خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چطور مژه‌هایمان را بلندتر کنیم!!

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 228

ارسال: #1
Ksmiletris چطور مژه‌هایمان را بلندتر کنیم!!
1. استفاده از روغن‌های طبیعی
به کار بردن روغن‌های طبیعی بر روی مژه‌ها می‌تواند باعث بلندتر شدن مژه‌ها شود.روغن‌های طبیعی نظیر ، روغن بادام می‌تواند بر روی مژه‌ها استفاده شود. برای بهترین نتیجه روغن بادام را در شب بر روی مژه بزنید. نتیجه یک ماه بعد مشاهده می‌شود. زدن روغن ویتامین E نیز به بلند شدن مژه ها کمک می‌کند.

2. رژیم غذایی مناسب

پروتئین باید در برنامه غذایی روزانه شما باشد. یک رژیم غذایی با پروتئین سرشار به رشد مژه‌ها کمک می‌کند و شامل غذاهایی می‌شود که غنی از اسیدهای چرب امگا 3 و ویتامین B5 باشد. به گزارش پرشین وی همچنین مکمل‌های طبیعی بیوتین یک بار در هفته داشته باشید. غذاهای سرشار از ویتامین A و E به شما کمک می‌کند.

3. کاربرد وازلین طبیعی بر روی مژه‌ها

کاربرد وازلین بر روی مژه همان تأثیر روغن‌های طبیعی را دارد. قبل از خواب وازلین را به مژه‌ها بزنید. به گزارش پرشین وی همچنین می‌توانید وازلین را به مدت ده تا پانزده دقیقه بر روی مژه بزنید، بستگی به این دارد که کدام برای شما بهتر جواب می‌دهد. کاربرد مرتب وازلین نتایج بسیار خوبی را می‌تواند داشته باشد.

4. استفاده از ریمل

استفاده از ریمل بهترین راه برای بلند نشان دادن مژه‌ها است ولی یک روش موقت محسوب می‌شد. ، برخی خانم‌ها از فر مژه نیز برای بلندتر نشان دادن مژه‌هایشان استفاده می‌کنند.

5. استفاده از مژه مصنوعی

اگر در آرزوی مژه‌های فوق‌العاده چشمگیر و کامل هستید ، استفاده از مژه مصنوعی نیز یک راه کار محسوب می‌شود. مژه‌ها را با کمک چسب مخصوص آن به مژه‌های طبیعی بزنید. این روش فوراً به شما ظاهر یک مژه بلند را می‌دهد ولی کاربرد مژه‌های مصنوعی برای طولانی مدت توصیه نمی‌شود. بنابراین در استفاده از آن‌ها مراقب باشید.

تهیه و ترجمه: گروه سبک زندگی پرشین وی

چطور مژه‌ها را بلندتر کنیم + مطلب کاربردی به کار بردن روغن‌های طبیعی بر روی مژه‌ها می‌تواند باعث بلندتر شدن مژه‌ها شود.روغن‌های طبیعی نظیر ، روغن بادام می‌تواند بر روی مژه‌ها استفاده شود.

1. استفاده از روغن‌های طبیعی
به کار بردن روغن‌های طبیعی بر روی مژه‌ها می‌تواند باعث بلندتر شدن مژه‌ها شود.روغن‌های طبیعی نظیر ، روغن بادام می‌تواند بر روی مژه‌ها استفاده شود. برای بهترین نتیجه روغن بادام را در شب بر روی مژه بزنید. نتیجه یک ماه بعد مشاهده می‌شود. زدن روغن ویتامین E نیز به بلند شدن مژه ها کمک می‌کند.

2. رژیم غذایی مناسب

پروتئین باید در برنامه غذایی روزانه شما باشد. یک رژیم غذایی با پروتئین سرشار به رشد مژه‌ها کمک می‌کند و شامل غذاهایی می‌شود که غنی از اسیدهای چرب امگا 3 و ویتامین B5 باشد. به گزارش پرشین وی همچنین مکمل‌های طبیعی بیوتین یک بار در هفته داشته باشید. غذاهای سرشار از ویتامین A و E به شما کمک می‌کند.

3. کاربرد وازلین طبیعی بر روی مژه‌ها

کاربرد وازلین بر روی مژه همان تأثیر روغن‌های طبیعی را دارد. قبل از خواب وازلین را به مژه‌ها بزنید. به گزارش پرشین وی همچنین می‌توانید وازلین را به مدت ده تا پانزده دقیقه بر روی مژه بزنید، بستگی به این دارد که کدام برای شما بهتر جواب می‌دهد. کاربرد مرتب وازلین نتایج بسیار خوبی را می‌تواند داشته باشد.

4. استفاده از ریمل

استفاده از ریمل بهترین راه برای بلند نشان دادن مژه‌ها است ولی یک روش موقت محسوب می‌شد. ، برخی خانم‌ها از فر مژه نیز برای بلندتر نشان دادن مژه‌هایشان استفاده می‌کنند.

5. استفاده از مژه مصنوعی

اگر در آرزوی مژه‌های فوق‌العاده چشمگیر و کامل هستید ، استفاده از مژه مصنوعی نیز یک راه کار محسوب می‌شود. مژه‌ها را با کمک چسب مخصوص آن به مژه‌های طبیعی بزنید. این روش فوراً به شما ظاهر یک مژه بلند را می‌دهد ولی کاربرد مژه‌های مصنوعی برای طولانی مدت توصیه نمی‌شود. بنابراین در استفاده از آن‌ها مراقب باشید.

ترجمه: گروه سبک زندگی پرشین وی
امضای R@ik@i~!
برای دردهایم نشانه می گذارم،
تا یادم بماند،کجا،دست خدا را رها کردم
!
۱-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ عصر
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 401

RE: چطور مژه‌هایمان را بلندتر کنیم!!
من " روغن شترمرغ " رو حدود یک ماه هر شب به مژه هام زدم و بلندتر شدنشون رو شخصاً دیدم !
پرپشت تر نشدن ؛ البته مژه هام پرپشت هستن ؛ ولی واقعاً بلندتر شدن Flowerysmile
امضای nothing
پیج کارهای چرم دست دوز من در فیسبوک Cancan

http://facebook.com/dastaaaan
۱-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول
خانوم گل هنرمند

مدال ها

اعتبار: 141

ارسال: #3
(۱-۶-۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ عصر)nothing نوشته شده توسط:  من " روغن شترمرغ " رو حدود یک ماه هر شب به مژه هام زدم و بلندتر شدنشون رو شخصاً دیدم !
عریرم روغن شتر مرغ بوی بدی داره چطور استفاده میکردی.در ضمن به چشم آسیب نمیزنه.
امضای ساناز2
(1782)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ عصر، توسط ساناز2.)
۱-۶-۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 361

ارسال: #4
از کجا روغن شترمرغ بخریمDunnof
مثه ریمل به مژهات می زدی یا جور دیگه Dunnof
امضای الهه ناز
همیشه این واسم سوال بود که عشق چیه ؟
اما حالا با محمدم به زیباترین جواب رسیدم
Dan
۱-۶-۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

(۱-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ عصر)ساناز2 نوشته شده توسط:  
(۱-۶-۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ عصر)nothing نوشته شده توسط:  من " روغن شترمرغ " رو حدود یک ماه هر شب به مژه هام زدم و بلندتر شدنشون رو شخصاً دیدم !
عریرم روغن شتر مرغ بوی بدی داره چطور استفاده میکردی.در ضمن به چشم آسیب نمیزنه.

من توی یخچال نگهش میدارم ، اینجوری هر بار که میخوام استفاده کنم بوش خیلی خیلی کمه و منو اذیت نمیکنه .
به چشم هم نه .. حداقل من توی پرس و جوهام به نکته ی منفی ای برنخوردم :)
امضای nothing

۱-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

(۱-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ عصر)الهه ناز نوشته شده توسط:  از کجا روغن شترمرغ بخریمDunnof
مثه ریمل به مژهات می زدی یا جور دیگه Dunnof

آماده ش رو نخر چون خالص نیست و من وقتی امتحانش کردم تقریباً هیچ اثری نداشت !!

از قصابی ها دنبه ی شترمرغ بخر ، یه تیکه ی کوچیک هم باشه کافیه . بعد خودت آبش کن ، صاف کن و بریز توی یه شیشه بذار توی یخچال . تا ماه های طولانی میمونه و هر شب با گوش پاک کن به مژه هات بزن :)
امضای nothing

۱-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور پنکیک شکسته را ترمیم کنیم؟ marall 0 2,178 ۱۹-۵-۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ عصر
آخرین ارسال: marall
Package_favorite چطور موهای خیسمان را خوش حالت کنیم ؟ aster69 0 423 ۶-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ عصر
آخرین ارسال: aster69
  چطور چشم هایمان را زیبا آرایش کنیم؟ نرگس بانو 0 560 ۲۵-۷-۱۳۹۱ ۰۵:۰۷ صبح
آخرین ارسال: نرگس بانو

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد