تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.36 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرخ گوشت،آبمیوه گیری،آب مرکبات گیری
بحث و تبادل نظر در مورد انواع چرخ گوشت،آبمیوه گیری،آب مرکبات گیری فقط در این تاپیک
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
چرخ گوشت من بیم هستش 134تومن گرفتمش کارش عالیه راحت وصل وباز میشه قیافشم خوشملهhih
پاسخ }
چرخ گوشت و اب میوه گیریم پاناسونیکه کاراییش خوبهhih
باران رحمت خدا همیشه میبارد تقصیر ماست که کاسه هایمان را بر عکس گرفته ایم
پاسخ }
بچه ها به نظرتون آبمیوه گیری مولینکس مدل JU500 خوبه یا فیلیپس 1858؟ برای جهیزیه می خوام و هرکس یه چیزی میگه
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
چرخ گوشت منم پاناسونیکه ولی یه ماهه که بر اثر بی احتیاطی ام شکست ووحالا قطعش پیدا نمیشه البته تو شهر ما ذcrying
پاسخ }
من اب مرکبات گیری مدل 452-Bویداس گرفتم . کسی داره؟ راضیه؟ خیلی پشت سر اب مرکبات گیری ویداس یه مدل دیگه اش البته بد شنیدم می ترسم مدل مال منم بد باشه
از دورها می‌آیی و فقط یک چیز،یک چیز کوچک،در زندگی من جابه جا می‌شود.این که دیگر بدون تو در هیچ کجا نیستم!Flowerysmile
پاسخ }
چرخ گوشت من پاناسونيكه .همه كه كلي تعريفش رو مي كردن كه منم خريدم هنوز استفاده نكردم.آب ميوه گيري هم من چند كاره فيليپس گرفتم.Dunnof
تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود, گر نشود
حرفی نیست... اما..!
نفسم میگیرد در هوایی
که نفسهای تو نیست
پاسخ }
چرخ گوشت و آبميوه گيري من كنوود هست .آبمركبات گيري ويداس .ولي هنوز استفاده نكردم آخه براي جهيزيه
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
چرخ گوشت و آبمیوه گیری و آب مرکبات گیری من کنوود . تعریفشو از این ور اون ور زیاد شنییدم ولی خودم هنوز استفاده نکردم واسه جهیزیه امه . قبل از خرید هم کلی توی اینترنت سرچ کردم و با مدلای ذیگه مقایسه کردم .Flowerysmile
هیچوقت نگو خداحافظ (1782)
پاسخ }
چرخ گوشت ،ابمیوه گیری و اب مرکبات گیری من تفاله تعریفشو خیلی شنیدم و خیلی مارک تفال رو دوست دارم.هنوز استفاده نکردم واسه جهیزیست.
پاسخ }