تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 30 رای - 2.77 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه فرگازی بخرم خوبه؟

بحث و تبادل نظر در مورد انواع اجاق گاز رومیزی،فرگاز،کباب پز،گریل فقط در این تاپیک

بچه ها من میخوام برم فرگاز بخرم
احتمالا فردا بریم دنبالش
چی بخرم خوبه؟
محدوده قیمتش رو هم لطف کنین ممنون میشم
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
من سینجر دارم طرح تکنو گاز ایتالیاییه رویه استیل.
4 شعله پارسال همین موقع ها گرفتم 330 تومن. فرش هم انگار یه جنس خاصیه بدنه اس که تمییز کردن خیلی راحته سینی اش هم چدن باید باشه فک کنم. در کل به نسیت برن ایرانی خیلی خوبه سینجر. من که راضی ام. کنارش گاز تکنو ایتالیا بود مو نمیزد.
[عکس: tNnap4.png]

خداوندا ؛
آرامشي عطا كن تا بپذيرم آنچه را كه نميتوانم تغيير دهم.
شهامتي ده كه تغيير دهم آنچه را كه ميتوانم.
و دانشي كه تفاوت اين دو را بدانم...
پاسخ }
گیسو جون من سینجر 4 شعله گرفتم و تا الان استفاده کردم بد نیست فقط یه چیز اونم فندکش خیلی اذیتم کرد اما خدمات پس از فروششون خوبه و یه چیز دیگه گاز من صفحه اش سیلور هست واسه تمیز کردنش یه مقدار ادمو اذیت میکنه توصیه میکنم سفید بخری
[عکس: VEn6p3.png]

گمشده این نسل اعتماد است نه اعتقاد! اما افسوس که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
پاسخ }
مامانم لوفرا گرفته خيلي راضيه قيمتش 1 تومن!
چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...

گیسو جون

گاز من تکنو ایتالیا 5 شعله سفیده.قبل عید (پارسال) 750000گرفتم.

خیلی هم تاحالا ازش راضیم
فرمان دادم تا بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک سپارند تا اجزای بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد.

کوروش کبیر
پاسخ }
من خودم اسنوا دارم...570خريدم....:heart:فعلا كه راضي بودم....اما ميگن لاجرمنيا، زيمنس، آريستون خوبه...كلا گازهاي خارجي خوبن....

برای كسی كه شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد.
پاسخ }
راستش گیسو جون همه تقریبا" از فرگازشون راضی هستند. باید مدلش هم به دلت بشینه. من دوو گرفتم و من هم راضی ام.Clap
زندگی شهد گل است زنبور زمان می خوردش ، آنچه باقی می ماند عسل خاطره هاست.
پاسخ }
بالاخره همون رزگاز دوفره رو گرفتم
ferriron
فعلا که راضی هستم

[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۱-۰۳-۱۳۹۰, ۰۴:۳۰ ب.ظ)Galaxy نوشته:  بالاخره همون رزگاز دوفره رو گرفتم
ferriron
فعلا که راضی هستم

منم میخوام فرینوی رزگاز بخرم.خوبه؟ شنیدم که وقتی دو تا فرش با هم روشنه قدرتش کم میشه درسته؟
پاسخ }
والا منم قصد خرید یه اجاق گاز 5 شعله فردارو دارم البته حرفه ای چون من کارم شیرینی خونگیه بهم بوش و پیشنهاد دادن که از 1250000تومن داره به بالا ولی وقتی زنگ زدم نمایندگیش خود اون آقا گازلوفرا رو پیشنهاد داد نمیدونم منم موندم اگه تا حالا خریدی به منم خبر بدید لطفا البته میگن گازی خوبه که فن داخل فر داشته باشه از یه حرفه ای پرسیدم
hShake
پاسخ }