امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیش بینی ستاره شناسان در مورد سال 2013 چیست؟
#1
بیسی پیشبینی های خود را با این جمله آغاز کرد که 2013 برای متولدین جوزا (دو پیکر) و میزان (ترازو)، سال شانس و تحقق رویاها خواهد بود. متولدین حوت (ماهی) و عقرب (کژدم) نیز از این سال بهره فراوان خواهند برد. وی افزود که 2013 سال چالش، برخورد و رو در رویی در همه سطوح سیاسی، اقتصادی و اجتماعی است.

قبیسی طالع متولدین هر یک از ماه های فلکی را در سال آتی پیش بینی کرده که به شرح زیر است.

حمل (بره، فروردین): متولدین این دوره، در سال 2013 با چالش های بسیاری روبرو خواهند شد. این سال برای آنها تغییرات و شکست در همه زمینه ها به همراه خواهد داشت که باید بر آن فایق شوند. ترس از دشمنان و بدخواهان که آنان را احاطه کرده اند در متولدین حمل به چشم می خورد. در سه ماه نخست سال این افراد در همه زمینه ها رنج خواهند برد. شکوفه های عشق در ماه های آوریل و مه شکفته خواهد شد و تابستان فصل سفر خواهد بود. این افراد در پاییز به موفقیت های مالی دست خواهند یافت.

ثور (گاو، اردیبهشت): مهم ترین رویداد برای این متولدین دوره «نبرد برای عشق» خواهد بود. این افراد در زمینه عاطفی و احساسی پیشرفت خواهند داشت و برای آن دسته از افرادی که روابط شان در سال 2012 با شکست روبرو شده، 2013 یک رابطه جدید آغاز خواهند کرد. در کار این افراد با چالش هایی روبرو خواهند شد، ولی با کمک موفقیت های مالی که بدان دست خواهند یافت، خانه جدیدی خواهند خرید. این افراد چندین پروژه در داخل و خارج از کشورشان اجرا خواهند کرد.

جوزا (دو پیکر، خرداد): این یکی از مهمترین طالع بینی های امسال از ابتدای سال 2013 تاکنون خواهد بود، سالی سرشار از پیروزی برای متولدین ماه فلکی جوزا خواهد بود، به ویژه از آن جا که بر اساس نمایه های طالع بینی و معادله های ریاضی متولدین این ماه، عدد 3 سمبل متولدین این ماه است. بعضی از آن ها از نظر عشقی، عشق را خواهند یافت و برخی دیگر پیمان ازدواج می بننند. متولدین ماه جوزا با تصمیم های قابل توجه و مثبتی روبرو می شوند و شاهد تغییرات شدیدی در روابط عشقی، کاری و زندگی اجتماعی خود خواهند بود. متولد ماه جوزا ارثیه ای قدیمی به دست می آورند و در پرونده های حقوقی که سال های طولانی در انتظار نتیجه آن بودند، پیروز می شوند. 2013 سال سفر برای متولدین این ماه است.

سرطان (خرچنگ، تیر): متولدین این ماه زیر عنوان «کسوف» در طالع بینی خود به دلیل کسوف و خسوف دشواری های بسیاری را متحمل خواهند شد. آن ها از ابتدای سال 2013 تا میانه سال با دشواری ها و مشکلات احساسی روبرو خواهند شد که بر زندگی حرفه ای آن ها تاثیر خواهد گذاشت. متولدین ماه سرطان امسال شاهد رویداد مهمی در زندگی خودشان خواهند شد و آن بازگشت فرد ویژه پس از یک غیبت طولانی از خارج از کشور خواهند بود که تاثیر مثبتی بر روند زندگی آن ها خواهد داشت.

اسد (شیر، مرداد): متولدین این ماه کماکان «شیر جنگل» باقی خواهند ماند. انتظار می رود افرادی که در این ماه متولد شده اند، از نظر عشقی فرد جدیدی را ملاقات کنند، اگر مجرد و یا مطلقه هستند نیز بار دیگر نامزد خواهند کرد و با وجود گرفتگی هایی که در طالع بینی آن ها وجود دارد، منازل جدیدی نیز اختیار می کنند. متولدین برج اسد از نظر مالی مستقل خواهند ماند و به اهداف خود دست می یابند. آن ها به یک مقام مالی و حقوقی ارتقا پیدا می کنند و به کرات سفر خواهند کرد. متولدین این ماه نباید از نظر مسائل مربوط به سلامتی نگران خود باشند، چون آن ها با وجود تلاطم های روحی و احساسی به خوبی از خود مراقبت می کنند. آن ها تحت عمل جراحی پلاستیک نیز قرار می گیرند.

سنبله (خوشه، شهریور): افرادی که متولد ماه سنبله هستند در طی سال 2013 با استقلال عهد یاری بسته اند. این افراد از نظر مالی مبالغی که در سال 2012 سرمایه گذاری کرده بودند، باز پس می گیرند. آن ها پس از پشت سر گذاشتن شرایط دشوار سال گذشته، با خرید منزل و مستقل شدن از خانواده شان رویاهای خود را متحقق می کنند. سال 2013 به طور کلی برای متولدین این ماه سال کسب پیروزی خواهد بود، اما آن ها باید مراقب سرقت نیز باشند.

میزان (ترازو، مهر): افراد متولد ماه میزان شاهد «موفقیت پایا» خواهند بود، چرا که نشانۀ فلکی آن ها از جمله خوش شانس ترین نشانه های امسال است. آن ها بسیار سفر خواهند کرد و زمان بسیاری را در تعطیلات می گذرانند. متولدین میزان پروژه های بازرگانی متعددی را اجرا خواهند کرد و به مقام های عالی ارتقا می یابند. برخی از آن ها به سمت های دولتی منصوب می شوند. متولدین میزان از میانه سال 2013 تا پایان سال شاهد پیروزی های چشمگیر خواهند بود و همه آن چه که کاشته اند، اوایل سال 2014 درو خواهند کرد و در طی سال آینده میلادی نیز خوش شانسی به آن ها روی می آورد. افرادی که منزل خود را تغییر می دهند نیز از نظر عشقی خوش شانس خواهند بود و ازدواج می کنند.

عقرب (کژدم، آبان): برای افرادی که متولد ماه عقرب هستند سال 2013 سالی سرشار از «پیروزی و تعهد» خواهد بود. متولدین این برج از نظر عشقی برای انتخاب بین دو نفر سردرگم خواهند بود. برخی از آن ها پس از ناکامی در یک رابطه عشقی به سراغ رابطه دیگری می روند. متولدین عقرب از نظر کاری به پیروزی های چشمگیری دست پیدا خواهند کرد و بین کشور خود و کشورهای خارجی در رفت و آمد و سفر خواهند بود و تصمیم های مهمی اخذ خواهند کرد. این افراد در بخش مدیریت، بازرگانی و امور مالی پیشرفت می کنند.

قوس (کمان، آذر): افرادی که متولد ماه قوس باشند، مشهور خواهند شد و به مقام های بالا ارتقا پیدا می کنند. آن ها امسال مبالغ نامحدودی ثروت کسب می کنند و همین امر سبب می شود تا دیگران به آن ها حسادت کنند و در مورد آن ها شایعه بسازند. این افراد به دلیل سفرهای متعدد از نظر جسمی خسته خواهند بود. زندگی متولدین این ماه به دلیل اخذ یک تصمیم شخصی از نظر عشقی پیشرفت می کند.

جدی (بز، دی): موضوع این ماه «خوشبختی» است. افراد متولد این ماه برای دستیابی به اهداف خود خوش قلبی را کنار می گذارند. آن ها در میانه سال برای دستیابی به خواست های خود و مقام های عالی در زندگی حرفه ای رنج و مشقت بسیاری را متحمل می شوند. این افراد به منافع مالی متوسطی دست می یابند. افراد دارای نشانۀ فلکی جدی که نیرو و توان خود را از خورشید وام می گیرد، با عشق جدیدی روبرو می شود و می تواند پس از پشت سر گذاشتن پنج سال درد و رنج انتظار قدم گذاشتن خوشبختی به خانه اش را داشته باشد.

دلو (سطل، بهمن): سال 2013 برای متولدین ماه دلو سال «سفرها و گزینه های متعدد» خواهد بود. افراد متولد این ماه فلکی در طی سه ماهه اول سال بارها سفر خواهند کرد و شاهد پروژه های بازرگانی، کوچ، کنفرانس و اجلاس های بیشتری خواهند بود. امسال سال سفر است. متولدین سال دلو از نظر عشقی با گزینه ای برای انتخاب بین سه نفر مواجه خواهد بود. آن ها از نظر پولی به ارث خانوادگی و پولی که از کار قبلی بدهی داشتند، دست پیدا خواهند کرد

حوت (ماهی، اسفند): عنوان امسال برای متولدین حوت «بازگشت گذشته» خواهد بود. افراد متولد این برج به عشق گذشته خود باز می گردند، چه یک عشق دیرینه باشد و چه همسر سابق! آن ها همچنین شاهد تولد یک فرزند جدید خواهند بود. این افراد در زمینه حرفه ای، سفر خواهند کرد و بین ماه های آوریل و مه ثروت بسیاری کسب می کنند. فعالیت های آن ها بر خرید و فروش املاک و مستغلات متمرکز خواهد بود و در پرونده های حقوقی و دعواهای مالی پیروز خواهند شد.
(1782)
}


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طالع بینی بر اساس ساز مورد علاقه شما batoo_mr 0 775 ۲۴-۱۱-۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: batoo_mr
  طالع‌بینی طبی چیست؟ *HELIA* 0 923 ۱۰-۰۸-۱۳۹۰, ۰۷:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: *HELIA*