تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 10 رای - 2.7 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیش بینی جنجالی:۳۱ اردیبهشت جهان به پایان می رسد
#1
Restart-1 
یک واعظ مسیحی آمریکایی در اظهاراتی عجیب و جنجالی پیش بینی کرد که جهان در کمتر از یک ماه دیگر به پایان می رسد.
به گزارش مهر به نقل از روزنامه ایندیپندنت، “هارولد کمپینگ” دراظهارات عجیب خود گفت : تاریخ ۲۱ می ( ۳۱ اردیبهشت ) ساعت ۶ عصر زمانی است که جهان به پایان می رسد .
مسیحیان معتقدند که در زمان پایان جهان حضرت عیسی مجددا ظهور می کند و کمپینگ در اظهارات خود می گوید که در تاریخ ذکر شده پیامبر مسیحیان مجددا ظهور خواهد کرد.

به گفته این واعظ آمریکایی در آن تاریخ دو درصد از مردم جهان به بهشت می روند و مابقی ساکنان زمین نیز به مکان دیگری منتقل می شوند.

به نوشته ایندیپندنت، هر چند در گذشته نیز مبلغان زیادی از نزدیک بودن پایان جهان سخن گفته اند که اصلی ترین مورد آن آغاز سال ۲۰۰۰ میلادی و ۲۰۱۲ است اما گویا مردم آمریکا این پیام کمپینگ را جدی گرفته و در بزرگراه های برخی از ایالات های آمریکا بیلبوردها و نوشته هایی از سخنان او به چشم می خورد.
   
“هارولد کمپینگ” واعظ آمریکایی

کمپینگ که هم اکنون ۸۱ سال دارد و در سنین جوانی نیز به کار فنی اشتغال داشته از طریق یک شبکه رادیویی محلی پیام خود را مخابره کرده است.

این شبکه رادیویی که بیشتر تولیدات آن برنامه های مذهبی است به ۴۸ زبان دنیا برنامه پخش می کند. همین امر موجب شده تا کمپینگ بتواند هواداران زیادی را در سراسر جهان برای خود دست و پا کند.

بیشترین هوادارن کمپینگ در کشورهای روسیه، افریقای جنوبی و ترکیه زندگی می کنند. این واعظ آمریکایی می گوید: بعد از ۷۰ سال مطالعه انجیل روشی ابداع کرده ام که با استفاده از ریاضیات اتفاقات آینده را پیش بینی کنم.

برهمین اساس کمپینگ می گوید: تاریخ ۲۱ می را از آن رو پایان تاریخ اعلام کرده ام چون این روز ۷۲۲ هزار و پانصدمین روز پس از تاریخ اول آوریل ۳۳ سال پس از میلاد حضرت مسیح است. این تاریخ روزی است که حضرت مسیح را به صلیب کشیده اند وعدد ۷۲۲ هزار و ۵۰۰ از ضرب سه عدد مقدس پنج، ۱۰ و ۱۷ به دست آمده است (البته این اعدادرا باید دوبار در هم ضرب کنید). زمانی که من این عدد را بدست آوردم تصمیم گرفتم تا آن را به اطلاع مردم جهان برسانم.

cryingcryingcrying:tissue:crying:sad:crying
حالا روز قحطی بود؟چرا روزه سالگرده ازدواج من؟cryingcryingcrying
زندگی میکنم ...

حتی اگر بهترین هایم را از دست بدهم!!!

چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازد

بگذار هر چه از دست میرود برود؛

من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد...

حتی زندگی را !!!
پاسخ }


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  با عذرخواهی بخاطر تاریخ قبلی؛ تاریخ جدید پایان جهان اعلام شد!! Linda 1 896 ۰۶-۰۳-۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: beautymemol