امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا مردها خیانت می کنند؟
#1
چرا مردها خیانت می کنند؟

اگر می خواهید از خیانت شریک زندگی تان پیشگیری کنید و ازدواج موفقی داشته باشید، ریشه های خیانت را بهتر بشناسید

می‌گویند به طور متوسط مردان 10 برابر بیشتر از زنان هورمون تستوسترون (هورمون جنسی که اعتماد به نفس را زیاد می‌کند و فرد را جاه‌طلب‌تر می‌کند) در بدن‌شان وجود دارد اما اینکه ژن خیانت در بدن کدام مردان است یا چرا برخی از زنان و مردان به همسران‌شان خیانت می‌کنند؟ سؤالی است که بسیاری از زنان از خود می‌پرسند و همیشه و همه‌جا این ترس همراه آنهاست که مبادا روزگاری زنی دیگر وارد زندگی شوهرشان شود و همه چیز بر باد رود؟ پروفسور حسین باهر همراه شماست تا پرونده همیشه داغ خیانت را برای‌تان تشریح کند.


ریشه خیانت کجاست؟
خیانت و دلایل و کششهای آن کاملا خلاف اخلاق به نظر میرسد اما مرزبندی اخلاق به ما نشان خواهد داد که این اتفاق تا کجای ماجرا تقصیر طرفین است. رعایت حقوق جنسی طرف مقابل در روابط اجتماعی ما به شکلی که شخصیت در آن مخدوش نشود از هر چیزی مهمتر است. به هنگام قرار ازدواج زن و مرد متقابلا متعهد میشوند رفتار جنسیشان را طوری تنظیم کنند که شخصیت طرف مقابل عرفا مخدوش نشود.


1- اولین مورد کم توجهی همسران نسبت به یکدیگر بعد از ازدواج است. دختر یا پسری که پیش از ازدواج طرف خود را مرد یا زن رؤیاهایشان می دیدند بعد از مدتی که دوران فصلشان به وصل رسیده دلزدگی نسبت به هم پیدا می کنند. این بی تفاوتیها در ازدواج های امروز نسبت به قدیم بیشتر دیده می شود که این ماجرا بی دلیل اتفاق نمیافتد. خانمی که در منزل برای خود به اندازه ای که به ظاهرش برای بیرون رفتن اهمیت می دهد وقت نمی گذارد یا همسری که تمام خستگی و انرژی منفی محیط کارش را با خود به خانه می آورد طبیعی است که بعد از مدت کوتاهی درهای بی توجهی را روی همدیگر باز می کنند.


2-بحث تنوع طلبی بخش دیگری است که امروزه روز دامن خیلی ها را گرفته است. اینکه گروهی از مردان از امکاناتی که در اختیار دارند استفاده می کنند تا با ایجاد روابط متعدد علاوه بر به هم زدن زندگی آرام خود، سرگشتگی ناشی از بی سامانیهای رابطه های خود را از یاد ببرند.


3- مورد دیگر توجه نکردن به ویژگیهای جسمی دو طرف است. اینکه یک فرد بنا به هر دلایلی زودتر از موعد یائسگی را تجربه می کند هم مشکل بزرگ دیگری است که روابط را سرد و طرف دیگر را به سمت روابط دیگر و برآورده کردن نیاز خود سوق می دهد. از کار افتادگی جنسی مشکلات زیادی را به زندگی وارد میکند اما متاسفانه راه حلی در این مورد برای هیچ یک از طرفین به جز جدایی در قانون و عرف تعریف نشده است.چه شخصیت‌هایی خیانت می‌کنند:
نمی‌توانیم بگوییم که تمام خیانت‌ها دقیقا شبیه هم هستند و تمام افرادی هم که خیانت می‌کنند، تیپ شخصیتی یکسانی دارند اما به طور حتم، انواع خیانت‌ها ریشه در ویژگی‌های شخصیتی هر فرد دارد. ولع جنسی جزء موارد است که در مردان ما بسیار مشکل‌ساز شده است. مشکلی که تعدادی از مردان حتی از بی‌رویه بودن آن در خود رنج می‌برند. مردانی که در کوچک‌ترین برخورد خود با جنس مخالف دچار آشوب می‌شوند، دچار بیماری فعالیت بیش از حد جنسی هستند که به‌راحتی با مراجعه به پزشک هورمون‌تراپی می‌توانند تعادل در روابط خود و حد و حدود آن را ایجاد کنند.
بی‌رنگی ارزش ها در بخش کوچکی از جامعه هم نکته بسیار مهم دیگری است که متاسفانه بین سنین پایین‌تر مد شده است که خود مشکلات فراوانی را به‌دنبال دارد. وصل و فصل‌های مکرر و زودهنگام و بی‌بند و باری‌های ناشی از آن در مردان به دلیل تنوع‌طلبی و کمرنگ شدن صداقت و ارزش‌ها و بی‌توجهی همسر پس از تولد اولین فرزند و حتی جداسازی بستر از سوی زن هم موجب می‌شود تا برخی از مردان به دنبال تامین نیازهای جنسی خارج از محیط خانواده باشند.

روتوش و ادیت عکس های سلفی و خانوادگی
طراحی آلبوم تولد،جهزیه،سیسمونی
طراحی کارت عروسی و دفتر بله برون
dancy
پاسخ }