تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چکار کنم روی چای چربی نبنده؟؟؟
خانمای خونه بیاید کمک...... من از وقتی اومدم خونه جدید همیشه وقتی چای دست میکنم روی چای چربی جمع میشه...
هر کاری بگید کردم اما نمیدونم مشکل از کجاستcrying
کتری قوری عوض کردم .. از چای ساز استفاده کردم.. مارک چای رو عوض کردم.... اما نمیشه..crying
مامانم میشه شاید از اب محلتونه... اما مادر شوهرم اینا هم از اب ما مصرف میکنند اما اونا این مشکل رو ندارن!!!!!!!!!
کی میتونه راهنمایی کنه؟؟؟
اگر ذهن های خالی هم مانند شکم های خالی صدا میداد٫ مردم هماره به دنبال کسب دانش بودند.
پاسخ }
سلام
واسه ما هم همینطور بود
تصفیه آب نصب کردیم خوب شدFlowerysmile
خدایا شکرت ......
پاسخ }
خانومی حتما خونه نوس
ینی قبلا کسی اونجا ننشسته
به مرور درست میشه.مال ما یه چن ماه اول اونطو بود
خدايا دلم گرفته
پاسخ }
مامان من میگه کتری حتما تازه است اونجوری میشه باید حسابی آب توش بجوشه تا داخلش جرم ببنده انوقت خوب میشهFlowerysmile
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
Wavesmile زهره جون چایی ما هم همینجوری میشد. من فکر میکردم مشکل از چای سازه چون با سماور اینجوری نمیشد. چند ماه که از چای ساز استیل استفاده کردم و داخلش کمی گچ گرفت این مشکل هم برطرف شد.
پاسخ }
دوست عزیز مشکل بخاطر آبه چون میگید ظرفای مختلفو برای این کار استفاده کردین...تنها راه اینه که وقتی می خواید چایی درست کنید بعد از اینکه آب جوش اومد سریع چای دم نکنید بزارین حداقل 10 دقیقه بجوشه و بعد چای دم کنید
[عکس: 20120725115720_NAAA.jpg]
پاسخ }
نازنین جون راست میگه مشکل از اب هست ما اب تصفیه میخوریم چاییش خیلی عالیه اصلا نه کتری نه چایی سازت گچ نمیگیره چاییت هم چرب نمیشهYum2
وقتی تنهاییم دنبال دوست میگردیم
پیدایش که کردیم
دنبال عیب هایش میگردیم
وقتی که از دستش دادیم
در تنهایی دنبال خاطراتش میگردیم
مراقب قلبها باشیم
هیچ چیز آسانتر از قلب نمیشکندDreamyeyesf
پاسخ }
سلام خانوما ، منم چای ساز فلر خریدم از دوستم پرسیدم و چاییش عالی بود اونا قم بودن و قم همه آب تصفیه درن من به این دقت نکردم آوردم آب تهران ریختم توش جوشید اولا کف کتری کلی رسوب میسد و دانه های سفید چسبیده بود دوما چاییش که دم میکردم لایه چربی داشت رفتیم تصفیه آب گرفتیم از آب تصفیه ریختم عالی شد ، تنها مشکل چای ساز اینه که آب خوب و آب تصفیه شده میخواد گفتم که همه بدونید
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
برای رفع این مشگل قوری چینی تونو با پودر لباسشویی و سیم ظرفشویی بسابونین و بشورین بعد توش چای دم کنین دیگه چربی نمیبنده
این برا اوناییه که با سماور و کتری و قوری چینی چای دم میکنن نه چای ساز
پاسخ }
کتری تون جرم ببنده مشکلت حل میشه اوایل ازدواج منم این مشکلو داشتم و قوریتم باید تمیز باشه6
پاسخ }