تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 12 رای - 2.83 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه‌ سویا را خوش‌ طعم‌ كنیم‌؟
در ابتدا باید سویا را در داخل‌ آبی‌ كه‌ جوشیده‌است‌ بریزید و بعد از مدتی‌ آن‌ را آبكش‌ كنیم‌ وبعد می‌توانیم‌ آن‌ را با موادی‌ نظیر زعفران‌ فلفل‌ ونمك‌ خوش‌ طعم‌ كرده‌ و تفت‌ دهیم‌ به‌ این‌ ترتیب‌می‌توانید در اكثر غذاها و خوراكها به‌ جای‌ گوشت‌از سویا استفاده‌ كنیم‌، زیرا هم‌ یك‌ پروتئین‌ گیاهی‌و هم‌ از نظر سلامتی‌ حائز اهمیت‌ است‌ و هم‌ از نظرهزینه‌ مقرون‌ به‌ صرفه‌ است‌.

eat
پاسخ }
من سویا رو تو شیر خیس میدم خیلی خوش طعم میشهClap
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
منم بعد اینکه یک با با اب خیسش کردم با شیر هم خیس میکنم خوب میشه
پاسخ }
خانومامن میخام براماکارونی فردا ازسویااستفاده کنم-چون گوشت ندارم-سویا تنها-چه راههایی غیرازمواردبالابلدین؟که سویاروخوش طعم کنم؟اخه هرکار میکنم بازم بوش میادcryingcryinghacrying
سنی اولدوزلارا بنزتیرم....اونلار کیمی پارلاغ.....اونلار کیمی معنالی
آما بیر تک فرقی نیز وار.......
اونلارمین نر جه....
آما سن بیر دنه سن

[عکس: 20131227015152_2222.jpg]

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سویا رو تو شیر خیس کنیدوبعدشم با ادویه کاری تفت بدینClap
خوشمزه میشهexcited
instageram: ir_ladies_fitness
پاسخ }
(۰۸-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۵۹ ب.ظ)Galaxy نوشته:  من سویا رو تو شیر خیس میدم خیلی خوش طعم میشهClap

گیسو جان بعد اون شیری که توش سویا رو خیس کردی دور میریزی یا میشه ازش استفاده کرد؟
[عکس: c6aup3.png]
پاسخ }
ما تو آب داغ خیس می کنیم بعد تفت می دیم که زیاد روغن به خودش نکشه اون اگه تفت ندی هرچی روغن بریزی بازم روغن می خواد ولی من خیس نخوردش رو هم دوست دارم می خورمangelic
خدایا
دلمو دست تو دادم دلمو آسمونی کن/ همیشه مهربون بودی دوباره مهربونی کن

پاسخ }
من سويا رو تو شير خيس مي كنم و بعد چرخش مي كنم هم طعمش خوب مي شه هم دونه هاش ريز مي شه مثل گوشت به نظر مي رسه .در ضمن اونو با كاري و ادويه ي شيرازي تفت مي دم
گاهی فقط پرواز یه قاصدک یعنی اینکه خدا حواسش به تو هست
http://refresh20.blogfa.com/
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۲-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۵۴ ق.ظ)zahrareza نوشته:  خانومامن میخام براماکارونی فردا ازسویااستفاده کنم-چون گوشت ندارم-سویا تنها-چه راههایی غیرازمواردبالابلدین؟که سویاروخوش طعم کنم؟اخه هرکار میکنم بازم بوش میادcryingcryinghacrying
من وقتی سویارو میخیسونم توش آبلیمو می ریزم بوشو میگیره

زیبا بیندیش[/color]
پاسخ }
(۲۳-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۰۴ ق.ظ)niloofarsnt نوشته:  
(۰۸-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۵۹ ب.ظ)Galaxy نوشته:  من سویا رو تو شیر خیس میدم خیلی خوش طعم میشهClap

گیسو جان بعد اون شیری که توش سویا رو خیس کردی دور میریزی یا میشه ازش استفاده کرد؟

haمیشه؟نمیدونم
میریزم دور
تاحالا به این موضوع فکر نکرده بودم
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }