تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 45 رای - 2.91 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چی رو از کجای تهران بخرم؟
فرنیا جون ، نمیدونم منظورت کارای آنتیک هست یا جدید و نو ؟ اما خیابان جمهوری ، جمعه ها بین چهار راه استامبول و مخبر الدوله پارکینگ پروانه یه سر بزن . من عاشق این جور جاهام Heartshape2. پر از این وسایل آنتیک و عتیقه است. البته کارای جدید هم داره . البته فکر کنم تا ساعت 3 و 4 بعد از ظهر باشه Dunnof
[
پاسخ }
(۲۶-۰۱-۱۳۹۱, ۰۶:۱۴ ب.ظ)leili نوشته:  سلام خانوم گلای عزیز
برای خرید تخت وکمد سیسمونی برای نوزاد کجا میتونم برم؟
یافت اباد رو رفتمgag
ایا تهران جای دیگه ای هم هست که چندتا مغازه کنارهم از این وسایل بفروشه؟Flowerysmile
وسایل سیسمونی نمیخوام
فقط تخت وکمد نوزاد
ازنوع چوب باشه بهترهhih

عزیزم نی نی سالن هم برای خرید تخت وکمد خیلی خوبه.
منطقه 6-ولی عصر-روبروی پارک ساعی
تلفن:88773277-88775699
کتاب زندگی چاپ دوم ندارد.پس عاشقانه زندگی کن...

[عکس: 07slqft2sj.png]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
leiliجون نمایندگی ارژن و آپادانا کارای خیلی نازی دارنDreamyeyesf
بگرد دنبال آدرسشون تو تهران
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
اپادانا رو توی یافت اباد رفتم ودیدم
بیشتر کارای نوجوان وکودک جذابی داشت
سیسمونی هاش قشنگ نبود زیاد گیسوجونFlowerysmile
ممنون دوست من
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست.
با این تصمیم می‌گذارید
که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد .

(الیزابت استون)
پاسخ }
(۲۲-۰۱-۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ ق.ظ)فرنیا نوشته:  خانوم گلها من یه سری وسایل نقره (البته بیشتر گل و گلدون نقره)میخوام ، به جز خ منوچهری از کجا میشه تهیه کرد؟؟؟
ممنون(1782)

عزیزم پاساژ گلستان و خیابان ولی عصر اول زعفرانیه که هر دو مغازه یکی هستن نقره های خوشگلی داره ولی چون کار خارجیه اجرتشون خیلی بالاس.ولی پاساژ تندیس نقره ساز رهام همون کارارو داره که تولید داخله با همون کیفیت که چون داخلیه اجرتش پایینتره و موقع فروش ضرر نمیکنی.تو پاساژ کوه نور تو فرمانیه هم نقره ساز فدوی هست که کاراش قلم زنیه یعنی سنتیه و کار ریختگی نیست.ولی فدوی هم یکی از نقره سازای معروف ایرانه که البته کارگاهشون تو اصفهانه.
پاسخ }
تو بازار تهرانم چندتا مغازه نقره فروشی هست.البته من واسه ی چیزی که میخواستم رفتم هیچیشونو نپسندیدم.حالا شاید گل و گلدونای خشگل داشته باشن.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام لیلی جون
مبارکه!Flowerysmile
سمت حسن آباد هم سر زدی؟ مغازه های سرویس چوب زیادی داره. بالاتر از میدون حسن آباد. از اونجا تخت و میز و صندلی خریدیم، هم مدلاش خوبه، هم جنسش. تنوعش هم زیاده.
پاسخ }
خانوما من برا عکسای عروسیم دنبال البوم شیک میگردم کسی سراغ داره البومای تک داشته باشه؟؟؟؟Dunnof
اعتبار آدم ها به حضورشان نیست
به دلهره ایست که در نبودشان ایجاد میکنند
[عکس: as1cOFQ0g410000MDAzMzk4Ynw4ODUxMTRifHlvdXIgdGV4dA.gif]
پاسخ }
خانمي اگه بري بازار تهران سمت لوازم تحريري ها اونجا آلبومهاي شيك داره يعني هرجاي تهران آلبومي باشه اينجا پيداش ميكني.
پاسخ }
سلام
براي گل مصنوعي: شوش، پاساژ شهرداري، مغازه ويراكيش گلهاي مصنوعيش بسيار متنوع و بسيار زيبا و طبيعي هستند. اگر مقدار گلي كه ميخويد زياد باشه در همان پاساژ مغازه هاي عمده فروش گل مصنوعي زياده اما بايد حوصله بخرج بدي و وقت بزاري.

براي لوازم قنادي: بورسش چهارراه سيروس است؛ يعني از تقاطع مولوي-سيروس تا پل ري تمامشون اينكاره اند، از انواع ظروف و قالب گرفته تا لوازم مصرفي و تزييني و ...
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...