تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 15 رای - 2.93 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چجوری عیدی میدین؟ (ایده عیدی)
در اینجا هرکس عید عیدی گرفته و جالبه عکسشو بذاره تا ایده ای بشه واسه این که چی عیدی بدیم به کوچولوها و چه جوری تزیینش کنیم حتما که نباید پول باشه نه شما ها چی عیدی میدینDunnof
پاسخ }
تخم مرغ رنگییی من خییییییلی دوست دارمFlowerysmile
جاودان باد سایه دوستانی که شادی را علتند نه شریک....وغم را شریکند نه دلیل ...:bighug:
پاسخ }
اگه درست کردی حتما عکسشو بذار چون می خوام به بچه های فامیل عیدی بدم نمی دونم چی بدم
یه چیز دیگه توی تلویزیون اب جوش رو برداشت توش دارچین گذاشت و تخم مرغ رو هم گذاشت توش رنگش قهوهای شد گفت با سبزیجات و قهوه و کاکائو و زرد چوبه هم میشه
پاسخ }
من بیشتر هدیه میخرم ، مثلا برای گل گلی های برادرم گیره ، کش مو از این خرت وپرتها میخرم برای بجه های خودم به پسرم پول میدم بیشتر به کارش میاد ولی برای گلیم عروسک
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
وای بچه های الان بیشتر دوست دارن پول عیدی بگیرن.Dunnof
ولی من خودم دوست دارم وقتی رفتم خونه خودم واسه ی بچه های فامیل اسباب بازی بگیرم . hih
هـر چـه دلـم را خـالـي مـي کنـم

دوبـاره پـُـر مـي شـود از تــــــو

چـه بـرکتـي دارد ايـن عشقـت ...! Loveshower

پاسخ }
ایده های دیگه ای ندارین واسه عید
میشه با کاغذ یه عروسک درست کرد یا گل کار دست خودمون به بچه ها عیدی داد اما چه جور عروسکیDunnof
پاسخ }
من که دوست دارم به بچه ها یک کارت پستال که
شکل روش نهنگ باشه درست کنم
خیلی ناز میشه
dancydancydancy
درست کردم عکسشو واستون میزارم

هدیه به همتون خانوم گلی هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا Confetti

[/font][/size]
پاسخ }
یه عروسک خوشگل توی همین سایت خانم گل داشتیم
بره ی ناقلا! با منگوله من درست کردم برای بچه های خاله و داییم نگه داشتم برای عید ! آخه بره ی ناقلا رو میشینن دسته جمعی نگاه میکنن و با آهنگش میخونن من غش میکنم از خنده laf به نظرم میشه زیاد هم درست کرد اگه بچه های کوچولوی فامیل زیادن ! اتفاقا براشون نوستالژی هم میشه خیلی وقتا چیزایی که ما فکر میکنیم بی ارزشن به چیزای دوست داشتنی برای بچه ها تبدیل میشه.
به گذشته نگاه کنید؟ چقدر وقتا عروسک یا اسباب بازی گرون قیمتتون رو با یکی دیگه از عروسکای هرچند زشتتون عوض کردید؟؟؟
همیشه اسم تو بوده اول و آخر حرفام
بس که اسم تورو خوندم بوی تو داره نفسهام
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
نونوش جون اموزشش رو بذار
اگه کسی بلده کارت پستال خشگل درست کنه راحت و اسون اموزشش رو حتما بذاره
ممنون از دوستان(1782)
پاسخ }
شمع با طرح هاي قلب و ستاره و كه به سيخ چوبي وصل شدن هم قشنگ ميشه
سيبي در كار باشيد يا نه، با تو،‌در آغوش تو بهشت جاريست