خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چه زمانی بچه تون رو از شیر گرفتید؟چی شد؟

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 19

چه زمانی بچه تون رو از شیر گرفتید؟چی شد؟
دختر یا پسر تا چه زمانی باید شیر بخورند؟و شما ایا این اصل رو رعایت کردید؟عکس العمل بچه تون چی بود؟
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۹:۴۴ صبح
یافتن سپاس نقل قول
خانوم گل کدبانو

مدال ها

اعتبار: 1402

RE: چه زمانی بچه تون رو از شیر گرفتید؟چی شد؟
سلام صفورا جان علی من تا 23 ماهگی شیر خودم را می خورد البته از 13 ماهگی به بعد شیر پاستوریزه به صورت کمکی می خورد چون شیر خشک نمی خورد. حتما شیر پاستوریزه را بعد از 13 ماهگی بدهید. وقتی علی 23 ماهه بود چون غذا می خورد خیلی شیرم را بی میل می خورد در حقیقت می خواست بازی نه نه شیر بخوره منم یه روز گفتم بزرگ شدی دیگه بسه. یکی دو روز اول خوب بودangelic بعد تازه فهمید چی شده ha شروع کرد به بهانه گیری ولی شیر نمی خورد فقط سر ساعتهایی ه شیر خودم را می خورد مثلا وقتی از سر کارم میومدم خودشو کمی لوس می کرد .خلاصه بعد 10 روزی یادش رفت Hanghead اینجوری تموم شد و رفت سراغ کارشHiker
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 50

ارسال: #3
سلام دوست جونا من یه سوال داشتم پسرمن19 ماهشه یعنی 1سال و 7ماهشه.فقط2ماه اول شیرمنوخوردتاحالاشیرخشک ببلاک میخوره(ببلاک3)گاهی وقتاهم شیرپرچرب وپاکتی.تاکی بایدبه شیرخشک ادامه بدم.ممنون از همتون
امضای PINAR
همیشه فکرکن که توی یک دنیای شیشه ای زندگی می کنی پس مراقب باش به طرف کسی سنگ پرت نکنی چون اول دنیای خودتو می شکنی.
Flowerysmile
۱۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۱۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #4
(۱۸-۱۱-۱۳۹۰ ۰۸:۱۷ عصر)PINAR نوشته شده توسط:  سلام دوست جونا من یه سوال داشتم پسرمن19 ماهشه یعنی 1سال و 7ماهشه.فقط2ماه اول شیرمنوخوردتاحالاشیرخشک ببلاک میخوره(ببلاک3)گاهی وقتاهم شیرپرچرب وپاکتی.تاکی بایدبه شیرخشک ادامه بدم.ممنون از همتون
بعد از 1 سال میشه شیر پاستوریزه داد اما 1 سالو نیم بهتره. البته 1 مرتبه جای گزین نکنید لطفا. کم کم و ظرف مدت 1 ماه کامل جایگزین کنید . اگر از من میشنوید شیر کم چرب ندین.به تازگی مقاله ای منتشر شده توسط اف دی ا در امریکا که در فرایند چربی گیری از شیر مواددیگرش هم گرفته و کم میشه و استاندارد مواد و کلسیم در شیر 2.5 تا 3 در صد وجود داره.ماست هم همینطور.
امضای mamane kiana
۱۸-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۳۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 577

پرستاری که خونه ام میاد برای پسرم یه برنامه ی غذایی داد بهم ،که توش نوشته از 9 ماهگی شیر و لبنیات رو به بچه میتونید بدید
منتها شیر 3.25 % هموژنیزه.یعنی هم پر چرب باشه هم هموژنیزه.شیر پاستوریزه رو گفت از 2 سالگی به بعد میتونی بدی.اگر زیر 2 سال شیر کم چرب و پاستوریزه بدین ممکنه باعث خونریزی معده بچه بشه.
گفت اول یه ذره بده ببین شمکش چطوری کار میکنه و چطور هندل میکنه لبنیات رو بعد کم کم زیادش کن.
بعدش هم اینکه من هم شیر خودم رو میدادم هم شبا بهش شیر خشک میدادم که راحت بخوابه تا صبح.ولی پرستارش گفت اگر شیر هموژنیزه بهش میدی دیگه شیر خشک بهش نده زیادیش میشه چون شیر خودتم میخوره.البته امیرعلی هم از وقتی شیر همو بهش دادم دیگه شیشه قبول نکرد.الان یه ماهی میشه که شیر خشک نمیخوره.شبا قبل از خواب بهش غذا میدم که سیر بخوابه.
امضای m1363
فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ..
فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است ..

به وب سایت پسرم سر بزنید ،خوشحال میشم
http://m1363.blogfa.com/
۱۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۱۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

من دقيقا يه روزمونده بودبه تولددوسالگيش
امضای طلاخانوم
لبانم رادوخته ام ،مبادابگويم دوستت دارم
كه هربارگفتم ،تنهائيم بزرگترشد
۲۰-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۳۰ صبح
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد