امتیاز موضوع:
  • 23 رای - 3.22 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه استنسیل ابرویتان را بسازید و با آن کار کنید؟
#1
   
اگر ابرو های شما کم پشت است و نمی‌خواهید دردسر های تاتوی ابرو یا حتی کاشت ابرو را تحمل کنید می‌توانید با این روش به سادگی ابروهای خود را زیباتر و پر پشت‌تر نشان دهید ؛ که در اینجا به طور مفصل و همراه با تصویرآموزش می دهیم.


یک ورق فیلم شفاف یا طلق را به اندازه ی یک مستطیل حدود ۲-۳ اینچ با قیچی برش دهید
   
   

دومین مرحله ایجاد یک شکل مناسب ابرو است .

شکل مناسب ابرویتان را بکشید .
   

سپس سعی کنید دقیق و تمیز با تیغ داخل ورق را در بیارید.
   

و اما کار با این استنسیل :

اگر ابرو‌ها نا متراکم و کم پشت و معیوب هستند باید نشانه بزنید اولین علامت بالای غدد اشکی چشم یا همان تاج ، بالای مردمک چشم در حالتی که چشم به مقابل نگاه ‌می‌کند و درست در مرکز قرار دارد و نقطه سوم حدودا ۵/۶ میلیمتر یا ۱۳ میلیمتر بالای گوشه انتهایی چشم است و در اصل بستگی به پف پلک شما دارد و انتهای ابرو که خود شما می‌توانید بهترین حالت را بدست آورید .
   
   
ادامه در پست بعد منبع: http://www.zibasho.com
ایده های ناب: http://www.goodideas.persianblog.ir
پاسخ }
#2
مداد پودری نقش دهنده ابرو ، این مداد برای همین منظور(استنسیل ابرو) ساخته شده است .با استفاده از آن ‌می‌توانید نقش به ابرو‌هایتان بدهید ماندگاری آن هم بسیار عالی است.
   

شما ‌می‌توانید ماحصل کار را ببینید . ابرو‌ها حالا بسیار پرپشت و طبیعی به نظر ‌می‌رسد . کار با این محصو لات سریع و راحت است و نیاز به کمی‌ تمرین دارد.
   

همین کار را برای پر پشت کردن ابرو یا ابروهای بلوند و یا افرادی کاملا بی ابرو هستند استفاده می شود.

بعضی مواقع ابرو‌ها آنقدر بور است که دیده نمی‌شود خصوصا در خانم‌های مسن کم پشت شدن مزید بر علت ‌می‌شود .
   

در این مواقع بهتر است زیر سازی ابرو بسیار خوب صورت گیرد پس در مرحله اول از واکس بیرنگ برای تثبیت بیشتر مراحل بعد استفاده ‌می‌کنیم ، این واکس‌ها با ایچاد چسبندگی بیشتر به ماندگاری آرایش ابرو کمک ‌می‌کند. ‌می‌توانید از رژ لب‌های ویتامینه بی رنگ هم برای این کار استفاده کنید.البته بعضی سایه های ابرو توامان هم چرب است و هم برای رنگ آمیزی استفاده می‌شود.میتوانید از سایه های چرب استفاده کنید که با تن رنگ پوست تان هماهنگی داشته باشد مثلا این رنگ مطابق با پوست این خانم در نظر گرفته شده است .
   

حالا از استنسیل مخصوص ابرویی که خودتان ساختید استفاده کنید ،این استنسیل را روی بیس ابرو بگذارید و سپس با قلم مو مخصوص پودر هماهنگ با ابرو را روی ابرو بکشید ، حرکت قلم مو باید آهسته و ملایم صورت گیرد .
   

پودر بلوند طلایی، این پودر را در صورتی که محصول بالا را ندارید ‌می‌توانید استفاده کنید . بهد از زیر سازی با واکس یا رژ بی رنگ این پودر مخصوص را بکار ببرید مطمئننا نتیجه رضایت بخش خواهد بود .
   
می بینید که با این روش به سادگی میتوانید ابروهایی زیبا داشته باشید.
منبع: http://www.zibasho.com
ایده های ناب: http://www.goodideas.persianblog.ir
پاسخ }
#3
عزیزم میشه یکی دو نمونه از سایه ابرو و واکس ابرو رو نام ببری ؟ من خیلی ناشی ام تو این مورد و شابلونشو خریدم ولی نمودم از چی برای پر کردن ابرو استفاده کنم خواهشا کمک کنید
پاسخ }
#4
سلام دوست جونی
واسه پرکردن ابرو اصلا نیازی به واکس و رژم نیست از همون سایه ابرو هم استفاده کنی کفایت می کنه و خیلی طبیعی ابروهات رو پر می کنه که برای این کار حتی می تونی از سایه چشم رنگ مات که اکلیل نداره استفاده کنی که متناسب با رنگ ابروت باشه
و دقیقا با همون پد سایه چشم هم میتونی بزنی رو ابروهات اصلا نیازی به اسنسیل و برس و اینجور چیزها م نداره دو سه بار که تمرین کنی قشنگ میاد تو دستت
موفق باشی عزیزم
امیدوارم که کامل توضیح داده باشم بازم اگر سوالی داشتی من در خدمتم Flowerysmile
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی