• 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه از طریق سرمایه گذاری به استرالیا مهاجرت کنیم؟
#1
ویزای سرمایه گذاری استرالیا؛ شرایط و مزایا

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به استرالیا
ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا شامل کسانی خواهد شد که صاحب تجارت و یا دارای توان مالی بالا برای سرمایه‌ گذاری هستند. مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری برای اخذ ویزای استرالیا، دارای شرایط بهتری نسبت به دیگر کشورهای مهاجر‌پذیر است.

برای دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا باید سرمایه‌گذاری و کسب و کار، در خاک استرالیا انجام شود و یا این سرمایه‌گذاری در خرید سهام شرکت‌های ایالتی و مناطق خاص انجام شود که درحال حاضر کمتر از این روش استفاده می‌شود. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به استرالیا یکی از راه‌های اخذ اقامت این کشور و نهایتا دریافت شهروندی استرالیاست.

ممکن است هدف اصلی برخی افراد برای سرمایه گذاری در استرالیا، اخذ اقامت این کشور باشد اما در میان نباید اقتصاد پویا و با ثبات استرالیا را که منجر به سود آوری مستمر می شود، نادیده گرفت. استرالیا در سال های اخیر یکی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری ست و سرمایه گذاران در استرالیا با توجه به نوع کارشان، درآمد خوبی کسب می کنند.

شرایط سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا یکی از اهداف مالکین کسب و کار برای مهاجرت به این کشور می باشد. سرمایه لازم جهت مهاجرت به استرالیا و شرایط سرمایه گذاری با توجه به نوع ویزایی که متقاضیان درخواست می کنند متفاوت می باشد. کارآفرینان باید با توجه به نوع کسب وکار، مقدار سرمایه و دارایی و سابقه کاری خود، جهت گرفتن ویزای کارآفرینی استرالیا اقدام کنند. سود سرمایه گذاری در استرالیا با توجه به نوع کسب و کار متفاوت خواهد بود.ویزای کار آفرینی اقامت موقت استرالیاویزای ساب کلاس 188سرمایه گذاری استرالیا (Business Innovation) به نام (نوآوری در کسب‌وکار) شناخته شده است. این ویزای سرمایه گذاری به کار آفرینان واجد شرایط این امکان را می دهد تا برای مدت 4 سال در استرالیا بصورت موقت اقامت داشته و شروع به راه اندازی کسب و کارکنند. این ویزا مسیر را برای گرفتن اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ساب گلاس 888 و یا دیگر ویزاها هموار می سازد.ویزاهای سرمایه گذاری اقامت دائم استرالیاویزای های ساب کلاس 132، 888 برای اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق سرمایه گذاری تنظیم و طراحی شده است. سرمایه گذاران و کار آفرینان می توانند متناسب با شرایط خود یکی از این انواع ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا را انتخاب نمایند.

مزایای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری
متقاضیان مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری، می توانند از مزایای سرمایه گذاری در استرالیا که در زمان حال و آینده نصیب آنها خواهد شد، بهره مند شوند. برخی از مزایای ویزای سرمایه گذاری استرالیا به شرح زیر می باشد.ورود و خروج بدون محدودیت به استرالیاامکان تحصیل رایگان فرزندان در استرالیااستفاده از خدمات بهداشتی و اجتماعی رایگانزندگی در کشوری با استاندارهای بالای رفاهی و اجتماعیسرمایه گذاری در محیطی امن با امکان ارتباطات بین المللیاخذ اقامت دائم استرالیا (PR) برای متقاضی و اعضای خانوادهاخذ تابعیت و پاسپورت استرالیا در صورت احراز شرایط
  پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ویزای استرالیا؛ انواع + شرایط + هزینه ها samaneh_سمانه 0 50 ۲۳-۱۲-۱۴۰۰, ۰۴:۱۷ عصر
آخرین ارسال: samaneh_سمانه
  چگونه در استرالیا تحصیل کنیم؟ samaneh_سمانه 0 35 ۲۱-۱۲-۱۴۰۰, ۰۲:۴۶ عصر
آخرین ارسال: samaneh_سمانه
  راه ها و هزینه های مهاجرت به یونان و اخذ اقامت 2022 happyman01993 0 53 ۷-۱۲-۱۴۰۰, ۱۰:۲۴ صبح
آخرین ارسال: happyman01993
  دومینیکا کجاست؟ مزایا و روش های مهاجرت به دومینیکا بیتا صمدپور 0 55 ۳۰-۱۱-۱۴۰۰, ۱۲:۵۶ عصر
آخرین ارسال: بیتا صمدپور
  مهاجرت به کانادا m_241259 36 12,457 ۲۹-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ عصر
آخرین ارسال: lalana
  مهاجرت از طریق کارآفرینی یاسی 0 1,691 ۱۱-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ صبح
آخرین ارسال: یاسی
  مهاجرت به گرجستان یاسی 0 1,764 ۱-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ صبح
آخرین ارسال: یاسی
  تحصیل و مهاجرت به آلمان یاسی 0 1,603 ۷-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ عصر
آخرین ارسال: یاسی