• 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی نظافت سرویس بهداشتی
منم از مایع "من" استفاده میکردم عالی بود الانم مایع جرم گیر گلرنگ گرفتم اونم خیلی خوبه
  پاسخ
منم cif استفاده میکنم محشره بسیار عالی تمیز میکنه و برق میندازهWavesmile
  پاسخ
سلام . من همیشه نسبت به وایتکس حس بدی داشتم . ولی یه بار امتحان کردم . لکه ای که ماه ها از بین نرفت و در عرض چند ثانیه با وایتکس پاک کردمDreamyeyesf
  پاسخ
من که سالهاست از تیرک استفاده می کنم البته اگه خیلی کثیف نباشه وایتکس میریزم
برای شیرالات هم براق کننده شیرالات خریده حرف نداره خداییش
قبول شدن درکارشناسی ارشد رو جذب میکنمgag
من بهمن دانشجوی ارشدم، بگو انشالله و بفرست صلوات قشنگه رو
غایب
  پاسخ
سلام اخه من و جرمگیرها بوی بدی دارن برای دستگاه تنفسی هم مضرن منم چون بچه دارم نمیدونم چکار کنم که بوش بچه رو اذیت نکنه ؟
کاشی های دستشویی هم ایتقدر قدیمی و کثیفه که به این راحتی تمیز نمیشه اخه ما مستا جریم نمیدونم چیکار کنم خودم به بوی وایتکس هم حساسم اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
  پاسخ
(۱-۵-۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ صبح)golnaz1393 نوشته است: سلام اخه من و جرمگیرها بوی بدی دارن برای دستگاه تنفسی هم مضرن منم چون بچه دارم نمیدونم چکار کنم که بوش بچه رو اذیت نکنه ؟
کاشی های دستشویی هم ایتقدر قدیمی و کثیفه که به این راحتی تمیز نمیشه اخه ما مستا جریم نمیدونم چیکار کنم خودم به بوی وایتکس هم حساسم اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام دوست عزیز من خودمم به این چیزا حساسم واسه همین بجاش از پودر کف شو که اسمش هست رخشا و پودر ماشین لباس شویی استفاده میکنم خیلی هم تمیز میشه
دوتا پودر را باهم قاطی میکنم بعدش کاشی هارو با اسکاجی یا دستمالی میشورم برا کفش با فرچه توالت میشورم میزارم 1ساعتی بمونه بعد دوباره با فرچه توالت کفش میشورم خیلی تمیز میشه/
لحظه ها را جمع کنید نه اشیا را.
  پاسخ
بچه ها هیچ چیزی مثه مایع جرم گیره ( من ) نیست پول کاشی ها رو میکنده لک های قدیمی رو هم میبره
پروردگارا : آرامش را همچون دانه های برف
آرام و بی صدا
بر سرزمین قلب کسانی که برایم عزیزند ببار
  پاسخ
ببخشیدبچه ها منظورم پوست بودhih
پروردگارا : آرامش را همچون دانه های برف
آرام و بی صدا
بر سرزمین قلب کسانی که برایم عزیزند ببار
  پاسخ
من از تیرک استفاده میکنم .یکروز در میون .همیشه تمییز میمونن
  پاسخ
من هر وقت خودم دستشویی میرم یه آبی میگیرم دستشویی رو آخه آقایون که مراعات نمیکنن بعد دوهفته یا کمترم یکم فراگیر صاف یا گلرنگ می‌ریزم و همیشه دستشویی و روشویی تمیزه برا حموم هم همینطوره(1782)
مامی رادمهر(1782)
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظافت موکت مامان مهشید 2 1,128 ۲۰-۱۰-۱۳۹۹, ۱۰:۴۶ عصر
آخرین ارسال: maryam567
Ksmiletris چگونگی استفاده از فر نوری فلوورویو(هواپز) zahrareza 14 5,109 ۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۲۴ عصر
آخرین ارسال: سیندرلا22