• 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطور با خانوم گل آشنا شدین؟
سلام
من تو گوگل یه مطلب سرچ کردم و وارد این سایت شدم و دیگه خارج نشدم hih ( عضو شدم بلافاصله ) خیلی این سایت و دوست دارم . Wavesmile
من دنبال لیست جهیزیه بودم.الانم خیلی خوشحالم ک عضو شدم
خدایا چقدر میگیری که بگذاری شب اول قبر قبل ازاینکه توازم سوال کنی من ازت بپرسم چرا....!!؟crying
سلام خانوم گلای مهربون
خانوم گل رو خواهر خیلی مهربونم(کاربر بهار 1365)بهم معرفی کرد و عضو شدم الان هم مدیون خواهرم هستم هم خانوم گل آخه تو شهر غربت و دور از خونوادم خیلی بهم سخت میگذشت اما الان خانوم گل شده همه خونواده من تو این شهر غربت تقریبا روزمو با خانوم گل سپری میکنم ممنون خانوم گل (1782)البته همسریم از من بیشتر به خانوم گل ارادت داره میگه روحیه ات خیلی عوض شده خانوم گل باهات چکار کرده که من تواین 6سال نتونستم اینقد خوب روحیه ات رو عوض کنم راستی خانوم گل یه کار دیگه هم واسه اقتصاد خونه ما کرده از وقتی عضو شدم هزینه قبض تلفن خونه و همراهم خیلی کم شدهlafhihبیشتر روزمو با بچه های خانوم گل فک میزنم1 (49)
آدمهایی هستند که بودنشان
"حتی مجازی"
به آ
دم آرامش میده!دوستیشون برات حقیقی میشه
و یهو میشن یه قسمت از زندگیت!
ممنون که هستی!Flowerysmile
هیچی بابا laf
دنبال مدل جدید حنا بودم خانم گل باز شد گفتم ولش کن کی حال داره واسه یه چیز عضو بشه
دنبال کاردستی بودم خانم گل باز شد بازم گفتم ولش کن
دفعه سوم دیگه گفتم بابا این عجب سمجه برم تو ببینم چه خبره چشمت روز بد نبینه اومدن همانا و .......fak دیگه یکی مهرنوشو بکشه بیرونVahidrk
روي پرده خانه كعبه اين آيه از قران حك شده كه:

نَبِّئْ عِبَادِي أَنِّي أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــيمُ

و من هنوز و تا هميشه به همين يك آيه دلخوشم ...

بندگانم را آگاه كن كه من بخشنده مهربانم

منم به وسیله خواهر شوهر گلم که خیلی ملوسه(1782)(1782)و همیشه دنبال چیز های جدیده اشنا شدم Dreamyeyesf
حالا هر وقت شوهرم از کار برمیگرده میگه بازم که دراز کشیده ای بازم خانوم گلlaflaflaflaflaf
یه بار دنبال تزیینات بودم به خانم گل برخوردمFlowerysmile
حالا معتادش شدمDash2
خانوم گل یه انجمن بی نظیره
من خیلی چیزا ازش دارم یاد میگیرم
همسرم اول میگفت اینقدر نرو خانوم گل معتادش میشی ولی وقتی دید سایت مفیدیه اونم خوشش اومده
منم یه وبلاگ اشپزی بودکه همیشه سرمیزدم هرچه قدبه این مخم فشارمیارم یادم نمیاد اسمشوDunnofیه باررفتم اونجا دیدم صاحب وبلاگ نوشته ازاین به بعداینجافعالیت میکنه ،نمیدونم کدوم یک از خانوم گلای اینجا هستن؟؟!!منم چندباراومدم گشتم بعدش عضوشدم منم خیلی خوشحال شدم که اینجاروپیداکردم یه جورایی بهش معتاد شدم هیه حس خوبی بهم دست میدهه وقتی اینجامیگردم
از طریق یه وبلاگ آشپزی. اگه اشتباه نکنم اسمش دست پخت بود.Flowerysmile
من تازه ازدواج کرده بودم و دنبال چیدمان منزل میگشتم که به خانوم گل برخوردم! از اونجایی که اینجور مواقع برای اینکه کارم پیش بره فورا در سایتها عضو میشم، یک نام کاربری ساختم و وارد شدمWavesmile
اما........ وارد شدن همانا و معتاد شدن همانfak
الان از اینکه عضو این انجمن هستم هم خودم راضیم، هم همسری،
چون ضمن اینکه از اینجا خیلی چیزها یاد میگیرم غم غربت هم کمتر اذیتم میکنهangelic
ممنون از مدیریت که چنین فضای خوبی رو فراهم کردن و ممنون از همه ی اعضای خوب خانوم گلFlowerysmile
گفتی دوستت دارم
و من به خیابان رفتم !
فضای اتاق برای پرواز کافی نبود....

"گروس عبدالملکیان"
من خیلی اتفاقی در گوگل آهنگ خانم گل را search کردم و این سایت را دیدم و خوشحالم از اینکه اینجا عضو شدم

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چطور با انجمن خانوم گل آشنا شدید؟ Galaxy 94 12,657 ۱۴-۴-۱۳۹۶, ۰۱:۵۲ عصر
آخرین ارسال: Motahhareh01