• 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چی کار کنم تا بتونم همیشه خونه رو مرتب نگه دارم؟
سلام دوستان خوبید؟ من متاسفانه اصلا کاربر فعالی نیستم فقط از نصیحتای شما بهره میگیرم.من چند سال ازدواج کردم و یه گربه ی ناز دارم که باعث میشه همیشه خونم مویی باشه Dash2Dash2Dash2 کار شوهرم هم اکثرا داخل خونست واسه همین بیشتر اوقات با همسرم مشغولم.چی کار کنم خونم اینقدر بهم ریخته نباشه؟؟20 آخه خیلی تنبلم.البته گازو ظرفشویی رو نمیذارم کثیف شه ها.بیشتر مشکلم با گربه ی عزیزمه
  پاسخ
بعدازاشنایی باقسمت :50خانه داری خانوم گل اینقدر مرتب شدم
سلام این قسمت 50 یعنی چی به ما هم بگین دیگه
  پاسخ
هیچکی نمیخواد منو راهنمایی کنه؟131313
  پاسخ
سلام دوستان من چند ماهیه رفتم خونه بزرگتر واقعا نمیتونستم جمع و جورش کنم تاحد افسردگی ها!! منم ب چند تا راهکار رسیدم
یشه ی قسمت خونه ولو نصف فرش پذیرایی را برای خودتان مهمونخونه حساب کنید و سعی کنید اون قسمت را در حد برق زدن تمیز نگه دارید میدونم مهمون بیاد ک فقط اونجا نمیشینه یا فقط اونجا را نمیبینع اما فوق العاده موثر و روحیه بخشه اینجوری وقتی خونه بهم ریخته میشه خوشحالید ک یک نقطه تمیز دارید و با نگاه کردن ب اونجا انگیزه میگیرید برای تمییز کردنذیقیه جاها. باور کنید امتحان کنید فوق العاده است! !!
اگه همه چیز و همهجا همیشه تمیز تمیز باشه یواش یواش عادی میشه و تمیز کردنش کیف نداره اشکال نداره بعضی جاها ی کم کثیف بمونه اینجوری بقیه اعضای خونه نتیجه زحمتهای شما را بهتر درک میکنن و خوذتون هم بعد از تمیز کردن و مشاهده تفاوت قبل و بعد کلللللی روحیه میگیرین!
تو اشپزخونه کابین ظرفهای دم دستی از کناری حتما حتما جدا باشه همچنین اگه امکانش هست سایر وسایل مثل حبوبات و شیشه ها و سبد لگنها با ظروف یکجارنباشه
اگه میخواهید از الان روع کنید باید یکروز کامل وقت بذارید اگه بچه دارید و امکانش هست اون کل روز بچه رو پیش کسی بذارید. مرخصی بگیرید بله مرخصی !! ارزششو داره! از همسرتون بخواهید تا حد ممکن دیر تر بیاد خونه
شبش رو زود زود بخوابید و از بعد نماز صبحتون شروع کنید.
اتاق ب اتاق و متر ب متر جلو برید ی هو همه جا را نریزید بیرون همه جا را جمع و جور کنید در هر جا ک دارید کار میکنید هم زمان برنامه کار بعدی را تو ذهنتون مرور کنید. و قول قول بدید ک از این ب بعد تحت هر شرایطی!! !هر چیزی رو برداشتید سرجاش بذارید.
تو اشپزخونه چند تاچیز خیلی مهمه دستمال کشیدن روی کابینتها تمیز بودن گاز و تمیز بودن کف اشپزخونه
اینو امتحان کنید شب قبل از خواب حتی اگه داشتید از خواب میمردیدهم !!! دور از جون! تا ظرفها را نشستید زمین را طی نزدید تا روی اپن را تمیز نکردید و تا گاز را پاک نکردید نخوابید. چند روز اول خییییییلی سخته ولی نتیجه ای ک صبح میبینید معجزه است!! !
صبح با روحیه بهتر و شاداب تر و با انگیزه تر تو اشپزخونه میرید و حتما سعی میکنید ک اشپزخونه را مثل دیشب تمیز نگه دارید یا تمییز ترش کنید. امتحان شده!! صد در صد جواب میده
هفته ای یکبار یخچال را زیر و رو تمیز کنید و وسایلش را بچینید. جوری ک هربار ک درشراباز میکنید لذت ببریذ.
ب نظر من واجب نیست تمام لباسهای شسته را یکجا اتو کنید هرچند بهتره. لباسها را در بقچه ای بگذارید هر وقت لازم داشتید همونو اتو کنید.
این جالباسیهای پشت در هم فکر مناسبی برای لباهای دم دستی است. دم دستی !ن همه لباسها این جالباسی ایستاده ها همیشه اتاق را بهم ریخته نشون میده.
حین کار کردن برگردید ب جاهایی ک تمیز کردید نگاه کنید ب خودتون خدا قوت بگید و دوباره ب کارتون ادامه بدید
وسایلی ک درماه یکبار یا کمتر بهش نیاز دارید را کاملا از دم دست بردارید چون همش میریزن تو دست و پا و بهم ریخته میکنن کمدهارو.
. دوستی دارم ک میگه شنبه روز نظافته چون پنجشنبه جمعه شوهر و بچه ها میریزین. ی صبح تا عصر خونه را دسته گل میکنه البته من میگم هر وقت هرجایی نیاز ب تمیزکردن داشت سراغش برید.
امیدوارم بدردتون خورده باشه.
مهدی جان! به انتظارت نشستن بزرگترین خطای بشریت است . باید به انتظارت بی امان دوید...
  پاسخ
راستی اینم یادم رفت بگم ی دونه از این مگنتها بچسبونید در یخچالتون هر وقت تصمیم ب انجام کارها گرفتید همه رو دونه دونه بنویسید اینجوری دقیقا میدونید چ کارهایی دارید بعد هم هر کدومو انجام دادید بلافاصله بیایید روش خط بکشید کلی روحیهمیگیرید و احساس موفقیت دارید!!
مهدی جان! به انتظارت نشستن بزرگترین خطای بشریت است . باید به انتظارت بی امان دوید...
  پاسخ
مجموعه آی لیلیوم فعالیت خود در صنعت گل فروشی آنلاین در سال 1396 با الهام از سبک سنتی اصیل و سلیقه ایرانی و با ترکیب آن با مکتب گل آرایی مدرن جهان آغاز نمود و قصد دارد الگوی جدیدی در این صنعت ایجاد نماید. البته ارائه محصولات با حداکثر زیبایی، طراوت، طراحی خاص و منحصر به فرد، بی نظیر بودن و کیفیت آن از آغاز تاکنون جزء چالش های همیشگی آی لیلیوم بوده و هست و در راستای حفظ حقوق مصرف کننده تا پایان خواهد بود.
گلفروشی آنلاین آی لیلیوم تمایل به عرضه شادی و زیبایی دارد که با تولید محصولات خاص و هیجان انگیز سعی در انجام آن و شراکت در تمام لحظات مشتریان خود دارد.

فروش گل و گیاه آنلاین
بازار گل و گیاه آنلاین
فروش گل آنلاین ارزان
فروش گل آنلاین مجهز
فروشگاه گل آنلاین
گلفروشی آنلاین
گل فروشی آنلاین
گل فروشی آنلاین ارزان
فروش گل آنلاین
خرید گل اینترنتی
خرید اینترنتی گل
بازار آنلاین گل
فروش گل
گل اینترنتی
گل آنلاین
آی لیلیوم
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه honar 129 61,815 ۲۹-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ovys
  تجربه های خونه داری خودمون Galaxy 337 152,812 ۷-۹-۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: golnaz1393
  نكات ريز و مفيد براي صرفه جويي در منزل توسط خانوم خونه گلسان 53 29,358 ۲۹-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: سارا ساروی
  عکس و ایده هایی برای خانوم خونه و خانه داری tanha28 44 54,287 ۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy