• 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد برای سفر کم هزینه
شهرهای جنوب مشکلی ندارن، چون هواشون گرمه
پارسال ما عید کیش بودیم
از بعد تحویل همه ریختن و کلی هم چادر زدن
خیلی هم راحت بودن
نترس
و مطمئن باش که حتما بهتون خوش میگذره
  پاسخ
(۱۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ عصر)فاطمه1985 نوشته است: اتفاقا من عکس شما تصمیم دارم سمت جنوب برم. بندر عباس و بندر بوشهر و ...
نمیدونم او طرفا عیداش چه جوریه هواش، شهرش از لحاظ بازار و ...
خوشحالم که بوشهر رو انتخاب کردید(1782)
اتفاقا توی فصل بهار به اندازه دو برابر جمعیت استانمون مهمون داریم
هواش که عالیـــــــــــــــــــــــــــــــه، فقط ممکنه بعضی روزها ظهرا یه کوچولو گرم بشه، که اونم قابل تحمله
و اما در مورد چادر که امثال شهرداری قراره چادر زدن رو ممنوع کنه فقط دو تا پارک بزرگ رو میخان بزارن برا محل اقامت مسافرا، که هم چادر آماده برا کرایه دارن و هم جا برا چادر زدن اجاره میدن (آخه پارسال اینقدر چادر زده بودن که اصلا دریا دیده نمیشد)
برا خرید هم چون بوشهر شهر گرونی هست اکثرا برا خرید میرن گناوه، دیلم و یا دلوارhih
ولی خیلیا هم همینجا خرید میکننHanghead
خیــــــــلی وقت است که “بی تابم”
دلم تــــــــاب میخواهد....
و یک هـــــل محکم
که دلم هـــــری بریزد پایین
هــــرچه در خودش تلنبار کرده
  پاسخ
(۱۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ عصر)فاطمه1985 نوشته است: ممنون از راهنماییات دوست خوبم. راستش نمیدونم چه کار کنم .امسال اصلا وضع مالی خوبی نداریم از طرفی هم من و هم همسری خسته کاریم و نیاز به تجدید روحیه و مسافرت داریم. واقعا موندم چه کار کنم؟crying
از طرف اداره تون بهتون خونه نمیدن؟
مدرسه ها هم خیلی خوبن
ما یه بار رفتیم اصفهان، کارت یکی از فامیلامون که قرهنگی بود رو با خوودمون بردیم، رفتیم توی یه مدرسه، خیلی خوب بود، حتی حموم هم برا مسافرا آماده کرده بودن، یخچال، اجاق گاز، موکت برا کف کلاسا و کلا همه چیز داشت
خیــــــــلی وقت است که “بی تابم”
دلم تــــــــاب میخواهد....
و یک هـــــل محکم
که دلم هـــــری بریزد پایین
هــــرچه در خودش تلنبار کرده
  پاسخ
من بچه اهوازم میدونم اونجا تو بعضی پارکها واسه مهمونای نوروزی چادر کرایه میدن . پلیس هم هست واسه امنیت .
خودم فقط یه بار با فامیلا رفتم آبادان چادر هم مال خودمون بود . مشکلی نداشتیم. آشپزیم یه گاز پیک نیک برای آب جوش و نیمرو و منقل واسه کباب بردیم . Dreamyeyesf
تو پارکا سرویس بهداشتی هست و حمام هم حمام عمومی میشه رفت .hih
سخت نگیر Consoling
ایشالا بتون خوش بگذره
  پاسخ
تو چادر خوابیدن عالمی داره ولی کمی سخته مخصوصا اگر تنها مسافرت می کنین پیشنهاد من اینه پند تا دوست که با هم خوبین یا فامیلی که گروه خونتون بهو بخوره وسفر خراب نشه با هم برین مسافرت با هم خونه کرایه کنین غذا رو هم خودتون ساده وبدون تشریفات درست کنین زیاد خرید نکنین از مسافرت لذت ببرین همه چیز رو اسون بگیرین قدر این روزها رو بدونین وقتی بچه دار بشین وبچه ها بزرگ بشن سخت میشه هر کس یه نظری میده همه جا نمیان همه چیز نمی خورن برنامه هاشون جور نمی شه.....چی بگم که نگفتنش بهتره خوش باشین
  پاسخ
خيلي از مدارس بدون كارت هم جا مي دن. و البته بعضي شهر ها سخت مي گيرن و فقط به خود فرهنگي يا بچه هاشون جا ميدن.
زيبا ترين خط منحني دنيا لبخند شيرين توست پرهام گلم.(1782)
  پاسخ
دوستای خوبم ممنونم از نظراتتون.ایده استفاده از مدرسه جالب بود البته اگه بهمون بدن. توکل به خدا ببینم چی کار میشه کرد
ما زنده به آنیم که آرام نمانیم
  پاسخ
فقط در مورد مدرسه شنیدم امسال فرهنگیان زودتر تو شهر خودشان ثبت نام کردن اگر دوست معلمی داری می تونی یه نامه برات بگیره به شرطی که خودش نخواد جای بره دانشکاه ازاد هم به کارمندهاش جا می ده بهتره
  پاسخ