تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 45 رای - 2.91 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چی رو از کجای تهران بخرم؟
من تا چندروز ديگه ميخوام بيام تهران براي خريد لطفا راهنمايم كنين براي كيف و كفش،مانتو و پالتو،و... كجا برم؟آخه من هر بار كه ميام ميرم 15 خرداد و هفت تير و بهارستان و اين ورا.سمنان هم تنوع كمه هم خ گرونه.مكان هايي رو راهنمايي كنين كه هم تنوع داشته باشه هم قيمتاش خوب باشه!!!ممنون خانوم گلاي عزيزgag
[عکس: 20141126102957__.jpg]
پاسخ }
تا شيوا جون بياد! با اجازش

تيراژه چيزاي تاپ داره اما قيمتش ارزون نيست حراجش خوبه

چرا بازار نميري؟
Pillowfight
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
جديدا تيراژه نرفتم بذار شيوا جون بياد بگه كي رفته،‌معمولا بهمن هم حراج داره.

بازار بزرگ تهران، بازار كويتي ها، بازار كويتي هاي رضا، بازار 15 خرداد، همشون كنار همه
Pillowfight
پاسخ }
(۰۱-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ ق.ظ)rainy نوشته:  من تا چندروز ديگه ميخوام بيام تهران براي خريد لطفا راهنمايم كنين براي كيف و كفش،مانتو و پالتو،و... كجا برم؟آخه من هر بار كه ميام ميرم 15 خرداد و هفت تير و بهارستان و اين ورا.سمنان هم تنوع كمه هم خ گرونه.مكان هايي رو راهنمايي كنين كه هم تنوع داشته باشه هم قيمتاش خوب باشه!!!ممنون خانوم گلاي عزيزgag

سلام گلم ببخشید دیر شدhih
آره عزیزم به قول مرضیه جون قیمتاش به نسبت هفت تیر اینا بالاست..ولی چیز تک زیاد تر داره

من 2 هفته پیش بودم بعضی مغازه ها حراج بود..ولی مثلا میبینی حراج یه پالتوش شده تازه 60..70 تومنangelichih

ولی دوستم میگه پاساژ رضا هم چیزای شیک میاره جدیدا...ولی قیمت پایین تر..همون پاساژ رضا 15 خرداد...اول اونجا برو...چون همه چی میتونی بگیری...از کیف ..کفش...پالتو

تیراژه مثلا کفش فروشیش کمهhih
معنی سبز زندگی...معنی با تو بودنه
پاسخ }
(۰۴-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ ق.ظ)mozhganr نوشته:  سلام دوستان

من عاشق ظرف و ظروف سرامیکی ام
جایی هست که به عنوان مرکز فروش این ظرف ها باشه؟
مررررسی

راستی باغ گل همون جاست که بازار روز گل هست؟

سلام عزيزم...الان بجاي ظروف سراميكي ظروف پلي آستر مد شده...اگه خامشو ميخواي كه خودت رنگش كني برو پيچ شمرون زير پل چوبي (ايستگاه متروي دروازه شمرون)ساختمان پرچم(از هر كي بپرسي ساختمون پرچم نشونت ميدن) ....از پله هاي ساختمون كه بري پايين توليدي اين ظروفه هر چي دلت بخواد پيدا ميكني.....اگرم آمادشو ميخواي برو بازار بزرگ تهران تيمچه..........چند تا بازار روز گل داريم اما باغ گل در اتوبان نبرده.....
الهي من در كلبه حقيرانه خود چيزي دارم كه تو در عرش كبريايي خود نداري.......
من چون تويي دارمو تو چون خودي نداري......
پاسخ }
مرسی دوست عزیز

منظورم این تیپ سرامیکا بود

[عکس: 20120124180000_small_dinera017.jpg]

طرح سرامیک های ایکیا ، ولی خب میخوام قیمتش مناسب باشه واسه همین ایکیا نمیگیرم

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۰۱-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۵۸ ب.ظ)shivaa نوشته:  
(۰۱-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ ق.ظ)rainy نوشته:  من تا چندروز ديگه ميخوام بيام تهران براي خريد لطفا راهنمايم كنين براي كيف و كفش،مانتو و پالتو،و... كجا برم؟آخه من هر بار كه ميام ميرم 15 خرداد و هفت تير و بهارستان و اين ورا.سمنان هم تنوع كمه هم خ گرونه.مكان هايي رو راهنمايي كنين كه هم تنوع داشته باشه هم قيمتاش خوب باشه!!!ممنون خانوم گلاي عزيزgag

سلام گلم ببخشید دیر شدhih
آره عزیزم به قول مرضیه جون قیمتاش به نسبت هفت تیر اینا بالاست..ولی چیز تک زیاد تر داره

من 2 هفته پیش بودم بعضی مغازه ها حراج بود..ولی مثلا میبینی حراج یه پالتوش شده تازه 60..70 تومنangelichih

ولی دوستم میگه پاساژ رضا هم چیزای شیک میاره جدیدا...ولی قیمت پایین تر..همون پاساژ رضا 15 خرداد...اول اونجا برو...چون همه چی میتونی بگیری...از کیف ..کفش...پالتو

تیراژه مثلا کفش فروشیش کمهhih

میلاد نور هم خوبه.نمیدونم چرا همه فکر میکنن گرونه.البته اوونهایی که نرفتن.طبقه منفی 1 2 تا کیف و کفش فروشی خیلی خوب با قیمتهای استسنایی داره در طبقات دیگر هم چیزهای خوب با قیمت خوب پیدا میشه.فقط لباسهای بچه اش گرونه.طلا هاش فوق العاده خوشگله
پاسخ }
(۰۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۶:۴۹ ب.ظ)سمیراسمیرا نوشته:  میشه بگین کجا شمع های خوشگل و متنوعی داره ؟ دنبال یه شمع خاص و خوشگلم

میلاد نور توی یکی از طبقاتش که الان نمیدونم کدوم طبقه است یه مغازه بزرگ شمع فروشی داره فکر میکنم طبه آخره
پاسخ }
فائزه جان خواهرم رفته بود گفت 70-60 بوده

آدرسشم فلكه دوم صادقيه، بلوار اشرفي اصفهاني،‌ نرسيده به خروجي همت، مركز خريد تيراژه

تابلوئه به هركي بگي ميدونه. از تو ماشينم معلومه. بالاش يه رنگين كمانه. آخه ميدوني كه تيراژه يعني رنگين كمان (اينم از ادبيات امروز) laflaf
Pillowfight
پاسخ }
(۰۴-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ ق.ظ)mozhganr نوشته:  سلام دوستان

من عاشق ظرف و ظروف سرامیکی ام
جایی هست که به عنوان مرکز فروش این ظرف ها باشه؟
مررررسی

راستی باغ گل همون جاست که بازار روز گل هست؟

عزیزم شوش و بازار میتونی پیدا کنی...من خودم ظروفم سفیده...بعد هی اضافه کردم هرجا یه چیز سفید دیدمhih

باغ گل هم که دوستمون گفتن
معنی سبز زندگی...معنی با تو بودنه
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...