تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرخ خیاطی
کسایی که چرخ خیاطی دارن واز چرخ خیاطیشون راضین چرخ خیاطیشونو معرفی وقیمتشو هم بگن ممنون
hih
پاسخ }
چرخ خیاطی من فاف کاچیرانه من که راضی نیستم منم دنبال چرخ خیاطی راسته دوز و پاک دوزی هستم پس دوستان کمکم کنید
پاسخ }
چرخ خیاطی من مارشاله واقعا ازش راضیم (1782)
مال مامانمم ریکاره فک کنم 30ساله داره استفاده میکنه ماشالله یکبارم تعمیر نرفته hih
پاسخ }
مال من ژانومه 802 هست
تا الان که راضییم ازشFlowerysmilegag
[عکس: eNortjKzUjIyMrE0MlWyBlwwFY0C1Q,,13.png]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام'چرخ من ژانومه 802 هست خیلی راضیم'البته فقط استوکش گیر میاد اونم قیمتش خیلی بالاست فکر کنم حداقل دور وبر600,700باشه.
امام علی (ع):
کسی که به وقت یاری رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش از خواب بیدار می شود.
پاسخ }
سلام چرخه من وریتاس المانی هست ۱۹ساله دارمش تمامه جهاز خودم و خواهرم رو باهاش دوختم نیمه صنعتیه تقریبا ۳/۴سالی باهاش خیاطی برا مزون کردم ماشالاه ماشالاه مثل ساعت دقیق کار میکنه همیشه دم دستمه کلا بیشتره لباسامو با اون دوختم فوق الاده استFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
پاسخ }
چرخ منم النا ست سوئیسی هستش ازشم راضیم
باز کن پنجره را ، که بهاران آمد

که شکفته گل سرخ ، به گلستان آمد

پاسخ }
دوستان لطفا قیمت و سال خریدتون رو هم بگید، ببخشید اگه اسپم شد، میخوام چرخ بخرم
آدمک خل نشوی گریه کنی
کل دنیا سراب است، بخند

இஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇ

http://banoo1392.blogfa.com
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
نمیدونم این سوالو کجا باید بپرسم اگه جاش اینجا نیس ببخشین من چرخ خیاطی ژانومه802دارم چند وقته موقع دوختن باهاش مشکل دارم روی کار خوبه اما پشت کار را یا جمع میکنه یا یه جورایی نخش میزنه بیرون
درست نخش کردم ماسوره و کشش نخ هم هر کاری میکنم درست نمیشه خواهشا اگه بلدین راهنمایی کنین کلافم کرده لباسمو بریدم تو دوختش گیرمcrying
پاسخ }
(۱۰-۰۶-۱۳۹۲, ۰۸:۳۰ ب.ظ)khanumi نوشته:  نمیدونم این سوالو کجا باید بپرسم اگه جاش اینجا نیس ببخشین من چرخ خیاطی ژانومه802دارم چند وقته موقع دوختن باهاش مشکل دارم روی کار خوبه اما پشت کار را یا جمع میکنه یا یه جورایی نخش میزنه بیرون
درست نخش کردم ماسوره و کشش نخ هم هر کاری میکنم درست نمیشه خواهشا اگه بلدین راهنمایی کنین کلافم کرده لباسمو بریدم تو دوختش گیرمcrying

اره منم زانومه804دارم همش بازی در میاره به خاطر همین میخوام یه جدید بخرم Dash2Dash2BoredsmileyBoredsmiley
پاسخ }