خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
Ads

close
Ads
امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.27 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چه زمانی بچه تون رو از شیر گرفتید؟چی شد؟

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 19

چه زمانی بچه تون رو از شیر گرفتید؟چی شد؟
دختر یا پسر تا چه زمانی باید شیر بخورند؟و شما ایا این اصل رو رعایت کردید؟عکس العمل بچه تون چی بود؟
08-01-2012, 09:44 AM,
یافتن نقل قول
خانوم گل کدبانو

مدال ها

اعتبار: 1,407

RE: چه زمانی بچه تون رو از شیر گرفتید؟چی شد؟
سلام صفورا جان علی من تا 23 ماهگی شیر خودم را می خورد البته از 13 ماهگی به بعد شیر پاستوریزه به صورت کمکی می خورد چون شیر خشک نمی خورد. حتما شیر پاستوریزه را بعد از 13 ماهگی بدهید. وقتی علی 23 ماهه بود چون غذا می خورد خیلی شیرم را بی میل می خورد در حقیقت می خواست بازی نه نه شیر بخوره منم یه روز گفتم بزرگ شدی دیگه بسه. یکی دو روز اول خوب بودangelic بعد تازه فهمید چی شده ha شروع کرد به بهانه گیری ولی شیر نمی خورد فقط سر ساعتهایی ه شیر خودم را می خورد مثلا وقتی از سر کارم میومدم خودشو کمی لوس می کرد .خلاصه بعد 10 روزی یادش رفت Hanghead اینجوری تموم شد و رفت سراغ کارشHiker
08-01-2012, 11:36 AM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 50

ارسال: #3
سلام دوست جونا من یه سوال داشتم پسرمن19 ماهشه یعنی 1سال و 7ماهشه.فقط2ماه اول شیرمنوخوردتاحالاشیرخشک ببلاک میخوره(ببلاک3)گاهی وقتاهم شیرپرچرب وپاکتی.تاکی بایدبه شیرخشک ادامه بدم.ممنون از همتون
07-02-2012, 08:17 PM,
یافتن نقل قول
مدیر ارشد

مدال ها

اعتبار: 11,577

ارسال: #4
(07-02-2012, 08:17 PM)PINAR نوشته: سلام دوست جونا من یه سوال داشتم پسرمن19 ماهشه یعنی 1سال و 7ماهشه.فقط2ماه اول شیرمنوخوردتاحالاشیرخشک ببلاک میخوره(ببلاک3)گاهی وقتاهم شیرپرچرب وپاکتی.تاکی بایدبه شیرخشک ادامه بدم.ممنون از همتون
بعد از 1 سال میشه شیر پاستوریزه داد اما 1 سالو نیم بهتره. البته 1 مرتبه جای گزین نکنید لطفا. کم کم و ظرف مدت 1 ماه کامل جایگزین کنید . اگر از من میشنوید شیر کم چرب ندین.به تازگی مقاله ای منتشر شده توسط اف دی ا در امریکا که در فرایند چربی گیری از شیر مواددیگرش هم گرفته و کم میشه و استاندارد مواد و کلسیم در شیر 2.5 تا 3 در صد وجود داره.ماست هم همینطور.

07-02-2012, 11:30 PM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 577

پرستاری که خونه ام میاد برای پسرم یه برنامه ی غذایی داد بهم ،که توش نوشته از 9 ماهگی شیر و لبنیات رو به بچه میتونید بدید
منتها شیر 3.25 % هموژنیزه.یعنی هم پر چرب باشه هم هموژنیزه.شیر پاستوریزه رو گفت از 2 سالگی به بعد میتونی بدی.اگر زیر 2 سال شیر کم چرب و پاستوریزه بدین ممکنه باعث خونریزی معده بچه بشه.
گفت اول یه ذره بده ببین شمکش چطوری کار میکنه و چطور هندل میکنه لبنیات رو بعد کم کم زیادش کن.
بعدش هم اینکه من هم شیر خودم رو میدادم هم شبا بهش شیر خشک میدادم که راحت بخوابه تا صبح.ولی پرستارش گفت اگر شیر هموژنیزه بهش میدی دیگه شیر خشک بهش نده زیادیش میشه چون شیر خودتم میخوره.البته امیرعلی هم از وقتی شیر همو بهش دادم دیگه شیشه قبول نکرد.الان یه ماهی میشه که شیر خشک نمیخوره.شبا قبل از خواب بهش غذا میدم که سیر بخوابه.
08-02-2012, 08:12 PM,
یافتن نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

من دقيقا يه روزمونده بودبه تولددوسالگيش
09-02-2012, 11:30 AM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 261

سلام عزیزم من عسلمو 1ماه مونده بود 2سالش بشه شیرو ازش گرفتم 15روز اول خیلی بانه گیری می کرد در حد گریه های وحشتناک من و شوهری خواب خوراک نداشتیم cryingبعد بردمش پیش دکترش موضوع گفتم اونم بهش قرص داد 1هفته 1/4هر 12ساعت خورد الان خیلی اروم شد انگاری می می وجود نداشت.....Flowerysmile
ولی خیلی اوایل اذیت شدیم هیچ وقت یادم نمیره....
28-09-2012, 01:00 AM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

دوست من بهتره تا 2 سالگی بگیری من پسرمو دو ساله نیم از شیر گرفتم ولی هنوز وابستست
28-09-2012, 10:16 AM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

سلام به مامانای گل
پسر من 19 ماهشه شیر خودمو می خوره و به شدت بهش وابستس
با مصیبت زیاد کمی غذا می خوره یعنی کلا 20% غذا می خوره و 80% شیر منو
نمی دونم چیکار کنم همه می گن تو این سن باید بیشتر غذا بخوره تا شیر
اگه این مشکلو داشتین ممنون می شم تجربه هاتونو بهم بگین:::1 (111)
02-06-2013, 11:27 AM,
یافتن نقل قول
خانوم گل کدبانو

مدال ها

اعتبار: 1,947

ارسال: #10
سلام خانم گلیاFlowerysmile
بچه هاتون رو هرگز بیشتر از دو سال با شیر مادر یا شیشه شیر خشک تغذیه نکنید چون زمینه برای وابستگی و گوشه گیر شدن و حتی اعتیاد و خلاف های دیگر در بزرگسالی براشون فراهم میشهSwear
از شیر گرفتن یه دفعه ای هم نمیشه , به مرور(طی چند ماه) دفعات شیر خوردن در طی روز رو باید کم کرد تا روزهای اخر که کودک فقط یکبار در روز انهم اخر شب شیر بخوره وبعد دیگه قطع میشه(مثلا اگه 6 بار در روز شیر میخورده حالا بشه 5 بار, بعد از دو هفته بشه 4 بار... در ضمن با غذا بچه رو سیر نگه میداریم و به بازی مشغولش میکنیم تا یادش بره الان وقت شیرش بوده )
این توضیحات یه رونشناس بود که من خودم خیلی راحت پسرمو با این روش از شیر گرفتم و بعداز اون تقریبا روزی یه لیوان شیر کیلویی یا پاستوریزه میخوره1 (49)
03-06-2013, 07:13 AM,
یافتن نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد