تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 50 رای - 4.08 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه پلوپزی بخرم؟
میخوام پلوپز بخرم
اصلا بگیرم یانه؟
چه مارکی خوبه؟
محدوده قیمت؟

میخوام ته دیگ ایرانی خوشگل بده
برنج رو دون دون در بیاره شل و شفته نشه
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}
ميگن پارس خزر خوبه اما من پلوپز پارس خزرم خيلي بد در اومد و الان ببدون استفاده افتاده تو خونه. خواهرم تفال داره خيلي راضيه! مادر شوهرم هم 3 ساله فلر داره پلوهاش خوب ميشه و ته ديگش هم محشر.
چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
}
http://www.orado.com/shopping/item.aspx?i=1652
http://www.orado.com/item-%D9%BE%D9%84%D...r-2347.htm
}
من می گم کلا نگیر من ته دیگ سازه تفال دارم یه شفته پلو می خواد درست کنه50 دقیقه زمان می گیره.من فکر می کنم بی مصرفه
بدان که بهترين ارتباط، آن است که عشق شما به هم، از نياز شما به هم سبقت گيرد
}
گوناگون از وب
loading...
من هنوز با پلوپزم کار نکردم که بگم خوبه یا بد !
مدل = کنوود
قیمت = 79 تومن
[عکس: gbJtp3.png]
}
من پارس خزر دارم و راضیم. ته دیگش هم خوب میشه. یه 4 نفره دارم یه 18 نفره (که البته اینو یه چند باری بیشتر استفاده نکردم) ولی اون 4 نفره رو تقریبا هر روز استفاده میکنم و راضیم.
}
(۰۷-۱۲-۱۳۸۹, ۰۱:۰۰ ب.ظ)مریم گلی نوشته:  من می گم کلا نگیر من ته دیگ سازه تفال دارم یه شفته پلو می خواد درست کنه50 دقیقه زمان می گیره.من فکر می کنم بی مصرفه

مريم جون پلوپز يه وقتايي خيلي كارايي پيدا مي كنه مثلا واسه مهمونيها كه جند مدل برنج مي خوايم درست كنيم يا واسه ماه رمضون يه ساعت قبل از سحر پايش دكمه اش رو بزني و ... واسه وقتايي كه پلوت رو مي خواي بپزي ولي بيرون هم مي خواي بري و ....
}
راستی دوستان من دیدم و شنیدم که خیلی ها فقط تو پلو پز کته درست میکنن شما هم فقط کته درست میکنید؟ Hanghead
}
گوناگون از وب
loading...
(۰۷-۱۲-۱۳۸۹, ۰۱:۳۱ ب.ظ)mana نوشته:  من هنوز با پلوپزم کار نکردم که بگم خوبه یا بد !
مدل = کنوود
قیمت = 79 تومن

من هم همين مدل رو دارم. دو بار بيشتر ازش استفاده نكردم. ته ديگ كه درست نكرد. نمي دونم شايد هم من بلد نيستم اما در كل من هم نظر مريم رو دارم. يك ساعت طول مي كشه تا يه برنج درست كنه اون هم با مصرف برق زياد. به نظر من قابلمه تفلون هم همين كارو مي كنه برنج كته كه بزاري كمتر از يك ساعت طول مي كشه. تازه ته ديگش بهتر هم مي شه.
به نظر من هم كارايي چنداني نداره.
[عکس: v56Kp3.png]
}
پلوپز من فکر کنم اینه مدلش
هنوز استفاده نکردم اما تعریفشو زیاد شنیدم
به نظر من بعضی پلوهای مخلوط مثل لوبیا پلو تو پلو پز طعمش یه چیز دیگه ایه
من که مامانم یه کوچولو داره ازینا که رو سیسمونی میدن هر روز ناهار که با داداشم تنهاست توش درست میکنه عالی میشه ازون 18 نفره ها هم هر وقت مهمون داریم خیلی خوب میشه مخصوصا لوبیا پلو به میزان زیادhih

پلوپز تفال
مدل: Delirice

مشخصات

*

صفحه کلید الکترونیکی با نمایشگر ال سی دی
*

سوپاپ بخار و در محافظ بخار متحرک
*

قابل برنامه ریزی با تایمر
*

عملکرد گرم نگهداشتن: 24 ساعت

قيمت: 1,600,000 ريال

* قدرت: 980 وات
*

گنجایش: 8 پیمانه / 4 تا 6 نفر
*

درپوش با قفل خودکار
*

به صدا در آمدن زنگ در ابتدا و پایان پخت
*

قابلمه پخت: نچسب / متحرک
*

منوی پخت: 11 حالت به همراه امکان پخت ته دیگ
*

سیم برق جدا شدنی
*

لوازم جانبی: سبد بخارپز ، پیمانه ، قاشق ، ملاقه

باضمانتنامه پرکیش(نمایندگی انحصاری محصولات تفال)

این پلوپز قابل برنامه ریزی با تایمر است ، یعنی علاوه بر 11 نوع منوی پخت برنج می توانید هر نوع طبخی را که مایل باشید به طور دستی تهیه کنید. همچنین می توانید برنج پخته شده را تا 24 ساعت توسط این پلوپز گرم نگه دارید. علاوه بر آن ، امکان پخت ته دیگ را نیز به شما می دهد و اگر دوست دارید ته دیگ بیشتری داشته باشید ، می توانید از درجه بیشتر استفاده کنید.

فایل‌های پیوست عکس(ها)

دوست دارم انقدر قدرت داشته باشم تا انچه در درون هستم را زندگی کنم
[عکس: qBcfp3.png]
}