تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ارزش هزینه کردن داره؟؟؟؟؟؟
سلام بچه ها امروز جواب ارشد آزاد اومد منم رشته خودم (مدیریت بازرگانی )گرایش بازاریابی قبول شدم نمی دونم چی کار کنم برم یا نه آخه هزینش خیلی میگن زیاده میگن ترمی 3 تومن درمیاد،موندم چی کار کنم الان عقدم، نه نامزدم الان وضع خیلی خوبی داره نه روم میشه از بابام بگیرم تازه اونم الان دستش خالیه شما بودین چی کار میکردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ }
من خودم دارم ازاد روانشناسی میخونم هزینم 3 تومن نشده تا الان حدود یکو دویست درمیاد تقریبا
چه معنی داره تو این دنیا کسی با کسی قهر باشه !
چه معنی داره تو این دنیا کسی تنها باشه !
چه معنی داره تو این دنیا آدم ها یک روز بیان و یک روز برن !
چه معنی داره تو این دنیا دل بعضی ها اینقدر تنگ باشه !
اصلا چه معنی داره تو این دنیا دل بعضی ها از سنگ باشه !
پاسخ }
مبارکه Flowerysmile
منم مدیریت بیمه قبول شدم امروز از حسابداری دانشگاه ازاد پرسیدم گفتن حدودا 1800 در میاد! نمی دونم برم یا نه؟!
پاسخ }
نرگس جونو یاسی جون تبریک می گم /،نرگس جون کدوم دانشگاه قبول شدی
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۱-۰۶-۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ب.ظ)ساده نوشته:  سلام بچه ها امروز جواب ارشد آزاد اومد منم رشته خودم (مدیریت بازرگانی )گرایش بازاریابی قبول شدم نمی دونم چی کار کنم برم یا نه آخه هزینش خیلی میگن زیاده میگن ترمی 3 تومن درمیاد،موندم چی کار کنم الان عقدم، نه نامزدم الان وضع خیلی خوبی داره نه روم میشه از بابام بگیرم تازه اونم الان دستش خالیه شما بودین چی کار میکردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام گلم بسلامتی Flowerysmileدوست منم ارشد شیمی قبول شده بنظر من اگه سرکار میری خوبه ازاد ادامه بدی .سال به سال ظرفییت زیاد میشه و پذیرش راحتر اگه امسال شرایط نداری میتونی سال دیکه شرکت کنی من خودم خیلی غصه میخورم Dash2چرا شرکت نکردمcryingcrying
بابام بخاطر شهر دیگه نذاشت شرکت کنمcrying

خدايا دستم به آسمانت نمي رسد اما تو که دستت به زمين ميرسد.

عزت عزيزيانم را

تا عرش كبريايي خود بلند كن

پاسخ }
اگه کارمندی و میتونی فردا پست بگیری و حقوقت افزایش پیدا کنه برو
اما اگه بیکاری بهت فشار میاد اساسی
هزینه ش بالاست تمام فکر و ذکرت میشه جورکردن شهریه هر ترم
من که جای تو باشم درست فکرامو میکنم و فقط به خاطر مدرک نمیرم
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=56...married in]
پاسخ }
الیم جون آخه من ایشالله سال دیگه این موقع عروسیمه دیگه اون موقع خرج و مخارج عروسی و اینجور چیزا فکر نمی کنم اوضاع حتی اگه من قبول شم بهتر از الان باشه
پاسخ }
تبریک میگم.شوهر منم داره آزاد ارشد معماری میخونه و ترمی تقریبا 1.5 میده تازه نصنفش هم هر ترم وام میدن.یا میتونی طی چند فقره چک تصفیه کنی.به نظر من هم برو و ثبت نام کن.چون معلوم نیست تو مملکت ما فردا اصلا این رشته باشه یا نه.هر روز داره یه طرح جدید در میاد شما نقد رو ول کردی چسبیدی به نسیه.خدا خدش روزی رسون.خدا رو شکر کن و هیچوقت تسلیم نشو.موفق باشی
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۱-۰۶-۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ب.ظ)ساده نوشته:  نرگس جونو یاسی جون تبریک می گم /،نرگس جون کدوم دانشگاه قبول شدی

ممنون عزیزم! من دانشگاه آزاد زنجان . من تغییر رشته ام دادم لیسانسم کشاورزی بوده ، به نظرتون چیکار کنم؟؟؟
پاسخ }
سلام دوست جونیا به منم کمک کنیدWavesmile منم مامایی سمنان ازاد قبول شدم اونطور که حساب کردم تقریبا800 یا 900 در میاد بابام گفته کمک میکنه. چیکار کنم به نظرتون؟
پاسخ }