تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارگاه مهارت شماره 4 بافتنی دو میل (پرسش و پاسخ)
[عکس: 20131229125243_12.jpg]
خانمها سوالاتتون در مورد کارگاه مهارت 4 را در این قسمت بپرسیدFlowerysmile
کانال فروشگاهی ملزومات گلهای کریستالی/تل/تاج/رومیزیآموزش رایگان و ارسال پکهای آموزشی به سراسر ایران
فروشگاه ملزومات گلهای کریستالی
پاسخ }
(۰۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ ق.ظ)bahar2312 نوشته:  عه كي نظر سنجي شد كه من نفهميدم؟؟fakfakfak
سلام بهار جون نظرسنجی این سری برگزار نشد به خاطر درخواست بافت پاپوش بچه گانهFlowerysmile
کانال فروشگاهی ملزومات گلهای کریستالی/تل/تاج/رومیزیآموزش رایگان و ارسال پکهای آموزشی به سراسر ایران
پاسخ }
(۰۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ق.ظ)مامان مهدی یار نوشته:  ببخشید خانم صادقی یه خواهش داشتم : اگه این کار پترن داره میشه اونم بذارین تا ما نقشه خونی بافتنی هم یاد بگیریم مثل قلاب بافی که نقشه هم میذاشتینFlowerysmile

چشم مامانی سعی میکنم پترنها و نقشه خوانی بافتنی رو هم کم کم شروع کنمFlowerysmile
چون نیاز به تصاویر بیشتری داره و کسی نیست که از دستم عکس بگیره همش به تعویق میافتهDreamyeyesf
پاسخ }
(۰۸-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۴۳ ق.ظ)afsoon_b82 نوشته:  رویا جونمWavesmile
میشه تصویر ارسال 5 رو توضیح بدیHanghead
سلام مامان افسونی
گلم تصویر ارسال 5 در واقع توضیحات ارسال 4 هست.
قسمت مثلثهای کناری نشانه اضافه کردن یک دانه از کنارههای کار هست
اون مثلث وسطی هم نشانه اضافه کردن دو دانه در طرفین دانه ی وسط است.
[عکس: 20131229111215_12345.JPG]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۰۸-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ق.ظ)یگانه جان نوشته:  با سلام و تشکر

نوشتین تعداد دانه های وسط که یک رج در میان اضافه کردیم برسه به 13 تا 15 یعنی در هر طرف که از دانه وس طاضافه کردیم 13 باشه یا مجموع دانه ای اضافه شده یعنی سمت راست و چپ دانه وسطی که یک دانه اضافه کردیم بشه 13 یا 15
سلام یگانه جون
عزیزم تعداد دانه های وسط باید بشه 13 تا 15 تا دانه.
البته اینم اضافه کنم که دانه وسط بافتتون یکی قبلش یکی بعدش دانه اضافه میشه.Flowerysmile(1782)
پاسخ }
(۰۸-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ ب.ظ)لیلی پوت نوشته:  سلام رویا جون خسته نباشیFlowerysmile
اگه قراره رجهای فرد از رو بافته شه چرا نوشتین رج دوم از رو میبافیم؟؟؟؟؟
یعنی پس رج سه هم از رو بافته میشه بعد رج 4 از زیر و همینطو تا اخر ؟؟؟؟
فقط تو رج های زوج دونه اضافه میکنیم یا همه رجها؟؟؟؟
وقتی دونه های اضافه شده به 13 تا رسید بافت تموم میشه و کور کنیم؟؟؟؟
ببخشید که خنگ بازی دراوردم اخه چکار کنم متوجه نشدم دیگهDunnofDunnofDunnofDunnofDash2Dash2Dash2
سلام عزیزم
نه گلم شماباید تمام رجها رو از رو یا از زیر ببافید بافت کف کفش بافت رکن هست اگر دقت کنید توی قسمت اموزش هم اینو گفتم که بافت کف رکن هست.

بافت رکن یا همون جودانه یعنی دانهها همه یا از زیر یا همه از رو در تمام رجها
(1782)Flowerysmile
پاسخ }
(۰۸-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ ب.ظ)غزل خانووومی نوشته:  رویا جون خسته نباشی

سایز پای دخترم26 است باید 52 دونه به اضافه 3 تا اضافه سر بیندازم

خانمی درسته ؟ببخشی سوالاتم خیلی ابتداییه

سلام ممنونم
بله خانمی میشه 55 تا دونه.
البته اینم بگما خانمها به ضخامت نختون هم بستگی داره اگر نختون خیلی ظریف باشه تعداد دانههایی که باید سربندازید باید بیشتر باشه.Flowerysmile
پاسخ }
[عکس: 20131229174311_111.jpg]

رویا جون...
من تا اینجا بافتم hih
درسته؟؟؟ angelicHanghead

اُریب شدن دو گوشه درسته آیا؟؟ (1782)
حذف امضا به علت سایز زیـــــــــــــــــــــــــــــــاد
مدیر ارشد
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام رویا خانومیFlowerysmile
با عرض شرمندگی منم میخوام این پاپوشو ببافمHanghead
سوال دارم:
اینکه گفتید دونه های وسط به 13 یا 15 برسه اینه که مثلا تو رج اولی که دونه اضاف میکنیم تعدادشون میشه سه تا بعد رج بعدی که اضافه میکنیم تعداد میشه شیش تا و به همین ترتیب سه تا سه تا میریم بالا تا به مثلا 15 برسه؟درست متوجه شدم؟

این چیزیه که من بافتم اگه درست بافت رو متوجه شده باشم البته.
برای سایز 24 میبافم با 51 دانه شروع کردم الان اگه درست باشه دانه های وسط به 15 دانه رسیده و کل دانه ها هم شده 71 دانه.

[عکس: 20131229222843_1.jpg]
آدمهایی هستند که بودنشان
"حتی مجازی"
به آ
دم آرامش میده!دوستیشون برات حقیقی میشه
و یهو میشن یه قسمت از زندگیت!
ممنون که هستی!Flowerysmile
پاسخ }
اگه درست متوجه شده باشم 14 تا رج که بافتی
7 دونه این طرف دانه وسطی اضافه میشه و 7 دونه آن طرف که کلا با دانه وسط میشه 15 تا
چون می گذرد غمی نیست...
پاسخ }