تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارگاه مهارت شماره 3 بافتنی دو میل (پرسش و پاسخ)
خانمها سوالاتتون رو در مورد کارگاه سوم در این تاپیکFlowerysmile
کانال فروشگاهی ملزومات گلهای کریستالی/تل/تاج/رومیزیآموزش رایگان و ارسال پکهای آموزشی به سراسر ایران
فروشگاه ملزومات گلهای کریستالی
پاسخ }
(۰۹-۰۸-۱۳۹۲, ۰۶:۲۴ ب.ظ)مامي اروين نوشته:  سلام رویا جون ممنون از وقتی که برامون میذاری عزیزمFlowerysmile میخواستم بپرسم این مدل برا نوزاد 4-5 ماهه خوب میشه؟اگه میشه 1 کلاف کاموای متوسط کافیه؟ممنون(1782)(1782)(1782)

اگر ضخامت نختون کم باشه کافیه و قشنگ میشه گلی
کانال فروشگاهی ملزومات گلهای کریستالی/تل/تاج/رومیزیآموزش رایگان و ارسال پکهای آموزشی به سراسر ایران
پاسخ }
سلام رویا جون
خوبی خانمی؟
این عکس کاموای من نمیدونم چند گرمی هست خارجیه 3 سالی میشه دارمش فقط هم این دو کلاف هست با این ببافمش خوبه؟
و اینکه با میل شماره ی چند باشه خوشگل میشه من سایز خاصی ندارم میبافم که یاد بگیرم.
[عکس: 20131101130731_P1000657.JPG]
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

خدایا دستم به اسمانت نمی رسد،اما تو که دستت به زمین می رسد
بلندم کن

پاسخ }
سلام بله خانمی کافیه چون سایز خاصی نمیبافی میتونی کوچک ببافی

خانمها خواهش در مورد تعداد کاموا و تعداد د انهها رو رجها سوال نکنید.
مثلا الان من به قاصدک جون گفتم که نخش کافیه ولی اگر قاصدک جون فرضا بخواد بزرگتر ببافه و نخش کم بیاد اونوقت دلخوری پیش میاد که چرا نخم کم اومد مگه شما نگفتید کافیه.
چون نکته اصلی اینه که من نمیتونم با دیدن بافتتون تشخیص بدم که دستتون شل هست یا سفت و خدایی نکرده مثل کارگاه اول نشه که بعضی از دوستان به خاطر کوچیک شدن کارشون دلخور بودند.
به هر حال شما هم بچههاتون جلوی چشمتون هست هم اینه خودتون میبینید که چطوری میبافید دستتون شل هست یا سفت.
به همین خاطر خواهشا سوالهای سایزی از من نپرسید.(1782)Flowerysmile
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
[عکس: 20131110004213_1492.jpg]

از دست این دخملم مجبورم شبا بیام وکارکنم
اینم دست منکه اول پیچ ساده رو یاد گرفتم وبعد رو طرح اصلی زدم
من دارم برای دخترم میبافم انقدر که خوشم اومدhih
راستی من 45تا دونه سرانداختمFlowerysmile
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست.
با این تصمیم می‌گذارید
که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد .

(الیزابت استون)
پاسخ }
(۱۹-۰۸-۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ ب.ظ)leili نوشته:  این که برای گودی کمر باید کم کرد مبشه بگید از کدوم رج دقیقا کم میکنید؟
ااز هرج یه دونه یا یه دفعه توی یه رج یه دونه کم میکنید
این بافت رو تا رج چندم ادامه بدیم وبستگی به قد نداره؟

بستگی به بلندی که خودتون میخواهید و برای کم کردن هم توی هر سه یا چهاررج که میبافی یکی کم میکنی از اون سمتی که در واقع بعدا درز پهلو میشه.

ادامه دادن هم به سلیقهی خودتونه که بلند باشه یا کوتاه یا بستگی به دست بافتتون و ضخامت نخ و میل بافتنیتون دارهFlowerysmile(1782)
پاسخ }
(۱۹-۰۸-۱۳۹۲, ۰۳:۰۸ ب.ظ)minaarash نوشته:  سلام رویا جون.من در مورد نعداد دونه هایی ک باید بندازم مشکل دارم.برا اراز میخوام.5 ماهش تازه شروع شده.نه چاقه نه لاغر.میشه دور باسن کوچیکش رو اندازه بگیرم و شماره ی کاموا رو بدم تا تعداد دونه هارو ...حتی تخمینی بگی؟(1782) رویا جون؟
سلام گلم(1782)
برای بچهی 5 ماهه بین 25 تا 30 دانه
در ضمن چون حالت کشباف داره مطمئن باشید جذب و اندامی داخل بدن می ایسته و حتی تا یکی دوسال دیگه هم میتونید تن بچه کنید.
بازم تصمیم با خودتونه.

بهترین راه برای اندازه گیری اینه که یک لباسی که دوست دارید بافتتون اندازه ی اون در بیاد رو الگو قرار بدید و شروع به بافت کنید.
و در طی انجام بافتتون اندازه رو با اون چک کنید این بهترین راه هست چون من نمیتونم اندازهی یکی یکی بدم براتون و خدایی نکرده کارتون ناقص بشه و غیر قابل استفاده.

در مورد اندازه قد و بلندی کار هم بازم تصمیم با خودتونه میتونید کار رو بلندتر ببافید و براش کمر هم بزارید و به صورت پالتو استفاده کنید
یا میتونید در اخر براش از پشت گردن دانه گیری کنید و کلاه اضافه کنید و مثل کاپشن باشه
به هر حال در هر صورت بافت یه جور هست فقط بستگی به خودتون داره میخواهید بلند باشه یا کوتاه ولی در مورد اندازهی عرضی مطمئن باشید که حتی اگرم بزرگ ببافید چون کار حالت کشباف داره کاملا اندامی هست و چسبوووووووووووون توی بدن میایسته.
پاسخ }
(۱۹-۰۸-۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ ب.ظ)لاميا نوشته:  رويا جون سلام Wavesmile
ببخشيد شما براي چند سال 35 دونه سر انداختين؟Dunnof
سلام عزیزمFlowerysmile
برای یک سال و نیمه
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام رویا جون بقیه بافت همونجور که میبینید بافته میشود یعنی چی؟ میشه با هر ارسال آموزشی عکس بزارید؟ و آخری سوال اگه میشه آموزش پیچ ساده رو بزارید.آخه من تازه کارم. و اولین کاره 2میل هست که میخوام انجام بدم.بسیار سپاس خانومی.
عشقم همسرم ....
وجودم پسرم ....
خدایا به تو میسپارم گلهایم را ء زیباترین هدیه هایت را ء پناهشان باش ء کنارشان باش ء به یادشان باش

پاسخ }
(۲۰-۰۸-۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ب.ظ)بانوی مهربانی نوشته:  سلام رویا جون بقیه بافت همونجور که میبینید بافته میشود یعنی چی؟ میشه با هر ارسال آموزشی عکس بزارید؟ و آخری سوال اگه میشه آموزش پیچ ساده رو بزارید.آخه من تازه کارم. و اولین کاره 2میل هست که میخوام انجام بدم.بسیار سپاس خانومی.

سلام بانوی عزیز
خانمی دانهها همانطور که دیده میشود بافته میشود یعنی اگر دانهها به زیر هست از زیر بافته بشه و اگر به رو هست به رو بافته بشه.
در ضمن یه سری عکس دارم اماده میکنم برای کاربرهایی که بافتنی رو از اول یعنی از سرانداختن و بافت زیر بافت رو همراه علائم که به زودی میگذارم

آموزش پیچ ساده هم لینکش رو گذاشته بودم توی قسمت اموزش عکسهاش هم به زودی ضمیممه میشود.Flowerysmile
http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%A7%...B%8C%D9%84
پاسخ }