میخام زود پز مارک معتبر البت با فی مناسب چی هست؟ معمولی میخام Flowerysmile
باران رحمت خدا همیشه میبارد تقصیر ماست که کاسه هایمان را بر عکس گرفته ایم
پاسخ }
بچه ها میشه یه مارک خوب برای پلوپز معرفی کنید که ته دیگشم خوب دربیاد؟راستش مامانم یه پلو پز داره که همراش ارام پز هم هست میخوام بدونم کسی ارام پز داره ؟من شاغلم و نصف روز سرکارم بهتر ارام پز بخرم یا زود بپزم؟
پاسخ }
سلام من یه پلوپز دیجیتال بلونی گرفتم اصلا کار کردن باهاش رو بلد نیستم cryingکسی هست که در این باره بتونه کمکم کنه ؟؟ ممنون میشمWavesmile
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام.واسه پخت برنج توی زود پز بایر میزان آب دستت بیاد و همیشه باید یه کمی روغن همتوی آبش بریزی .پلو پز پارس خزر خیلی خوب.از نظر من واسه خانومای شاغل هم زود پز کاربرد داره هم آرام پز
خوشبختی در 3 چیز است:تجربه دیروز.استفاده از امروز.امید به فردا angelic
(دکتر علی شریعتی)
پاسخ }
من هرجا پلوپز رفتم پرسيدم بين پلوپزا گفتن تنها پارس خزره كه خوب درمياره. ما هم داريم كوچيكشو مشكلي نداشته

زودپز هم بستگي داره تا چه قيمتي. اگه مناسب ميخواي پارس استيل بهترين گزينه است اگه خيلي عالي ميخواي فيسلر، وي ام اف، تفال خوبه

Flowerysmile
Pillowfight
پاسخ }
بببینید من اصلا طرز راه انداختن پلو÷زم رو بلد نیستم با برنامه هاش مشکل دارم کمکم کنیدDash2
پاسخ }
سلام من پلو پز ديجيتالي پارس خزر دارم ي ديگ واسه پلو پز داره يكي واسه آرام پز 2 ساله همش با اون برنج و خورشت مي پزم خيلي راضيم.
مي توني درجه ته ديگت رو تنظيم كني كم باشه يا زياد
خورشتم كه زمان مي دي بهش هر چند ساعت خواستي. من گاهي پلو رو باهاش مي پزم ديگ پلو رو در مي يارم ديگ خورش رو مي زارم مثلا 10 شب صبح خورشتم آماده است
اينم عكسش حول و حوش 120 بايد باشه الان
[عکس: 1329217425_30_cd940fb1b3.jpg]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
اگه میشه در مورد کیک پز هم توضیح بدیدcryingcryingcryingخیلی پرسیدم کسی جواب نمی ده؟
آرزو می کنم,یادم نره به دنیا امدنم به این دنیا واسه چیه؟
ورفتنم خیلی زودتر از اون چیزیه که بشه پلک زد!
Flowerysmile
پاسخ }
روش کار باهاش رو میشه توضیح بدی برای منم تقریبا همین شکلیه ولی یه قابلمه بیشتر نداره
پاسخ }