خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کارگاه مهارت شماره 1 شال و کلاه بچه گانه بافت دو میل(پرسش و پاسخ)

مدیریت انجمن

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 5700

ارسال: #1
کارگاه مهارت شماره 1 شال و کلاه بچه گانه بافت دو میل(پرسش و پاسخ)
سلام
دوستان خانم گلی اولین کارگاه بافتنی دو میل رو به امیدخدا شروع میکنیم مدل انتخاب شده بر اساس نظر سنجی انتخاب شده
این شال و کلاه به صورت گام به گام آموزش داده میشه ودوستان هر سوالی در مورد این شال و کلاه دارند را میتونن بپرسن و رفع اشکال کنن.
به امید اینکه این کارگاه برای دوستان خانم گلی مفید واقع شود.

[تصویر:  20130818160806_536464_Trll2RTT.JPG]
امضای رويا صادقي
کانال فروشگاهی ملزومات گلهای کریستالی/تل/تاج/رومیزیآموزش رایگان و ارسال پکهای آموزشی به سراسر ایران
فروشگاه ملزومات گلهای کریستالی
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۲-۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ عصر، توسط رويا صادقي.)
۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۰۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
14 کاربر از رويا صادقي به دلیل این ارسال سپاس کرده.
monamona, z.arghavani, Parifam, فاطمه خاتون, ninaz, Atefe joon, مامی نازنین, n.e, rafighi, بی هنر, هداجون, but_magic, مامي اروين, mina63
مدیریت انجمن

مدال ها

ارسال: #2
RE: کارگاه مهارت شال و کلاه بچه گانه بافت دو میل
با سلام خدمت دوستان عزیز
مدل انتخابی ظاهرا مدل اول هست
برای بافت این شال و کلاه بر اساس اینکه برای چند ساله بافته میشه بین دو تا سه کاموای صد گرمی نیاز هست.
نوع کاموا و رنگ کاموا برای هر کسی آزاد ه ست
فقط کسانی که برای بار اول میخوان بافتنی ببافن بهتره از نخهایی که کاملا تنیده شده استفاده کنند.
تعداد رجها بستگی به ضخامت کاموا داره
چون شال و کلاهی که انتخاب شده برای بچهها مناسب هست بهتره از کامواهایی که ضخامت کمتری داره استفاده کنید.
یه نکته رو یاداوری میکنم که هر چی ضخامت کاموا کمتر باشه بافتتون انسجام بیشتری داره و تعداد رجهایی که باید بافته بشه بیشتره.
پس اگر تازه کارید به این نکته خیلی توجه کنید که زیاد کاموای نازک نخرید. FlowerysmileFlowerysmile
امضای رويا صادقي
کانال فروشگاهی ملزومات گلهای کریستالی/تل/تاج/رومیزیآموزش رایگان و ارسال پکهای آموزشی به سراسر ایران
۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
6 کاربر از رويا صادقي به دلیل این ارسال سپاس کرده.
monamona, z.arghavani, Atefe joon, مامی نازنین, طاطا, mina63
مدیریت انجمن

مدال ها

ارسال: #3
(۲۹-۵-۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ عصر)monamona نوشته شده توسط:  سلام رویا جون ممنون از تمام زحماتت عزیزمFlowerysmile

رویا جون من یه سوال خیلی خنده دار و عجیب دارمHanghead

من تاحالا اصلا دو میل دست نگرفتم فقط قلاب بافی بلدم من اصلا بلد نیستم سر بندازمHangheadمیشه مثل اون کارگاه با عکس نشون بدین چه حوری باید سر بندازم؟Hanghead
خیلی معذرت میخوام از این درخواست و سوالم
ممنون میشم بهم یاد بدین آخه خیلی دوست دارم ببافمشFlowerysmile

سلام خانمی
امکان گرفتن عکس هست ولی از فردا زودتر نمیتونم چون کسی نیست عکس بگیره از دستم باید یه نفر باشه اقاییم هم سرکاره بیاد شب عکس میگیرم برای فردا میزارم حتما

در ضمن اینکه جناب ادمین قول آپلود تصاویر ویدئویی رو برای سایت داده و تا چند روز دیگه انشاالله از گرفتن عکس راحت میشیم و دیگه آموزشها خیلی راحتتر و سریعتر پیش میره.

اون موقع است که میشه به هر سوالی جواب داد.
امضای رويا صادقي
۲۹-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
6 کاربر از رويا صادقي به دلیل این ارسال سپاس کرده.
monamona, Atefe joon, فاطمه خاتون, mamane kiana, طاطا, mina63
مدیریت انجمن

مدال ها

ارسال: #4
(۲۹-۵-۱۳۹۲ ۰۳:۴۵ عصر)rose0068 نوشته شده توسط:  اون قسمت صورتی رو بعدش اضافه کرده؟
یعنی برا دورنگ کردنش باید بعدش اضافه بشه؟

نه خانمی برای دو رنگ کردن کار باید دونوع کاموا استفاده بشه اول با یه رنگ دیگه حدودا پنج تا ده رج بافت رکن زده شده.
ولی به دلیل اینکه توی این کارگاه افرادی هستند که تازه کارند به نظر من اول شال رو به صورت یه رنگ ببافند و بعدا لبهها و دور کار رو با قلاب میتونن دو رنگ کنن.(1782)
امضای رويا صادقي
۲۹-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۲۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از رويا صادقي به دلیل این ارسال سپاس کرده.
monamona, mamane kiana, Atefe joon
مدیریت انجمن

مدال ها

ارسال: #5
(۲۹-۵-۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ عصر)rose0068 نوشته شده توسط:  
(۲۹-۵-۱۳۹۲ ۰۵:۲۰ عصر)رويا صادقي نوشته شده توسط:  
(۲۹-۵-۱۳۹۲ ۰۳:۴۵ عصر)rose0068 نوشته شده توسط:  اون قسمت صورتی رو بعدش اضافه کرده؟
یعنی برا دورنگ کردنش باید بعدش اضافه بشه؟

نه خانمی برای دو رنگ کردن کار باید دونوع کاموا استفاده بشه اول با یه رنگ دیگه حدودا پنج تا ده رج بافت رکن زده شده.
ولی به دلیل اینکه توی این کارگاه افرادی هستند که تازه کارند به نظر من اول شال رو به صورت یه رنگ ببافند و بعدا لبهها و دور کار رو با قلاب میتونن دو رنگ کنن.(1782)

ممنون
ولی دو رنگش شیکتره
نمیشه یه راهنمایی هم بکنی
پرسیدم چون به نظرم قسمت صورتی که اولش هست یه خرده چین دار هست
خانمی اون بافت همون بافت رکن هست و به دلخواه خودتون بین 5 تا ده رج میتونید ببافید و چون بعدش بافت کشباف میشه و جمع میشه اونطوری چین خورده وگرنه هیچ مدل خاصی نیست گلیFlowerysmile
امضای رويا صادقي
۲۹-۵-۱۳۹۲, ۰۷:۲۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از رويا صادقي به دلیل این ارسال سپاس کرده.
monamona, Atefe joon

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیریت انجمن

مدال ها

ارسال: #6
(۲۹-۵-۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ عصر)monamona نوشته شده توسط:  من باز سوال دارمHanghead
من براساس سن که گفتید سر بندازیم باید 65 تا سر بندازم بعد گفتید دو زیر دو رو اینجوری دونه ی آخر من تک میشه تکلیفش چیه؟بعد رج بعدش هم باز با دو زیر دو رو باید بافت یا نه دیگه برعکس دو رو دو زیر؟Hanghead

خانمی توی بافتنی همیشه دونه اول رو میگیریم و بافته نمیشه و دونه ی آخر هر چی که مدل بغلش هست بافته میشه چون این دو تادونه معمولا توی دوخت میره گلم.
سر انداختن رو یاد گرفتید یا نه؟
امضای رويا صادقي
۲۹-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از رويا صادقي به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Atefe joon, mona mina, mina63

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارگاه مهارت شماره 3 بافتنی دو میل (پرسش و پاسخ) رويا صادقي 238 30,990 ۲۴-۸-۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ صبح
آخرین ارسال: شیما64
  کارگاه مهارت شماره 7 بافت کلاه(بخش پرسش و پاسخ) رويا صادقي 41 8,514 ۱۲-۱۱-۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ عصر
آخرین ارسال: رويا صادقي
  کارگاه مهارت شماره 1 شال و کلاه بچه گانه بافت دو میل(آموزش) رويا صادقي 20 13,735 ۸-۱۱-۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ عصر
آخرین ارسال: علیی
  کارگاه مهارت شماره 4 بافتنی دو میل (پرسش و پاسخ) رويا صادقي 80 12,422 ۴-۹-۱۳۹۳ ۱۰:۱۵ عصر
  کارگاه مهارت شماره 2 بافت شال و کلاه با 2 میل(پرسش و پاسخ) رويا صادقي 53 16,248 ۲۹-۸-۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ عصر
آخرین ارسال: پیله
  کارگاه مهارت شماره 7 بافت کلاه(بخش آموزش) رويا صادقي 8 5,124 ۲۹-۸-۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ صبح
  نظرسنجی کارگاه شماره7بافت کلاه رويا صادقي 6 1,928 ۱۷-۸-۱۳۹۳ ۰۶:۴۷ عصر
آخرین ارسال: m.kianpoor91
  تاپیک درخواست بافت کارگاه مهارت بافتنی رويا صادقي 110 32,441 ۶-۸-۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ صبح

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد