امتیاز موضوع:
  • 15 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطوری شمع ژله ای را بدون حباب در بی آورم؟
(۰۶-۰۵-۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ق.ظ)(((((مریم خانم))))) نوشته:  
(۰۵-۰۵-۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ ب.ظ)ساحل عمادی نوشته:  نه بابا اونطوری نیست  اگه بعد گرم شدن بزاری ممکنه بشکنه   اول میزاری توی فر سینی های فر هم زیرش باشه  یه پخشکن هم بزاری زیرش  بهتره ...... بعد هم. سطح فرباید  تراز باشه .. روشنش میکنی  با حرارت پایین  انقدر وا میستی تا ببینی حبابا داره میاد بالا بعد که همه  حباباش  اومد بیرون فر خاموش میکنی میزاری همونجور تا صبح فردا توی فر در بسته سرد شه  من خودم  انجام دادم عالی شد  عین شیشه شده
توری شعله پخش کن منظورتونه؟
این قسمت را متوجه نشدم :
نقل قول:سطح فرباید  تراز باشه

این کار چند دقیقه طول میکشه؟:
نقل قول:وا میستی تا ببینی حبابا داره میاد بالا بعد که همه  حباباش  اومد بیرون فر خاموش میکنی
ممنون بابت راهنماییتFlowerysmile(1782)
سلام عزیزم من همه اینایی ک میگی رو انچام دادم حتی گذاشتم بعد حرارت شمع تا صبح تو فر خاموش بمونه دماش با اون بیاد پایین بعد ک صبح نگاه کردم حباب زده بود باز اولش همه حباباش از بین رفته بود مث شیشه صاف بود بعد ک سرد شد دیدم از تهش چنتا حباب اومده
پاسخ }
سلام عزیزم من همه اینایی که میگی رو انجام دادم حتی گذاشتم بعد از حرارت دادن تا صبح تو فر بمونه با فر دماش بیاد پایین ولی صبح ک پاشدم دیدم حباب زده باز با اینکه با حرارت همه حبابا از بین رفته بودن مث شیشه شده بود باز بعد سرد شدن دیدم از تهش حباب اومده بیرون  تمام وسایل تزیینیم قبلش بتونه کرده بودم  هرکار میکنم نمیشه
پاسخ }