تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 15 رای - 3.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارهای بامزه و جالب نی نی های خودمون
سلام دوستان فکر کردم چقدر خوب می شه اینحا کارهای جالب این فسقلی ها رو بنویسیم و اگه شد حتی عکسش رو هم بذاریم.
[عکس: 20131003221144_15c4c2e5-6e2b-45a6-9cba-2251ede00488.jpg]
پاسخ }
من خودم شروع می کنم . دیروز مشغول کارهای خونه بودم و همسری تا کمر تو کامپیوتر بود دختر کوچولوم چهاردست و پا رفت تو آشپزخونه بعد از چند دقیقه دیدم داد می زنه فکر کردم حتما دوباره دستش لای کابینت گیر کرده سریع رفتم آشپزخونه و fak کشوی پایین کابینت رو باز کرده و نشسته توش fak:loudlaff: من و باباش کلی ازش عکس گرفتیم
پاسخ }
یه روز من و شوهرم و پسرم رفتیم به یه مرکز خرید . من داشتم به ویترین ها نگاه می کردیم و یه چیزی نظر من و شوهرم رو جلب کرد . سر گرم صحبت راجع به اون وسیله بودیم که حواسمون از بچه پرت شد . یه دفعه به خودمون اومدیم دیدیم سهیل نیست . این ور و بگرد اونور رو بگرد . دیگه داشت گریه ام در میومد که یه دفعه یه آقایی که صاحب یه اسباب بازی فروشی بود با خنده گفت نگردید گل پسرتون اینجاست . رفتیم دیدیم آقای پسر نشسته روی یه موتور کوچیک و با چه ذوقی و چه خنده ایی ویراژ می داد . اینم بگم ها این عشق موتور بودنش به باباش رفته . شوهرمم عاااااااااااشق موتوره .
خلاصه توی همون حالی که داشت این عکس رو ازش گرفتم . آخرشم همین موتور رو خریدیم براش .

[عکس: m7y10sz5p6a6huxkj2pi.jpg]

پاسخ }
یه روز با خیال راحت دخترم رو خوابونده بودم وبا همسری مشغول حرفیدن بودیم دیدیم داره بوهای خوب به مشام میرسه ماهم استقبال کردیم بو میکشیدیم اما بو قطع نمیشد ما هم جوگیر بلند نمیشدیم بعد دیدیم یه صدایی به گوش میرسه ماهم غافلگیر رفتیم تو اتاق چشمتون روز بد نبینه دخترم ظرف کرم مرطوب کنند که نو بود رو از روی موها تا نوک انگشت پا حتی روی لباسها با ضخامت نیم سانت مالیده بود حالا ما مونده بودیم به این ادم برفی بخندیم یا جیغ بزنیمSwear:loudlaff:
حذف امضا بدلیل سایز بیش از حد
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
چند وقتی بود احساس میکردم توی آشپزخانه مورچه داریم تا اینکه دیروز فهمیدم کیانا خانم میره تمام گوشه های آشپزخانه نون ریز شده میریزه وفتی ازش پرسیدم گفت مورچه ها گرسنه میشن دیگه!!!!!!!!
پاسخ }
(۲۰-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۵۹ ق.ظ)honar نوشته:  عزیزم. قربونش برم کیانا. ببین چه استدلالهایی هم می کننlaf

این روزها بچه ها با هوش شدن بهش بهش گفتم دلت خواهری میخواد میگه که اسمش چی باشه؟ میگم کیمیا.میگه بله . 2 روز بعد آمده میگه من از کجا آمدم ؟میگم از دل من میگه خوب کیمیا رو هم بیار بیرون دیگه!!!!!!!!!!
پاسخ }
laflaf آخی عزیزم. کیانا فسقلیییییییییییییییییی.
مامانها پس کجایین؟ زودباشین می خوایم دور هم کمی بخندیم
پاسخ }
صفورا هم کارای با مزه زیاد میکنه مثلا یکی از کارایی که منو خیلی میخندونه angelicاینکه باباش وقتی داره کتاب می خونه صفورا به جای زیر پایی برای بالا رفتن از اونا کمک میگیره و شوهرم فقط نگاش میکنه یا کتاباشو ورق میزنه پاره شون میکنه این در حالی که شوهر من رو کتاباش خیلی حساسه!ولی چون صفوراست هیچی نمیتونه بگه hih
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من که نی نی ندارم ولی پسر خواهرم اسمش آیدینه تازه رفته بود پیش دبستانی اونجا با یه دخمل خوشکل دوستشده بود اسمش سارا بود همش ازش تعریف میکرد یه روز امده به مامانش میگه مامان برام یه خواهر بیار می خوام اسمشو بزارم سارا lafتا چندوقت همش پیله کرده بود تا اینکه مامان بزرگم برگشت بهش گفت آیدین اگه مامانت برات سارا بیاره باید اسباب بازیاتو بهش بدی . اونم همه رو خراب میکنه آیدین Laie_72Laie_72Laie_72Laie_72hahaha
حالا نکه خودش همه رو سالم نگه میداره پشیمون شد و گفت اصلا خواهر نمی خوام حالا منم هی اذیتش میکنه هر وقت می بینمش بهش میگم مامانت رفته خواهر بیاره گریه گریه اگه خواهر بیاره از پنچره میندازمش توی سطل آشغال حالا ما fakfakfak
دیگه نمی دونم بهش غذا نمی دم بمیره
خدایا به داده و نداده ات شکر
که داده ات نعمت است و نداده ات حکمت
پاسخ }
حالا یه خاطره از پسر دایی گلم
اسمش امیر حسین است مژه های بلندی داره انقدر بلند که گاهی من فکر میکنم چشماش بست است
یه روز رفته بود توی کوچه دختر همسایه که هم سن خودش بود گفته بود چه مژه های قشنگی مژه های من کوچیکه چشمتون روز بد نبینه رفته بود خونه یه نعلبکی گذاشته بود جلوش دونه دونه مژه هاشو میکند میزاشت توی نعلبکی ببره برای دختره
خدایا به داده و نداده ات شکر
که داده ات نعمت است و نداده ات حکمت
پاسخ }