تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه شغل هایی برای کارآفرینی به ذهنتون می رسه؟
با سلام، من خودم کارای سرامیک شکسته و پتینه انجام میدم، اما بازاریابی بلد نیستم. تو تهران زندگی میکنم و چون اقوام و فامیل ازم دور هستن نمیتونم از طریق اونها هم تبلیغ کنم، لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.
پاسخ }
خانوما در مورد شیرینی پزی من بعد عید اینا بود رفتم بهداشت سوال کردم گفتن مجوز تهیه محصولات خانگی وجود نداره که شما تو خونه کار کنین باید مکان داشته باشین و مکانتون طبق استانداردای بهداشت باشه
گفتن اگه جایی هم ببینن پیگیری میکنن و برا همین مغازه ها هم ممکنه قبول نکنن جنساتونو
منم راستش میشناسم کسایی که تو خونه میکنن این کارا رو . البته خودم باهاشون حرف نزدم که راهنمایی بشنوم. اینجا کسی تجربه داره که از کجا باید شروع کرد؟
چطوری میشه از راه اشپزی و غذای خانگی و پخت و پز درامد داشت؟
قوم و خویش و فامیل و نزدیکا متاسفانه کسی ارزشی برا کار من قایل نمیشن که بخوام از اونا شروع کنم
پاسخ }
سعیده جون ما یک آشنا داشتیم یکی دو سال تو خونه غذا درست میکرد ،تراکت چاپ کرده بود و برای هر روز دو سه مدل غذا نوشته بود،غذاهایی مثل کوفته ،دلمه،کشک بادنجان ،کتلت هم داشت و چند جور هم خورش و مرغ ،تراکت ها را هم بین همسایه ها و فامیل و توی چند تا آرایشگاه زنانه و تعلیم رانندگی پخش کرده بود ،بعد از یک مدت اینقد رکارش گرفت که خواهر شوهراش هم میومدن کمکش ،حالا هم یک آشپزخانه اجاره کرده و خدا رو شکر حسابی کارش گرفته
چن د تا عامل باعث موفقیتش شد

اول اینکه گاهی پیش می اومد غذاهاش اضافه می اومد و یا فروش نمیرفت مخصوصا اوایل کارش و همسریش غذاها را میبرد تو پایانه ها به راننده ها و مسافرها میفروخت
دوم اینکه همسرش غذاها را با موتور رایگان درب خونه ها تحویل میداد و کلی مشتری ها را ذوق زده میکرد
پاسخ }
سلام تولید گلدانهای کاکتوس دیگه چیه میشه بیشتر توضیح بدین؟
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
سلام...
توی شهر ما که دم عید برای شیرینی های خونگی سر و دست میشکنن. چندتا قنادی معروف هستن که همیشه شیرینی خونگی دارن و خوب هم فروش میره...
سوپری های مهم هم قبول میکنن البته معمولا باید آشنا باشن و یا اینکه کیفیت کار بالا باشه.
مخصوصا کیکهای خونگی برای میان وعده عالی هستن چون از خامه و ... روشون خبری نیست و کاملا هم سالم هستن.

2- اینجا کلبه سبزیجات هم درآمد خوبی داره.مسئولشون همیشه میره از میدون تره بار سبزی رو تهیه میکنه که ارزون تر بیفته و بعدش برای پاک کردن اونها میبرشون پایین شهر.معمولا خانمهای مناطق پایین شهر برای انجام این کارها استقبال میکنن.برای هر کیلو سبزی هم مبلغ500 تومن بهشون میدن.بعدشم سبزی پاک کرده و شسته شده تحویل میگیرن و میارن مغازه هاشون خرد میکنن و سرخ و در اخر هم بسته بندی. روش هم یه برچسب تبیلغاتی میزنن. مثلا اسم سبزی.اسم مغازه.ادرس و شماره تماس.(کلبه سبزیجات شامل انواع سبزی ها .پیاز سرخ کرده-کدو وبادمجون سرخ کرده-لوبیا سبز-و حتی ترشی و مربا هم هستش)

3-اینجا یه کار دیگه که خیلی گرفته مغازه های فلافل و سمبوسه و تک لقمه هستش. چون مبلغش پایینه همه برای خوردنش استقبال می کنن.
مثلا فلافل(شامل3 عدد فلال+گوجه +خیارشور+کلم یا کاهو=2000)
سمبوسه معمولی=1000
سمبوسه پیتزایی=1500
تک لقمه=2000
وقتي من پست ميزارم و شما لايک نميکنين...
ديگه حالي به آدم ميمونه؟
نه والا!!
احوالي به آدم ميمونه؟
نه بالله!
laf
پاسخ }
سلام
چه غذاهای تک لقمه ای هس بتونیم خونگی درس کنیم و بفروشیم
پاسخ }
گلناز جان

انواع کوکو و کتلت
کاش خدا نشانه ای بدهد که دیگر نا امید نشوم نشانه ای به سوی امید واری 25