• 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطور با خانوم گل آشنا شدین؟
یه بار که با خواهرم تل حرف می زدم گفت تا حالا خانم گل رو دیدی؟گفتم: نه گفت خیلی با حاله کلی خانم خوش حوصله و هنرمند توش عضو هستن منم اومدم ببینم چه خبره دلم گیر کرد!
منم دنبال اموزش بافتنی بودم البته شک دارم شایدم مدل لباسDunnofHanghead که عضو شدم.الانم هر وقت که به اینترنت دسترسی داشته باشم اول خانوم گلو باز می کنم.کلا از کار و زندگی افتادم.Zzfe7y2ylya2cs3v2k9yشوهری هم میدونه یه کار داره باید به زور بلندم کنهVahidrk973
تازه یه شعرم ورد زبونش شده :خانوم گل آی خانوم گل واسم سخت تحملcrying
(1782)
[تصویر:  20131223232705_IMAG0280.jpg]

من که خانوم گل و home page گذاشتم ... laflaflaf

واقعا خوشحالم از اینکه اینجا رو پیدا کردم ... امیدوارم روز به روز بهتر و پربارتر بشه ...
دست ادمینمون و مدیرامون درد نکنه ... زنده باشن ... 1 (111)
داشتم دنبال عروسک هایی که با خمیر درست میشن میگشتم سایت به این خوبی رو پیدا کردم کلی خوشحال شدم(87)
منم میگم چجوری پیدا کردم ولی قول بدید نخندید
دفعه ی اول اومدم برای طراحی ناخن دیدم عکسا رو نشون نمیده تو دلم گفتم اییییییییییش برو بابا اه Swear
دفعه ی دوم اومدم برا تزیین سالاد الویه یادم نبود اینجوریه دیدم باز نشون نمیده گفتم ایییییییییییییش اینا هم نوبرشو آوردنJust_Cuz_15
دفعه ی سوم اومدم برا ژله که دیگه نگفتم ایش . التماسی عضو شدم
خانوم گل بهش برخورده بود نمیذاشت عضوش شم میگفت برو پیش همونایی که نوبرشو نیاوردن انقدر ناز کشیدم تا قبول کردConsoling
همیشه اسم تو بوده اول و آخر حرفام
بس که اسم تورو خوندم بوی تو داره نفسهام
منم دنبال مدل مانتو می گشتم که پابند این سایت شدم و واسه اولین بار تو یه سایتی عضو شدم و اگه هر از چند گاهی نیام سر بزنم انگار یه چیزیمو گم کردم .....(1782)
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=160&bg=58...rried%20in]
Insta Id: negin.sanatkar
من هم دنبال لوازم خانگی و تهیه جهاز می گشتم.به طور کاملاً اتفاقی با سایت خانوم گل آشنا شدم . خیلی خیلی هم ازش راضیم و خوشحالم از عضویت در اینجا و در کنار خانوم های هنرمند و مهربون . خیلی چیزا ازش یاد گرفتم ... جدیداً انقدر از خودم هنر نشون میدم که باعث شگفتی همگان شدم fak laf
[
من وبگردی می کردم که به اینجا رسیدم.
الان دیگه نمیرم دنبال وبگردی همش میام اینجاhih
از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

[تصویر:  aFcip3.png]
من ازطریق دوست عزیزم فائزه بانو آشناشدم خیلیم خوشحالم
تاشقایق هست زندگی بایدکرد
نیناز خواهر جون منه
اون خانم گل و بهم معرفی کرد

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چطور با انجمن خانوم گل آشنا شدید؟ Galaxy 94 12,657 ۱۴-۴-۱۳۹۶, ۰۱:۵۲ عصر