• 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ارزش هزینه کردن داره؟؟؟؟؟؟
عزیزم من که رشتم مهندسیه شهریم به 3تومن نمیرسهDunnof
  پاسخ
هزینه انتخاب واحد پایان نامه که 6 واحده و هر واحدش حدود 300 400 تومنه با شهریه ثابت 3 تومن نمیشه هزینه هر ترم هم کمتر از انتخاب پایان نامه ست
من خودم آزاد خوندم
هر ترم شهریه ثابت رو می ریختم انتخاب واحد می کردم وسطای ترم باقی شهریه رو می ریختم
الآن شهریه ثابت یه میلیونه و متغیر حدودا 90 تومن باز دقیق نمی دونم می تونی سرچ کنی تو نت پیدا کنی.
خودت حساب کتاب کن، ببین از پس هزینه ش بر میای چرا که نه حتما ثبت نام کن.Flowerysmile
کليدهای غيب نزد اوست جز او کسی را از غيب آگاهی نيست هر چه را که در خشکی و درياست می داند هيچ برگی از درختی نمی افتد مگر آنکه از آن آگاه است و هيچ دانه ای در تاريکيهای زمين و هيچ تری و خشکی نيست جز آنکه در کتاب مبين آمده است

30
  پاسخ
سلام من رشته مدیریت آموزشی هستم
البته من چون شهر دیگه ای قبول شدم هزینه رفت و آمدم یکم زیاد میشه - من تقریبا ترمی 2 تومنی میشه ولی کمتر - هر ترم 500 علی الحساب می گیرن برای انتخاب واحد با تسویه ترم قبل - من تیکه تیکه می ریزم حساب البته این ترم 400 بدهکار ترم قبل هستم با 500 تومن ترم جدید هنوز انتخاب واحد نکردم سنگینه ولی ارزش داره

نیمسال دوم سال 93-92
اطلاعات مربوط به شهریه
شهريه ثابت: 10104712 نظري: 712245 عملي عمومي: 962947 عملي تخصصي: 962947 عملي كلينيكي: 0
هزینه سرویس : 0 بيمه : 20000 عملي پايه: 0 عملي اصلي: 962947 پایان نامه : 3469349

امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم البته من ورودی بهمن 91 بودم
  پاسخ
سلام عزیزم به نظرم موقعیتت تو بسنج و ببین ایا رشته ای که می خونی ارزش داره کارای داره برات FlowerysmileFlowerysmile

من خودم که خیلی دوست داشتم دفترچه رو امسال بگیرم که نمیشه نمی تونم و بخاطر بچه تو راهم ولی ایشاالله یکم بزرگتر شد و کاراش کمتر شد می خوام شرکت کنم FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
83 فقط خدا می داند و بس
  پاسخ
عزیزم منم آزاد خوندم دانشگام لطف کرد شهریه مو چکی کرد اصلا بهم فشار نیومد ببین باهات کنار میان چک بدی؟موفق باشی گلم
  پاسخ
سلام دوست عزیز بستگی به خودت داره اگه واسه کار میخوای جای خودش داره الان دیپلم ها بهتر کار میگیرن هر چی مدرک بگیری کار پیدا کردن سختتره من که اصلا علاقه ای به ادامه تحصیل ندارم Dunnofهمون لیسانسی گرفتم بسهhihسره کار که نمیخوام برم چرا پولمو هدر بدمDunnofمدرک مهم نیست باید کارایی داشته باشی یعنی خیلیا مدرک دارن ولی هیچی بلد نیستن مهم مدرک نیست دوست عزیز بازم بستگی به خودت داره من نظره خودمو گفتم(1782)انشاالله موفق باشیWavesmile
میدانیکه
ازخدا خواستن عزت است
اگر برآورده شود رحمت است و اگر نشود حکمت است
از خلق خدا خواستن خفت است
اگربرآورده شود منت است اگر نشود ذلت است
پس هر چه می خواهی از خدا بخواه
و در نظر داشته باش که
برای او غیر ممکن وجود ندارد و تمام غیر ممکن ها فقط برای توست
پس با خدا باش و پادشاهی کن
بی خدا باش و هرچه خواهی کن1 (49)
  پاسخ
(۱۷-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۳۸ صبح)*gili* نوشته است: سلام دوست عزیز بستگی به خودت داره اگه واسه کار میخوای جای خودش داره الان دیپلم ها بهتر کار میگیرن هر چی مدرک بگیری کار پیدا کردن سختتره من که اصلا علاقه ای به ادامه تحصیل ندارم Dunnofهمون لیسانسی گرفتم بسهhihسره کار که نمیخوام برم چرا پولمو هدر بدمDunnofمدرک مهم نیست باید کارایی داشته باشی یعنی خیلیا مدرک دارن ولی هیچی بلد نیستن مهم مدرک نیست دوست عزیز بازم بستگی به خودت داره من نظره خودمو گفتم(1782)انشاالله موفق باشیWavesmile

دقیقا باهات موافقم اگه به خاطر کار پیدا کردن می خونید بدونید که واسه مدارک پایین تر بهتر کار گیر میاد و اصلا به خوندن و هزینه کردنش نمی ارزه !!!!crying مثلا من الان فوق لیسانس شهرسازی ام و بیکار الاف فقط دارم غصه پولی که صرف این مدرک کردم و می خورم الان می تونستم این پول و صرف جهازم بکنم و اینقد بابامو تو تنگنا و فشار مالی نذارم که واسه جهازمم دوباره هزینه کنهDash2
از من به شما ها نصیحت قید ادامه تحصیل تو دانشگاه آزادو بزنید هیچ خبری نیست به خدااااااDunnof
مگر اینکه واقعا علاقه داشته باشید یا پول یامفت داشته باشید....
حالا از من فارغ التحصیا بیکار نادم گفتن!!!!!

در ضمن دوستان من آزاد رشته مهندسی بسته به تعداد واحدهام اونم ورودی 89 بودم کمترین هزینه ترمم 1400 اینا میشد هزینه خوابگاه و رفت و آمدمم و خورد و خوراکمم حساب کنم ترمی راحت 2.5 می شد من حساب کردم با پایان نامه و کلی هزینه ها 14 میلیون هزینم شد !!!!
اصلا نمی ارزههههههههههههههههههههههههههههDash2

الان دقیقا حساب کردم شهریه کل ترمام شد 8.5 ملیون با 3 ترم خوابگاهم 10 میلیون یه 500 تومن هزینه پایان نامه (پرینت و اینا) 20. تومن هم هزینه رفت و امدهام و خورد و خوراکم جمعا شد 13 میلیون .
همسرم و دخترم تنها عشقهای زندگی مند.
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانشگاه جامع علمی کاربردی Ayshan 1 1,157 ۱۴-۱۰-۱۳۹۹, ۰۹:۰۹ عصر
آخرین ارسال: takpanjereh
  کارشناسی ارشد کشاورزی - باغبانی (کد 1305) reyhaneh 9 6,255 ۶-۷-۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: reyhaneh
  نکاتی در مورد کنکور کارشناسی ارشد شیمی Ayshan 1 974 ۱۹-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ عصر
آخرین ارسال: رها نبوی
  *رتبه بندی دانشگاه های جهان* *heliya joon* 0 808 ۱۰-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: *heliya joon*