امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه یک مرد را عاشق خودمان کنیم
#1
Package_favorite 
آیا شما عاشق مردی شده اید که دوست داشته باشید او هم همین حس را به شما داشته باشد. روش های زیر برای این منظور بسیار مفیدند.


آیا شما عاشق مردی شده اید که دوست داشته باشید او هم همین حس را به شما داشته باشد. روش های زیر برای این منظور بسیار مفیدند.

روش 1: اولین کاری که باید انجام بدهید این است که از اطرافیان بپرسید که سایت ارتباط جمعی مثل Face book و ....عضویت دارد یا نه؟ این روش بهترین راه برای فهمیدن علایق او در موسیقی، فیلم و ایده های عمومی است. شما می توانید از این اطلاعات برای شروع یک بحث داغ در آینده استفاده کنید.


روش 2: باید متوجه شوید که او از چه تیپ دختری خوشش می آید.اگر شما در مورد ظاهرتان اعتماد بنفس ندارید سعی کنید روی آن کار کنید. از شر جوش ها خلاص شوید، چند کیلو وزن کم کنید اگر تاریخچه روابط او را بدانید خیلی به شما کمک می کند و اینجاست که شبکه اجتماعی کمک می کند.

روش 3: باید شرایط یک ارتباط ساده را فراهم کنید یک دوست در حد سلام و خداحافظ باشید. از دوستان مشترک برای دستیابی به این قضیه استفاده کنید. اگر دوستتان را در حال صحبت با وی می بینید شما هم وارد بحث شوید، دوستتان زحمت معرفی شما را به دوش می کشند. وقتی که او را می بینید خوشحال باشید و سلام کنید.


روش 4: باید چند قدم جلوتر بگذارید. کارهای کوچکی برای اینکه توجه او را جلب کنید انجام دهید. به او ثابت کنید که همیشه در هر حالی برای وی هستید. به او نشان دهید که دوستش دارید بدون اینکه حرفی از زبان شما شنیده باشد.


روش 5: پسر ها دوست دارند که به دختر ها آرامش دهند پس بگذارید حس مرد بودن را تجربه کند. دست از کنترل کردن آنها بردارید، آنوقت خواهید دید که چگونه در شرایط سخت از شما محافظت می کند. به او اجازه بدهید که حس کند می تواند در خوب کردن حال شما نقش مهمی داشته باشد.


روش6: پسر ها دخترانی را دوست دارند که خودشان هستند. پس سعی کنید طبیعی و نرمال رفتار کنید. باعث خندیدن آنها شوید. خوشحال و شاد باشید و از جلب توجه زیادی دوری کنید.


روش 7: به پسری که شیفته شما شده است فرصت دهید تا قدمی بر دارد. نظر دوستانتان در مورد اینکه او به شما علاقه دارد یا نه اکثر وقت ها درست از آب در می آید. سعی کنید سخت به دست بیایید اما همیشه صادق باشی.
خدااااى من نگام كن منم هستم angelic0 
پاسخ }


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چگونه برای همسر خود دلبری کنیم؟ عروسک قشنگ من 0 822 ۲۹-۰۷-۱۳۹۴, ۰۳:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: عروسک قشنگ من
  چگونه پسر مورد علاقه مان را راضی به ازدواج کنیم؟ عروسک قشنگ من 0 647 ۰۲-۰۵-۱۳۹۳, ۰۲:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: عروسک قشنگ من
  چگونه با شوهر خود صمیمانه و صحیح صحبت کنیم تنهاامید 1 1,208 ۰۳-۰۳-۱۳۹۲, ۰۷:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ♥yalda♥
  چگونه همسرتان را دوباره عاشق کنید t@manna 0 1,010 ۰۸-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: t@manna
  چگونه یک رابطه ایده آل با همسرمان ایجاد کنیم ؟ *HELIA* 0 642 ۲۹-۰۵-۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: *HELIA*
  خانمها: چگونه همسرتان را برای همیشه عاشق خود کنید feri22 0 982 ۲۸-۰۵-۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: feri22
  چگونه همسرم را عاشق خودم کنم setareh05 0 744 ۳۰-۰۴-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: setareh05
Bell قابل توجه خانم ها :چگونه یک رابطه عاشقانه را حفظ کنیم؟ سراج 1 915 ۱۸-۰۴-۱۳۹۱, ۰۵:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sara jon joni