امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطور میتوان پوستی سفت و محکم داشت؟
#1
من پوست صورتم شل و نازکه.. کی میدونه برای اینکه پوست صورتم سفت و محکم شه باید چیکار کنم؟Veiledsmile2
اگر ذهن های خالی هم مانند شکم های خالی صدا میداد٫ مردم هماره به دنبال کسب دانش بودند.
پاسخ }
#2
عزیزم عسل برای سفت کردن پوست خوبه , شیر خوبه , سیب زمینی هم خوبه.نشاسته هم من شنیدم هم برای جوش های صورت خوبه هم برای لکه ها به این صورت که 3 قسمت نشاسته با 1 قسمت مایع (آب خیار-روغن زیتون-آب گوجه و...) مخلوط کنی روزی 2 بار بزنی به صورتت و بعد با گلاب و پنبه صورت رو پاک کنی.ConsolingFlowerysmile
از زندگی دو چیز آموختم :
مرگ آرزو .....آرزوی مرگcrying
پاسخ }
#3
ببخشید عسل روی همون جایی از صورت بمالیم عضلاتش شله یا چیکار کنیم
پاسخ }
#4
ُسلامWavesmile
نمی دونم جای سوالم اینجا هست یا نهDunnof
اگه به جز کرمهای لیفتینگ راهی سراغ دارید برای اینکه سینه سفتتر بشه لطفاً بگیدHanghead
وقتي من پست ميزارم و شما لايک نميکنين...
ديگه حالي به آدم ميمونه؟
نه والا!!
احوالي به آدم ميمونه؟
نه بالله!
laf
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
#5
تونیک‌های محکم‌کنند‌‌‌‌هٔ پوست صورت
▪ آب لیمو ۴قاشق غذاخوری
▪ نارون کوهی ۲ قاشق غذاخوری
▪ الکل ۴۵ ./. ۲ قاشق غذاخوری
▪ عصارهٔ نعناع کوهی ½ قاشق غذاخوری
۱) همهٔ مواد را د ر یک بطری بزرگ مخلوط کنید . سعی کنید از آب لیمو تازه استفاد ه کنید . بعد از یک روز این مخلوط را صاف کرد ه و با پنبه روی پوست بمالید . این تونیک برای پوست های چرب توصیه می شود .
۲) آب هند وانه پاک کنند ه عمیق پوست است و غیر از عمل پاک کنند گی، پوست را نیز محکم و سفت می کند . این د ستور برای پوست های خشک مفید است.
۳) مخلوط ¾ فنجان گلاب و : ¼ الکل سفید را هر شب با پنبه روی پوست خود بمالید .
۴) ماسک سفید هٔ تخم مرغ و آب لیمو ترش تازه نیز توصیه می شود ؛ برای این منظور چند قطره آب لیمو به سفید ه تخم مرغ افزود ه و خوب بزنید . با قلم موی صورت یا پنبه تونیک را به پوست خود بمالید و بعد از چند د قیقه با آب سرد بشویید . اگر پوست شما خشک است، به جای لیمو کمی عسل یا روغن بد ان بیفزایید .
● عسل به میزان لازم
موز را با یک چنگال له و پوره کنید . به میزان کافی عسل اضافه کنید تا خمیر مناسبی به د ست آید . پوست را که از قبل تمیز کرد ه اید ، به مد ت ۱۰ د قیقه با ماسک پوشش د هید و بعد از آن با آب سرد بشویید .
موز به خاطر د اشتن ویتامین B۶، پتاسیم و ویتامین C، ماسک خوبی برای تقویت پوست است. عسل نیز که حاوی فروکتوز، گلوکز، آمینواسید ها و ویتامین های معد نی است، به غنی شد ن این ماسک کمک می کند .
● استحمام آرامش بخش
استحمام برای تند رستی و نظافت لازم است. اما اگر شما فرد ی بسیار حساس و عصبی مزاج هستید یا از بی خوابی رنج می برید ، توصیه های زیر را زمان استحمام به خاطر د اشته باشید :
پیش از ورود به آب، به بد ن خود صابون بزنید و با استفاد ه از یک کیسه زبر، پوست را مالش د هید . سپس اسفنجی را با آب گرم خیس کنید و بد ن را بشویید . حال می توانید د ر آبی که ۳۷ د رجه حرارت د ارد ، استحمام کنید . این آب شما را به خوبی تسکین می د هد ، زیرا انتهای اعصاب د ر سطح پوست تحریک پذیر شد ه اند . د ر چنین شرایطی، بیش از یک ربع ساعت د ر آب نمانید . د ر غیر این صورت، نتیجه معکوسی عاید شما خواهد شد . استحمام طولانی پوست را حساس می کند و مقاومت آن را د ر برابر عوامل بیماری زای میکروسکوپی کم می کند . این قبیل استحمام های تسکین د هند ه برای بیماران کبد ی و عصبی، مبتلایان به روماتیسم مفصلی و برخی امراض بسیار مناسب است.
● لطافت بخشید ن به آب حمام
گل همیشه بهار را به آب وان حمام اضافه کنید تا به آب لطافت ببخشید .
▪ وان گرفتن با گیاهان
د م کرد هٔ گیاهان را خود تان تهیه کنید . گیاهان خشک را د ر یک کیسهٔ نازک پارچه بریزید (شما می توانید از گیاهان تازه استفاد ه کنید ، اما عملکرد گیاهان خشک بهتر است). کیسه را به شیر آب گرم گره بزنید تا آب روی کیسه جریان پید ا کند . هنگامی که می خواهید وان بگیرید ، کیسه را د رون آن قرار د هید .
● تونیک برای موهای خشک
▪ ۲ فنجان آب
▪ ۱ کپسول ویتامین A
▪ ۱ کپسول ویتامین E
▪ ۲ قاشق چایخوری روغن بَزرَک
آب و روغن را حرارت د هید . با یک سوزن تمیز، کپسول ویتامین E و A را سوراخ کنید تا د اخل آن خالی شود . تونیک به د ست آمد ه را خوب هم بزنید و زمانی که سرد شد ، موی سر را با آن ماساژ د هید . پس از ۲۰ د قیقه سر را بشویید و خوب آبکشی کنید .

منبع:
روزنامه اطلاعات
پاسخ }
#6
(۱۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ ب.ظ)nilonosi نوشته:  ببخشید عسل روی همون جایی از صورت بمالیم عضلاتش شله یا چیکار کنیم

ببخشید دیر شد عزیزم اینترنتم قطع بود تازه وصلش کردم.
1 قسمت عسل رو با نصف قسمت مایع مخلوط کن و به همه جای صورتت بمال.بعد از هر ماسکی که استفاده میکنید هرگز هرگز با آب صورتتون رو نشورید با پنبه و شیر یا گلاب پاک کنید ماسکو بعد از 3 ساعت با آب بشورید.
از زندگی دو چیز آموختم :
مرگ آرزو .....آرزوی مرگcrying
پاسخ }
#7
(۱۱-۱۰-۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ب.ظ)خاله سیما نوشته:  ُسلامWavesmile
نمی دونم جای سوالم اینجا هست یا نهDunnof
اگه به جز کرمهای لیفتینگ راهی سراغ دارید برای اینکه سینه سفتتر بشه لطفاً بگیدHanghead

برای اینکه سینه سفت تر بشه زیر دوش حمام که میرید همراه خودتون مقداری روغن کرچک ببرید و به صورت دورانی سینه رو ماساژ بدید.هم به مرور زمان سایز سینه رو افزایش میده و هم بازم به مرور زمان سینه رو سفت تر میکنه.
از روغن کرچک شبا قبل از خوابhih بمالید و ماساژ بدید.
وازلین هم همین خاصیت رو داره.Flowerysmile
از زندگی دو چیز آموختم :
مرگ آرزو .....آرزوی مرگcrying
پاسخ }
#8
من ماساژ تایلندی میگیرم هفته ای 1 بار عالیه من نه تنها صورتم سفت شده بدنم هم سفت شده
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی