خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چطوری شمع ژله ای را بدون حباب در بی آورم؟

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 0

Advancedsettings چطوری شمع ژله ای را بدون حباب در بی آورم؟
چگونه شمع آکواریوم یا مدلهای دیگر شمع را که با پارافین ژله ای درست میشوند را بدون حباب در آورم؟ و چرا باید چیزهایی که در تنگ ماهی گذاشته میشود را چرب کرد ؟ لطفا هر راهنمایی ای که میتوانید بکنید.با تشکرQuestionedf
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۵-۱۳۹۱ ۰۵:۵۳ عصر، توسط (((((مریم خانم))))).)
۴-۵-۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #2
RE: چطوری شمع ژله ای را بدون حباب در بی آورم؟

مریم خانم سلام . خوش آمدید. پیشنهاد میکنم کمی در صفحه اصلی انجمن گردش کنید .... قوانین رو مطالعه بفرمایید .... انجمن ها و زیر انجمنها رو ببینید... تا آشنایی کافی پیدا کنید.... تاپیکی که ایجاد کردید رو منتقل کردم به پرسش و پاسخ هنر در خانه. Flowerysmile
امضای mamane kiana
۴-۵-۱۳۹۱, ۰۶:۳۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 304

ارسال: #3
سلام شمع ژله ای رو باید توی فر گرم {خاموش} یا یک دقیقه تو مایکروفر بذاری تا یواش یواش حباباش خالی بشه این نوع شمع باید کم کم هم سرد بشه وقتی از تو فر در آوردی یه حوله دورش بپیچ تا هم دمای محیط بشه. مواد داخش هم برای اینکه کمتر حباب بزنه چرب میکنن
۵-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

(۵-۵-۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ صبح)najme نوشته شده توسط:  سلام شمع ژله ای رو باید توی فر گرم {خاموش} یا یک دقیقه تو مایکروفر بذاری تا یواش یواش حباباش خالی بشه این نوع شمع باید کم کم هم سرد بشه وقتی از تو فر در آوردی یه حوله دورش بپیچ تا هم دمای محیط بشه. مواد داخش هم برای اینکه کمتر حباب بزنه چرب میکنن
سلام یعنی باید فر را روشن کرده و بگذارم کاملا گرم شود سپس ان را خاموش و شمع را در ان بگذارم؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۵-۱۳۹۱ ۰۶:۰۲ عصر، توسط (((((مریم خانم))))).)
۵-۵-۱۳۹۱, ۰۶:۰۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 4

نه بابا اونطوری نیست اگه بعد گرم شدن بزاری ممکنه بشکنه اول میزاری توی فر سینی های فر هم زیرش باشه یه پخشکن هم بزاری زیرش بهتره ...... بعد هم. سطح فرباید تراز باشه .. روشنش میکنی با حرارت پایین انقدر وا میستی تا ببینی حبابا داره میاد بالا بعد که همه حباباش اومد بیرون فر خاموش میکنی میزاری همونجور تا صبح فردا توی فر در بسته سرد شه من خودم انجام دادم عالی شد عین شیشه شده
۵-۵-۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

Advancedsettings RE: چطوری شمع ژله ای را بدون حباب در بی آورم؟
(۵-۵-۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ عصر)ساحل عمادی نوشته شده توسط:  نه بابا اونطوری نیست اگه بعد گرم شدن بزاری ممکنه بشکنه اول میزاری توی فر سینی های فر هم زیرش باشه یه پخشکن هم بزاری زیرش بهتره ...... بعد هم. سطح فرباید تراز باشه .. روشنش میکنی با حرارت پایین انقدر وا میستی تا ببینی حبابا داره میاد بالا بعد که همه حباباش اومد بیرون فر خاموش میکنی میزاری همونجور تا صبح فردا توی فر در بسته سرد شه من خودم انجام دادم عالی شد عین شیشه شده
توری شعله پخش کن منظورتونه؟
این قسمت را متوجه نشدم :
نقل قول: سطح فرباید تراز باشه

این کار چند دقیقه طول میکشه؟:
نقل قول: وا میستی تا ببینی حبابا داره میاد بالا بعد که همه حباباش اومد بیرون فر خاموش میکنی
ممنون بابت راهنماییتFlowerysmile(1782)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۵-۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ صبح، توسط (((((مریم خانم))))).)
۶-۵-۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ صبح
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از (((((مریم خانم))))) به دلیل این ارسال سپاس کرده.
e.melina.56

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد