تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد راهی برای برنزه کردن؟
Ksmiletris 
سلام Flowerysmile
ممکنه اگر کسی راهی در مورد برنزه کردن صورت و بدن بلده بهم کمک کنه می خوام خودمو برنز کنم البته بدون استفاده از سولاریوم یا آفتاب! کسی جز اینها راهی بلده رهنماییم کنه؟
یه سری کرم تو بازار هست که ایرانی هم هست بدون استفاده از آفتاب برنز می کنه کسی تا حالا ازش استفاده کرده واقعا کارایی داره؟ اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم کمکم کنید(1782)

بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
پاسخ }
سلام

من چند تا کرمو امتحان کردم
ایرانی خوب نبود ، یه بوی بدی میده
oreal داره رنگش به نظرم از همه بهتره ولی کمه و گرونه، من سال پیش استفاده کردم الان قیمت ندارم
garni هم خوبه، من اسپریشو استفاده کردم

امیدوارم تجربم به دردت خورده باشه Flowerysmile
[عکس: XBu2p4.png]
پاسخ }
(۱۸-۰۳-۱۳۹۲, ۰۵:۰۰ ب.ظ)عصیانگر نوشته:  
(۱۸-۰۳-۱۳۹۲, ۰۴:۵۳ ب.ظ)sarahamid نوشته:  سلام

من چند تا کرمو امتحان کردم
ایرانی خوب نبود ، یه بوی بدی میده
oreal داره رنگش به نظرم از همه بهتره ولی کمه و گرونه، من سال پیش استفاده کردم الان قیمت ندارم
garni هم خوبه، من اسپریشو استفاده کردم

امیدوارم تجربم به دردت خورده باشه Flowerysmile

ممنون عزیزم
گرون یعنی چقدر شما چند خریدی؟ و حجمش به اندازه ی کل بدن و صورت نمیرسه؟
اسپری گارنی رو چند گرفتی خانومی؟ موندگاریش چقدر بود و حجمش چقدره؟
ایرانیه فقط بوش بد بود یا کاراییش هم بده؟

oreal اندازه کرم پودره، مثلا 30 یا 40 ml. راستش قیمتو یادم نیست ولی 20 25 شاید بوده، چون با یه بار زدن رنگ عوض نمیشه و چند بار باید زد به صرفه نیست به نظر من .
garni چند رنگ و چند مدل داره. اسپری که من دارم 200 ml.
http://www.garnisuncare.com/ProductsByCategory.aspx?CateName=Auto_Bronze
ایرانی آردن بود، چیزی که یادمه وقتی بدن آدم گرم میشه مثلا تو مهمونی اینا یه بوی مزخرفی میده (2496)
موندگاریشم راستش من بعد هر حمام می زدم حالا نمی دونم درست یا غلط بوده
اگه سوالی داشتی اگه بتونم جواب می دم
[عکس: XBu2p4.png]
پاسخ }
عصیانگر عزیز من با چایی برنزه کردم با قهوه هم همین طور جفتش خوب بود
پاسخ }
عزیزم یه روشی هم هست به اسم ایربراش که تو سالن ارایشی ها انجام میدن،صورت و بدن و رنگ میکنن و فکر میکنم 15 تا20 روز میمونه و بسیار کم ضررتر از افتاب و سولاریوم هست.و البته اگه خوشت نیومد خودش پاک میشه و نگرانی نداره.قیمتش هم بسته به ارایشگاه فرق میکنه،از 30000 شروع میشه.
[عکس: as1cOFZ0g410000MDAzMTUwc3wyMDEyNTEyc3w5M...CAgICA.gif]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۹-۰۳-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ق.ظ)mehraban-s نوشته:  عزیزم یه روشی هم هست به اسم ایربراش که تو سالن ارایشی ها انجام میدن،صورت و بدن و رنگ میکنن و فکر میکنم 15 تا20 روز میمونه و بسیار کم ضررتر از افتاب و سولاریوم هست.و البته اگه خوشت نیومد خودش پاک میشه و نگرانی نداره.قیمتش هم بسته به ارایشگاه فرق میکنه،از 30000 شروع میشه.

اگر اشتباه نکنم ایر براش دستگاهه که همون رنگ اسپرها و لوسیون های برنز ه کننده رو توش میریزن اما چون تو دستگاه میریزن پوست یکنواخت برنزه میشه با ایر براش کرم پودر رو هم میشه رو صورت اسپری کرد. ممنون عزیزمFlowerysmile

پاسخ }
اسپری گارنی که کاربرsarahamid گفته بود رو خریدم و استفاده کردم ممنون عزیزم خیلی خوب جواب دادFlowerysmile رنگش هم خوبه من خوشم اومد بعد از تثبیت رنگش هم، روغن کنجد( ارده) و زیتون رو مخلوط کردم یه اسپری دوفاز داشتم که تموم شده بود ریختم اون تو و بعد از حموم رو بدنم اسپری کردم پوستم براق شد . همیشه دوست داشتم پوستمو برنزه و براق کنمDreamyeyesfDreamyeyesf خودم که خیلی خوشم اومد. گفتم بگم شاید به درد کسی بخوره.

پاسخ }
(۲۵-۰۳-۱۳۹۲, ۰۸:۱۵ ق.ظ)عصیانگر نوشته:  اسپری گارنی که کاربرsarahamid گفته بود رو خریدم و استفاده کردم ممنون عزیزم خیلی خوب جواب دادFlowerysmile رنگش هم خوبه من خوشم اومد بعد از تثبیت رنگش هم، روغن کنجد( ارده) و زیتون رو مخلوط کردم یه اسپری دوفاز داشتم که تموم شده بود ریختم اون تو و بعد از حموم رو بدنم اسپری کردم پوستم براق شد . همیشه دوست داشتم پوستمو برنزه و براق کنمDreamyeyesfDreamyeyesf خودم که خیلی خوشم اومد. گفتم بگم شاید به درد کسی بخوره.

این اسپری که زدین پوستتون براق شد چیه؟ قیمتشم میگید؟ قشنگ شد؟ من پوستم یکم برنزه هست ولی خیلی دوست دارم براق شه... مدت ماندگاریش چقدره؟
دوست عزیز من به سلامت پوست اهمیت میدم... ازتون خواهش میکنم که استفاده از ان روشها و کرمها رو برای مدت کمی و صرفا برای تنوع و روحیه بخشی نه به طورمداوم استفاده کنید... مطمئنا عوارض برنزه کردن حتی به روش طبیعی(نور خورشید ) رو مطالعه کردین... لطفا این حرف من رو دخالت تلقی نکنید... فقط برای حفظ شادابی و طراوت و جوانیتون گفتمFlowerysmile
پاسخ }
(۲۵-۰۳-۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ ق.ظ)marzi marzi نوشته:  
(۲۵-۰۳-۱۳۹۲, ۰۸:۱۵ ق.ظ)عصیانگر نوشته:  اسپری گارنی که کاربرsarahamid گفته بود رو خریدم و استفاده کردم ممنون عزیزم خیلی خوب جواب دادFlowerysmile رنگش هم خوبه من خوشم اومد بعد از تثبیت رنگش هم، روغن کنجد( ارده) و زیتون رو مخلوط کردم یه اسپری دوفاز داشتم که تموم شده بود ریختم اون تو و بعد از حموم رو بدنم اسپری کردم پوستم براق شد . همیشه دوست داشتم پوستمو برنزه و براق کنمDreamyeyesfDreamyeyesf خودم که خیلی خوشم اومد. گفتم بگم شاید به درد کسی بخوره.

این اسپری که زدین پوستتون براق شد چیه؟ قیمتشم میگید؟ قشنگ شد؟ من پوستم یکم برنزه هست ولی خیلی دوست دارم براق شه... مدت ماندگاریش چقدره؟
دوست عزیز من به سلامت پوست اهمیت میدم... ازتون خواهش میکنم که استفاده از ان روشها و کرمها رو برای مدت کمی و صرفا برای تنوع و روحیه بخشی نه به طورمداوم استفاده کنید... مطمئنا عوارض برنزه کردن حتی به روش طبیعی(نور خورشید ) رو مطالعه کردین... لطفا این حرف من رو دخالت تلقی نکنید... فقط برای حفظ شادابی و طراوت و جوانیتون گفتمFlowerysmile

سلام عزیزم ممنون از توجه ات. من هم فقط برای تنوع اینکار رو کردم البته ضرر اسپری برنز کننده کمتر از بوسیله ی آفتاب برنزه شدن هست.
اون اسپری هم که گفتم توضیح دادم عزیزم روغن کنجد و به اندازه ی یک سوم روغن کنجد هم روغن زیتون رو با هم تو ظرف مخلوط کردم البته من یک سوم ریختم چون روغن زیتونم خالص و بوداره و قبلا یه اسپری دوفاز داشتم که تموم شده بود ظرفش رو نگه داشته بودم روغنی که درست کرده بودم رو ریختم توش و رو بدنم اسپری کرم پوستم براق شد تا وقتی که بری حمام این برق رو پوستت هست. البته چون پوست تن من خشکه همیشه از این ترکیب روغن بعد از حمام استفاده می کنم اما رو پوست برنزه برقش رو نشون میده.Flowerysmile خیلی خوشگل براق میشه Dreamyeyesf
اگر از روغن زیتون و کنجد هم استفاده نکنی اسپری های کریستاله تو داروخانه و لوازم آرایشی فروشی ها هست که بدن رو براق می کنه.

پاسخ }
سلام
من میخوام برنزه کنم با اسپری، کسی از اسپری برنزه استفاده کرده ؟
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...