تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 23 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چکار کنم موهام صاف بشه
دوستای خوبم من موهامو 6ماهه فر کردم نمیدونم جرا فرش صاف نمیشه البته 10 سانتت موهام رشد کرده لخت شده بنظرتون چه جوری صافش کنمDash2:dash2:

خدايا دستم به آسمانت نمي رسد اما تو که دستت به زمين ميرسد.

عزت عزيزيانم را

تا عرش كبريايي خود بلند كن

پاسخ }
(۱۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۳۵ ق.ظ)elim نوشته:  
(۱۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۲۹ ق.ظ)yas.mina نوشته:  صبر کن فردا صبح بچه ها بیان کمکت میکنن عزیزم ...با سشوار یا اتو موهم صاف نمیشه ...اخه من دیدم بیشترین فرهاهم با اینا صاف شدن ....از حموم که میای همون طور که خیسه سشوار کن باید صاف شه اصولاFlowerysmile

موهام ب اندازه کافی با مواد فر ریزش پیدا کرده نمیخام دیگه بدترش کنم مرسی جیگر طلا(1782)(1782)

فدات فشم عسیسم ببخشیدمن فک کردم موهات از خودش فر ...خوب پس میره Consoling...من خودم فر کردم 1سالو 5ماه بود من خیلی راضی بودم ولی قبول دارم یکم موهام کم پشت تر شد ولی بازم همه میگن برو فر کن اونطوری بیشتر بهت میاد ...ازین توهین دیگه بیشترSwear1 (49)
چه معنی داره تو این دنیا کسی با کسی قهر باشه !
چه معنی داره تو این دنیا کسی تنها باشه !
چه معنی داره تو این دنیا آدم ها یک روز بیان و یک روز برن !
چه معنی داره تو این دنیا دل بعضی ها اینقدر تنگ باشه !
اصلا چه معنی داره تو این دنیا دل بعضی ها از سنگ باشه !
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
از کراتین کردن مو استفاده کردی هم تقویت هم برای موهای مجعد لختی داره
حذف امضا بدلیل سایز بیش از حد
پاسخ }
منم یه سوال دارم وقتی موها رو اتو میکنیم و صاف میشه چی بهتره بعدش به موها بزنیم که هم موها براق شه هم لخت تر به نظر بیاد؟
من نه عاشقم نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من،من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد.Hanghead
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
وقتي موهات خيس بهش سرم كريستال بزن همش موهاتو با دو دست بگير ومثل اتو بادست موهاتو از بالا تا پائين بكش بعد سشوار بكش بعد از سشوار دوباره يكم سرم بزن بعد اتو كن لخت لخت ميشه ميتوني از اتوي واقعي استفاده كني يك پارچه بنداز رو سرت بخواب رو بالش موهات بده بالا يكي بايد برات مثل لباس اتو كنه البته اگه موهات بلند
راستي ميتوني از سيلكر هم استفاده كني اين يك ماده است مثل اسپري كه موهات ابريشمي ميكنه تو آرايشگاه ميزنن بعد سشوار ميكشن لخت ميشه 1 (49)
[عکس: 20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
پاسخ }
(۱۴-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۳۲ ق.ظ)mis gold نوشته:  وقتي موهات خيس بهش سرم كريستال بزن همش موهاتو با دو دست بگير ومثل اتو بادست موهاتو از بالا تا پائين بكش بعد سشوار بكش بعد از سشوار دوباره يكم سرم بزن بعد اتو كن لخت لخت ميشه ميتوني از اتوي واقعي استفاده كني يك پارچه بنداز رو سرت بخواب رو بالش موهات بده بالا يكي بايد برات مثل لباس اتو كنه البته اگه موهات بلند
راستي ميتوني از سيلكر هم استفاده كني اين يك ماده است مثل اسپري كه موهات ابريشمي ميكنه تو آرايشگاه ميزنن بعد سشوار ميكشن لخت ميشه 1 (49)

میشه بگید این سیلکر چیه؟ منظورم اینه که برند خاصیه یا نوعی ماده ی آرایشیه؟من موهام فر و وزه، واسه منم کاربرد داره؟
ممنون(1782)
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من هم موهام رو فر کردم حالا باید صبر کنم تا کم کم بلند بشه و از پایین موهام کوتاه کنم تا فرها بره
فکر نمی کنم گلت چاره ی موی فر شده باشه...گلت رای کسایی هست که موهای طبیعیشون حالت داره نه ما که فر کردیم....
ماسک مو و نرم کننده باعث میشه موهای من از وز وزی بودن دربیاد اما پف می کنه همچنان
[عکس: wg__66__11rG0000B036MDAxMzk0Mmh8MDAwMjU4...NhbiA4.gif]
پاسخ }
فقط موهاتونو گلت نکنین واسه صاف کردن من اینکارو کردم موهام داغون شد هیچی جون نداره دیگه تازه صافیشم که رفت قبلش موهام فربود نشد مثل فر اول که خیلی بد شد cryingcrying
بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۴۴ ق.ظ)ehsan83 نوشته:  از کراتین کردن مو استفاده کردی هم تقویت هم برای موهای مجعد لختی داره

توصیه میکنم اصلاً موهاتونو کراتین نریزین
منکه ریختم هیچ تاثیری نداشت
65000 تومن ریختم تو جوبHanghead
.
ديشـب پشه نيشم زد .. پـاشدم دنبالش كـردم ،
گوشـهء اتـاق اومـدم بكشمـش ؛
يهــو گـفت : بـابـا .. !
راسـت ميـگفت مـن بـاباش بـودم.
آخـه خـونِ مـن تـو رگـاش بـود !!!
تـا صبـح تو بغـلِ هـم گريـه كرديـم ... خخخخخخ laf
.
پاسخ }