تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.64 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه موقعیت فرستنده‎ی ایمیل را پیدا کنیم؟
سیتنا - می‎خواهیم به شما بگوییم که چگونه می‎توانید موقعیت ارسال کننده ایمیل را پیدا کنید و یا ایمیلی که برای شما ارسال شده از یک آدرس معتبر است یا جعلی.

هر کامپیوتر در اینترنت یا شبکه یک آدرس شناسایی به نام آدرس IP دارد و اولین قدم برای پیدا کردن موقعیت ارسال کننده پیدا کردن IP است.

چگونه IP را بدست آوریم:

IPدر یاهو میل:

با نام کاربری و کلمه عبورتان وارد میل یاهو شوید.

به روی inbox کلیک کنید تا لیست نامه هایتان را مشاهده کنید.

به روی عنوان ایمیل مورد نظرتان، راست-کلیک کنید و بر روی گزینه View full Headers کلیک کنید.

در محتوای پنجره باز شده به دنبال عبارت X-Originating-IP بگردید به عنوان مثال X-Originating-IP: ۴۸۵.۴۵.۲۵.۱۸۵در این مثال IP عبارت ۴۸۵.۴۵.۲۵.۱۸۵ است.

[عکس: 20120807090735_101075_529.jpg]

IP در جی‎میل:

با نام کاربری و کلمه عبورتان وارد میل جی میل شوید.

ایمیل مورد نظر را باز کنید.

در کنار دکمه Reply یک فلش کوچک است بروی آن کلیک کنید و از منوی باز شده بروی گزینه Show Orginal کلیک کنید.

در پنجره جدید به دنبال عبارت Received: from بگردید به عنوان مثال Received: from۴۸۵.۴۵.۲۵.۱۸۵ در این مثال IP عبارت ۴۸۵.۴۵.۲۵.۱۸۵ است.

[عکس: 20120807090804_101076_631.jpg]

حال آدرس IP را کپی کنید و به وب سایت http://www.geobytes.com/iplocator.htm بروید و با دادن IP، موقعیت فرستنده را بدست آورید.

منبع: چگونه دات آی آر
یک فانوس کوچک می تواند کاری کند که خورشید با آن عظمت هرگز نمی تواند آن را انجام دهد!!!!
او می تواند در شب بتابد...
Wavesmile
}
سلام.
من امتحان کردم موقعیت اشتباه میداد مثلا خودم رو روسیه نشون می داد!!!!!Dunnof
ﭘﻮﻝ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺟﺎﯾﯽ ﺑﻠﻨﺪﺗﺮ ﺍﺯ ﻗﺪ ﻣﺎﺳﺖ؛

ﺑﺮﺍﯼ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻮﺍﻇﺐ ﺑﺎﺷﯿﻢ؛

ﭘﺎﯾﻤﺎﻥ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﭼﻪ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﻣﯽ ﮔﺬﺍﺭﯾﻢ ...!

}
(۱۷-۰۵-۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ق.ظ)semina نوشته:  سلام.
من امتحان کردم موقعیت اشتباه میداد مثلا خودم رو روسیه نشون می داد!!!!!Dunnof

سلام
اگه از آنتی فیلتر (پروکسی) استفاده کرده باشید آی پی شما رو متعلق به جایی نشون میده که سرور اون آنتی فیلتر اونجاست!
پیج کارهای چرم دست دوز من در فیسبوک Cancan

http://facebook.com/dastaaaan
}
من امتحان کردم این پیغام اومدhas an invalid domain name. Please verify that the domain name is spelled correctly and try your search againیعنی چی اونوقت
(1782)

}
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی