• 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطور با انجمن خانوم گل آشنا شدید؟
از طریق یکی از دوستام
دنبال ژستهای عکس اسپرت بودم
  پاسخ
از طریق گوگل
می خواستم قلاب بافی یاد بگیرم تا اینکه این خانوم گل رو پیدا کردم.Loveshoweryessyessyess
  پاسخ
داشتم تو نت دنبال مدل های گل کریستالی میگشتم و عکس هایی از خانوم گل بالا اومد ولی پیغام میداد تا عضو نباشم اونها رو باز نمیکنه.خلاصه توفیق اجباری بود...WavesmileFlowerysmileWavesmile
فرزند ما از ما جدا نیست ، او خود ماست اما در اندازه ای کوچکتر

پاسخ
من یه مامان ناز دارم که بافتنی خیلی میدوسته داشتم دنبال اموزش بافتنی میگشتم که این سایتو پیدا کردم و جا داره از همه کسایی که مدل های خوشگل و اموزش های کاربردی بافتنی رو گذاشتن همینجا تشکر کنم خیلی زیاد ممنونم عزیزان
  پاسخ
سلامVeiledsmile2 من از طرف دختر عمه شوهرم نوشین70 اشنا شدم خیلی ام ازش ممنونم(1782)(1782)
خدارو هیچوقت فراموش نکن دوسی ...
1 (49)
  پاسخ
سلام من از طریق دختر داییم zari mah آشنا شدم با این سایتFlowerysmileFlowerysmile
  پاسخ
یکی از دوستام.......معرفی کرد
منم خیلی خوشم اومد
فکر کنم موندگار بشمFlowerysmile
هرآنچه دلم خواست نه آن میشود
هرآنچه خدا خواست همان میشود
  پاسخ
سلام منم خیلی اتفاقی با این انجمن زیبا اشنا شدم داشتم درمورد کارهای هنری سرچ میکردم که با این انجمن زیبا روبه روشدمDreamyeyesf
  پاسخ
چه جالب من هم داشتم دنبال کارهای هنری می گشتم که با این انجمن دوست داشتنی و خانمهای هنرمندش آشنا شدم .دوستان خیلی دوستتون دارم آخه چیزهای زیادی ازتون یاد گرفتم ممنونم.Flowerysmile(1782)
یک وقت هایی باید
روی یک تکه کاغذ بنویسی،تـعطیــل است
و بچسبانی پشت شیشه ی افـکارت
باید به خودت استراحت بدهی،دراز بکشی
دست هایت را زیر سرت بگذاری
به آسمان خیره شوی،و بی خیال ســوت بزنی
در دلـت بخنــدی به تمام افـکاری که
پشت شیشه ی ذهنت صف کشیده اند
آن وقت با خودت بگویـی،بگذار منتـظـر بمانند!
حسین پناهی
  پاسخ
از طریق گوگل آموزش دوخت لباس زیر
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Package_favorite چطور با خانوم گل آشنا شدین؟ Galaxy 415 54,229 ۵-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ عصر
آخرین ارسال: یاس ناز62